SantaMonika• 01 июня 2024

Це правда? Вже хочуть залишити нас без пожежників?

Влада вирішила мобілізувати ДСНС
Абсолютно божевільне рішення! Ці люди рятують життя після обстрілів, гасять пожежі.
Скільки життів вони вже врятували?!
їх мобілізація - це безглуздя. Хто буде робити їх роботу? Хто приїде на виклик після чергової
атаки рф по житловому будинку? Хто буде
гасити пожежі?
На сайті Кабміну вже є петиція, щоб встановити бронь для рятувальників та пожежників, підтримайте її! Треба, щоб ця тема
набула розголосу!
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/6514
ТайТаке• 01 июня 2024
Конченые .
Вот полицаев туда , всех до одного. Бесполезные .

Ніка Найз• 01 июня 2024
Они нужнее сечас в пехоте в окопах, а пожары могут тушить и добровольные дружины состоящие из мужчин 18-25 и женщин.
GaleTTa• 01 июня 2024
Тут не знаешь уже кто важнее, за кого подписывать...
автор SantaMonika • 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ви вже в дружині ?
Багато загасили ?
ТайТаке• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ніка Найз• 01 июня 2024
Ответ дляSantaMonika
Ви вже в дружині ?
Багато загасили ?
Раньше так и было. Добровольные и военнизированные и ничего , справлялись.
Кузякин• 01 июня 2024
Так ваши ж мужья не хотят идти воевать. Кто должен? Можете своего отправить вместо одного пожарного
Valentina shop2020• 01 июня 2024
Власть думает только о себе,мы никому не нужны
Метрополитен не достает сотрудников
Коммунальная сфера страдает очень
Киев
Ylia830• 01 июня 2024
Тим паче зараз стільки пожарів, кожен день, хто цим буде займатись. Пенсіонери?

звездная галактика• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
вы от тушения пожара не отвлекайтесь
Ніка Найз• 01 июня 2024
Ответ дляКузякин
Пусть сами идут раз мужей прячут.
Полковой раввин Изя• 01 июня 2024
Населению придётся выполнять правилам пожарной безопасности.
Ніка Найз• 01 июня 2024
Ответ дляValentina shop2020
Метрополитен не достает сотрудников
Коммунальная сфера страдает очень
Киев
Женщины буту постепенно заполнять мужские вакансии во всех сферах.
Иошши• 01 июня 2024
Я за, пусть ещё полицаи , тцк и тыловые военные идут, они поисягали
Ночка_темная• 01 июня 2024
А військових 45 - 50 річних не хочуть мобілізувати? В мене такий знайомий є, ще й хвалився якось, що майже всі вони перед пенсією купують собі інвалідність,типу так вважається що отримав інвалідність на робочому місці і виплати більші.’Только лохи так не делают и теперь лысину чешут а как же уехать из страны’
klaraneill• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
пока что вы справляетесь только с вакансией тролля, и то, довольно-таки бездарно
lilu1990• 01 июня 2024
Ця влада скоро допригається
nenatasha• 01 июня 2024
Ответ дляТайТаке
Конченые .
поліцаїв не можна, щоб раптом що народ повернути в стойло
Ніка Найз• 01 июня 2024
Ответ дляYlia830
Женщины и мужчины 18-25

Alex_Kri• 01 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Да, не давать ракетам и шахидам загораться. А если загорятся, то население можно и штрафовать...
nenatasha• 01 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ця влада скоро допригається
та шось пригає-пригає і все ніяк)
автор SantaMonika • 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Коли раніше Україну бомбили ракетами і шахідами?
Natal_ka91• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ви вже гасите пожежі?
ТайТаке• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Это при цезаре?
Полковой раввин Изя• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Так всегда и происходит во время войны.
Ніка Найз• 01 июня 2024
Удалено администрацией...
Ніка Найз• 01 июня 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Так всегда и происходит во время войны.
И будет сейчас.
Natal_ka91• 01 июня 2024
Працівникам критичної і комунальної інфраструктури потрібні броні, тут заперечень не має. Толку і користі від них більше, аніж від тієї поліції
Юся шопоголик• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Женщины и мужчины 18-25
Чекайте спочатку знизять призивной вік, так що розраховуйте тільки на жінок і пенсіонерів
автор SantaMonika • 01 июня 2024
Ответ дляКузякин
Він лікар 🤷‍♀️і давно на обліку