Луноходик_Ик• 01 июня 2024
Посоветуйте, пожалуйста, гинеколога для лечения эндометриоза, эндометрита
Девочки, спасите.Мучают страшные боли, которые уже просто не прекращаются.Я Очень нужен врач, который ориентируется именно в этих болячках.Этот букет дополнен варикозным расширением вен.Город не очень важен, но лучше, конечно,не прифронтовой.Всем отклинувшимся огромное спасибо.
Щас ухожу• 01 июня 2024
А ви вже хоч якесь лікування проходили? Насправді лікування ендометріозу йде по протоколу - перша лінія терапії гестагени або КОК
Ліплю вареники• 01 июня 2024
Маю ендометріоз, болі нестерпні були. Перепобувано все, від народної до традиційної і різних дієт. Роками експериментувала і мучилась, допоміг тільки кок, як страшний сон забула
Ліплю вареники• 01 июня 2024
Це аутоімунна захворювання на все життя, тому тільки підтримка, не лікується це щоб прослідкувати і забути назавжди
Луноходик_Ик
• 01 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я за границей, тут всё очень долго
Луноходик_Ик
• 01 июня 2024
Ответ длязаварний look
Зовсім два різні і протилежні захворювання. У вас яке?
Два
Луноходик_Ик
• 01 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Скажуть, будь ласка якій саме КОК?Дякую
Ліплю вареники• 01 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Скажуть, будь ласка якій саме КОК?Дякую
Він підбирається індивідуально і може не підходити і треба міняти і шукати. Ще мірену ставлять.
Це все до лікаря, бо таке лікування це дуже серйозно. Це ж не вітамінки
Ліплю вареники• 01 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я за границей, тут всё очень долго
Я теж за кордоном. Рік чекала на прийом. Якщо вже нестримні болі, то ідіть на швидку і кажіть шо капець. Вони мають направити по строчній до гінеколога
Ліплю вареники• 01 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Скажуть, будь ласка якій саме КОК?Дякую
Ви за кордоном кок без рецепту не придбаєте. Ви це знаєте?
заварний look• 01 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Два
Цікаво, як було діагностування. Лапароскопію, гістероскопію вам робили? Ні перше, ні друге, а особливо якщо це поєднаний стан, без лікаря і ліками з України, які вам передадуть, лікувати неможливо)
Щас ухожу• 01 июня 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я за границей, тут всё очень долго
Тоді раджу звернутися на онлайн консультацію в клініку проф. Медведева. Там всі лікарі в нього гарні, але я б рекомендувала Овсюк або якщо в неї все зайнято, то Авксентьєву. Інша справа, що діагноз вам поставлять, лікування призначать, але як ви без рецепту придбаєте ліки за кордоном?
Кривая спроса• 01 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
це по страховці так дорого? а можно в приватних клініках за оплату?
Ліплю вареники• 01 июня 2024
Ответ дляКривая спроса
Ви про довго? Так по страховці чекаєш від півроку до 2 років. Можна в приватну. Прийом від 100 євро+ліки
Луноходик_Ик
• 02 июня 2024
Ответ дляЩас ухожу
Дякую.я планую їхати до України
Луноходик_Ик
• 02 июня 2024
Ответ длязаварний look
Очень смешно. Я попросила посоветовать мне хорошего врача.Какие лекарства из Украины