ХуАнита• 01 июня 2024
Жіноче взуття 42/43 розміру
Підкажіть марки взуття великих розмірів на дуже широку проблемну ногу. Ніяк не можу знайти сандалі для бабусі
Можу брикнути• 01 июня 2024
А їй модненьке хочеться чи аби щось було зручне?
Знаю що на ринках продають таке взуття, типу тапки- мокасини тряпчані. Їх якраз беруть ті в кого проблемні стопи
ХуАнита
• 01 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
Щось симпатичне і зручне. Раніше замовляла з амазонки, вона їх багато років відносила, зараз не можу знайти нічого схожого , все незручне
ХуАнита
• 01 июня 2024
Ответ дляЖелезобетон
Може чоловічі їй?
Чоловічі має спортивні, але вона любить, щоб було гарне , тому треба жіночі
Ацетилсалициловая кислота• 01 июня 2024
Для прикладу, правда може у вас бабуся модниця то там і сучасніше можна знайти
Я купую балетки і підбори черевики вже кілька років у них
ХуАнита
• 01 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Gabor, Ecco, Ara, Salamander.. а вообще их много
Насправді ні, в такому розмірі плюс на велику повноту майже нема в жодних марках, як правило, до 41 великий вибір
Можу брикнути• 01 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Де ви бачили габор і екко в 43 розмірі?
Ацетилсалициловая кислота• 01 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
Де ви бачили габор і екко в 43 розмірі?
Я купувала з 6 пм 11,5-12 екко
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 июня 2024
6pm было не всегда качественно, если я экономила. На amazon у меня было больше удачных пар обуви... больш размера, конечно Вот пока самая жаркая пора, нужно искать зим. обувь
ХуАнита
• 01 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я купувала з 6 пм 11,5-12 екко
Дивилася на сайті екко , зараз нема нічого підходящого в такому розмірі
Ацетилсалициловая кислота• 01 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Те шо я вам вище показала не підходить?
Леннон_Жив!• 01 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ecco на очень широкую ногу не подойдут. У Salamander нет 42 (и тем более 43) размера
Леннон_Жив!• 01 июня 2024
Ответ дляМожу брикнути
Де ви бачили габор і екко в 43 розмірі?
У Gabor 43 размер есть
ХуАнита
• 01 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Те шо я вам вище показала не підходить?
Ні, їй потрібно обов´язково на липучках бо дуже високий підйом + кісточка на нозі + деформація ще одного пальця
Ацетилсалициловая кислота• 01 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Пройдіться по тій сторінці, там власниця Леся в нее товстенька нога
Вона багато взуття на собі показує
Спитайте в переписці які вам треба вона порадить що є
Вона багато взуття на собі показує
ХуАнита
• 01 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вона багато взуття на собі показує
Дякую, попитаю
Люблю ВалЄру• 01 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Эти модели не подойдут на широкую проблемную ногу с подъемом - они не широкие и на фото впиваются все эти вырезы в кожу
Вапщета• 01 июня 2024
Купіть їй крокси, широченькі, просторі, не жарко, на олх бачила повно не оригінальних по низькій ціні
ХуАнита
• 01 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Типу таких?
Не зовсім , такі ремінці на широку ногу не підходять і підошва не є зручною