Влада вирішила мобілізувати ДСНС
Абсолютно божевільне рішення! Ці люди рятують життя після обстрілів, гасять пожежі.
Скільки життів вони вже врятували?!
їх мобілізація - це безглуздя. Хто буде робити їх роботу? Хто приїде на виклик після чергової
атаки рф по житловому будинку? Хто буде
гасити пожежі?
На сайті Кабміну вже є петиція, щоб встановити бронь для рятувальників та пожежників, підтримайте її! Треба, щоб ця тема
набула розголосу!
Скільки життів вони вже врятували?!
атаки рф по житловому будинку? Хто буде
гасити пожежі?
набула розголосу!
БрЮнЕтОчКа77777• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Курсантов ВУЗов можно 100 проц всех ставить в расчет включая девушек. А взрослых мнс ников на фронт!
Если бы вы знали сколько их сидит в управлениях, в кабинетах, с огромными премиями и зарплатами.
Ответ для звездная галактика
у вас, видно, никогда гавно из унитаза не лезло. просто нужно или что то делать( перестать воровать, призвать кадровых военных и полицейских) или сложить лапы. от того, что будут бушевать пожары и хлестать вода ситуация не изменится
Від унітаза ще ніхто не помирав
Vlada-Maria• 01 июня 2024
Ответ дляИошши
Я за, пусть ещё полицаи , тцк и тыловые военные идут, они поисягали
Ви на святих ухилянтів не замахуйтесь
ви ще скажіть, щоб новостворену військову поліцію туди відправили
звездная галактика• 01 июня 2024
Ответ дляSantaMonika
Від унітаза ще ніхто не помирав
значить, не лезло
Belosnezka1980• 01 июня 2024
Ответ длячаревна
Обычные мужики попрятались на удаленке, воевать кому то надо. Вот и взялись за тех, кто в физической форме
Оце ходжу по своєму району, дивлюсь на годовані писки тцк і думаю.....
Olenka_bum• 01 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ця влада скоро допригається
Ця влада собі вже проклала відходні шляхи
Їм не пече, що буде в Україні з українцями після ’беспределу Зе і Ко’
alenka3108• 01 июня 2024
Ответ дляSantaMonika
Ви вже в дружині ?
Багато загасили ?
По її допису не видно, як поплавило?))
Ответ дляНіка Найз
Они нужнее сечас в пехоте в окопах, а пожары могут тушить и добровольные дружины состоящие из мужчин 18-25 и женщин.
Может силовики специально обучение стрелять нужнее и потом женщины могут служить , и служат в полиции, страна вообще ничего не теряет в этом случае, а ЗСУ получат подготовленных бойцов
Vlada-Maria• 01 июня 2024
Ответ дляAlex_Kri
Да, не давать ракетам и шахидам загораться. А если загорятся, то население можно и штрафовать...
Аааааа
не підказуйте
Ответ дляНіка Найз
Женщины буту постепенно заполнять мужские вакансии во всех сферах.
Напевно так. Я недавно дивилась передачу, де говорили, що немає кого на трактори і комбайни садить на сільськогосподарських підприємствах. Жінка не може потягнути такого фізичного навантаження, а чоловіків мобілізували.
Mira29-c3c3• 01 июня 2024
Ответ дляКузякин
Так ваши ж мужья не хотят идти воевать. Кто должен? Можете своего отправить вместо одного пожарного
+10000000.
Natal_ka91• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Во время ВМВ как-то же справлялись когда все мужики были на фронте
Не ті часи, не порівнюйте. Тоді не було такого озброєння. Та й для чого, з того часу такий прогрес, люди знають свою професію! Завали розбирати, і пожежі гасити треба вміти, і мати ще й хорошу фізичну підготовку. Якщо ви так бажаєте того, покажіть приклад
Полковой раввин Изя• 01 июня 2024
Ответ дляЕленнн
можна людям повістки-рознарядки виписувати- чергувати на кришах з піском і відром води. А шо??
Ещё будет.
БрЮнЕтОчКа77777• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Вот и надо провести чистку среди штабных крыс.
Поддерживаю. Они еще до войны раздули штаты до безумных размеров. Аттестовали даже бухгалтерию. Такого никогда не было.
звездная галактика• 01 июня 2024
Ответ дляSantaMonika
Від унітаза ще ніхто не помирав
и еще. так, для размышления. если не будет воды - пожарники тоже не нужны
Natal_ka91• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Если надо будет ребенка кормить будет работать на любой работе.
Жінки виїдуть за кордон, не видумуйте, в нас ще слава Богу кордони повністю не закриті. Ніхто такою важкою фізичною працею займатися не буде, впевнена, ще й за копійки
звездная галактика• 01 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
ага. только вакансии троллей вами все заняты. чай, не перфораторы таскать
Ответ дляNatal_ka91
Працівникам критичної і комунальної інфраструктури потрібні броні, тут заперечень не має. Толку і користі від них більше, аніж від тієї поліції
А вы знаете,что на предприятия критической инфраструктуры власть имущие застолбили своих родственников и знакомых,оформили на них бронь,а на работу они не ходят,только числятся?Работают за себя и за того парня только рабочие пчёлы
Ответ для звездная галактика
Ріки вже висохли ? Озера?
Ми в сахарі?
Natal_ka91• 01 июня 2024
Ответ дляOlvia1987
Ну ж не 100% там таких, все-таки люди працюють і рятують життя