Влада вирішила мобілізувати ДСНС
Абсолютно божевільне рішення! Ці люди рятують життя після обстрілів, гасять пожежі.
Скільки життів вони вже врятували?!
їх мобілізація - це безглуздя. Хто буде робити їх роботу? Хто приїде на виклик після чергової
атаки рф по житловому будинку? Хто буде
гасити пожежі?
На сайті Кабміну вже є петиція, щоб встановити бронь для рятувальників та пожежників, підтримайте її! Треба, щоб ця тема
набула розголосу!
Скільки життів вони вже врятували?!
атаки рф по житловому будинку? Хто буде
гасити пожежі?
набула розголосу!
Люсильда.ua• 01 июня 2024
Ответ дляФернанда
это она 100 %
Зрозуміло. То значить їх чергова реінкарнація))))
Люсильда.ua• 01 июня 2024
Ответ дляФернанда
она просто пытается немного измениться, чтобы типа не узнавали, но не с ее уровнем развития, палится все равно
Манька 29.05. зареєструвалася під ніком
anayuryevna
Там вона 200%. Її спалили на першій же темі.
Але я з Вами згодна, вона одночасно може мати по 10 акаунтів.
За кожний акаунт мабуть щодня платять по три рубліка. Ну як тут не позаритися
anayuryevna
Люсильда.ua• 01 июня 2024
Подивилася на дату реєстрації автора.... 30.05. то мабуть вже anayuryevna заблочили. Вона новий створила.
МАМА НИКИТКИ-2• 01 июня 2024
Чому тільки пожежникі? А електрики? Моєму двоюрідному брату тиждень тому принесли повістку. Він в березні 22 вже з пораненням лежав, коли відновлював електрику в Чернігові. Думаєте такі не потрібні? А дитячий лікар, один з найкращий в Чернігові? Виявляється вже ухилянт. Дітей лікувати не потрібно?
Всі професії потрібні, але чогось саме поліціанти і держслужбовці найпотрібніші. Ті, хто лише сидить на шиї в людей. Причому, будь-якого держслужбовця зможе легко замінити жінка, навідміну від електрика чи ДСНСника.
Ирина-bbd0• 01 июня 2024
Ответ дляТайТаке
Конченые .
Вот полицаев туда , всех до одного. Бесполезные .
’Каждый сам за себя мы нечево не должны никому.мой муж сам нас защитит!’ говорили они))))
Оказывается без пожарных муж тот ще защитник )))
Так же и с полицейскими)
Ага)))
Сидя за спинами ’я иво туда не посылала и не просила меня защищать’)))))
Так же и с полицейскими)
Ага)))
Люсильда.ua• 01 июня 2024
Ответ дляbuldog
К сожалению может не быть такого потока движения,а вертолеты есть у бубочек
Уже одна ’бубочка’ со свитой и вертолетом упала на Бровары. Повторений нам не надо.
Valentina shop2020• 01 июня 2024
Ответ дляliss
Они уже поезда сократили 😹ржу скоро будем по часу ждать один вагон …
Тут плакать надо,но не ржать,смешного мало
Полковой раввин Изя• 01 июня 2024
Ответ дляЛюсильда.ua
А как эти правила объяснить рашистским ракетам??? Они без правил летают
Как во всех воюющих странах - последствия ликвидировать силами мирного населения.
ёжовые рукавицы• 01 июня 2024
Ответ дляSantaMonika
Ви вже в дружині ?
Багато загасили ?
Авторе, дякую за тему, кому це близько той побачив. Петиція майже набрала голосів, але навряд це допоможе.