Робот Вертер• 02 июня 2024

Интерсити Польша

Вопрос:
1) можно ли в польских Интерсити покупать ребенку билет со скидкой, или это только граждан/резидентов Польши?

2) детский возраст - это сколько в Польше?
(вроде где-то в постах видела 5-10 лет)
Та никада в жизни• 02 июня 2024
все льготные билеты по предьявлению легитимации.
Добрая свекровь• 02 июня 2024
Все залежить від віку дитини. Від 4 до 6 достатньо паспорту дитини (бо в садочку ще в минулому році легітимацію не видавали), та і стюарди і не вимагали. Це якщо брати 37%.
І теж просто паспорт дитини, якщо вік до 4-х років. Це якщо брати 100%. І так, це окреме місце.
З 6 років і далі вже починається або шкільна підготовка, або школа, то там потрібна легітимація, тобто паспортом не обійтися.
До речі, на сайті польського Інтерсіті повинна бути ця інформація.
Добрая свекровь• 02 июня 2024
А, і стосовно віку. На сайті Інтерсіті вказано з 6 до 24 років (поки не виповнилося 24 роки), якщо є будь яка легітимація - чи шкільна чи студентська
Гага Газу• 02 июня 2024
Тільки при наявності легітимаціі. З 7 року життя.
Добрая свекровь• 02 июня 2024
Ответ дляГага Газу
Ну звідкіля 7 років? Сказано - діти, починаючи з річної підготовки до школи. А в Польщі це 6 років. Інша справа, що підготовка до школи йде в зірувках, а вони здебільше в садочках. Але в садочку в такому випадку довідку можна взяти, якщо легітимацію не видають
Добрая свекровь• 02 июня 2024
Автор, коротше. Якщо дитині ще виповнилося 6 років, то можна спокійно брати пільговий квиток. Чи 100% якщо ще нема 4-х років. Чи 37%, якщо нема ще 6 років і вже є 4.
А старші діти - тільки якщо навчаються в Польщі і мають легітимацію. І цю легітимацію перевіряють, неодноразово бачила.
Гага Газу• 02 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Легітимацію видають дітям з 1 класу, до 1 класу, а це до 7 років дитина їздила по знижці і питань ніколи ні в кого не було
автор Робот Вертер • 02 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Спасибо большое.

Я не живу в Польше, будем проездом.
Получается, что на ребенка 7 лет нужно брать билет без скидки.

Информация есть на сайте та, что вы написали. Просто нигде не указано, что скидки не распространяются на детей «не Польши»
Гага Газу• 02 июня 2024
Ответ дляРобот Вертер
Спасибо большое.

Я не живу в Польше, будем проездом.

Беріть білет «Родінний» або «разом дешевше»
автор Робот Вертер • 02 июня 2024
Ответ дляГага Газу
Да, его и хочу
Гага Газу• 02 июня 2024
Ответ дляРобот Вертер
Да, его и хочу
То можна без проблем!
:)