Много комплиментов
Красотка Дениза• 02 июня 2024
Нравится девушка, красивые глаза,лицо. Категорически не нравится ни макияж ,ни весь стиль- грубый, добавляет теткости.
Ответ дляContento
Это ужас , а не макияж. Куда на эти обвисшие верхние веки блестящие тени ? А эта красная помада - вообще пипец.
А куда ей предлагаете деть эти нависшие веки, отрезать ножом?
Эйджизм в Украине процветает.
Если у женщины больше чем две морщины и старше 35 лет, то она не имеет права нанести вечерний макияж?
Эйджизм в Украине процветает.
Королевишна• 02 июня 2024
Якщо чесно, відтінок помади вульгарний, як на мене, і криво нафарбовано, чи просто контур нечіткий у жінки. Ну я взагалі-то не прихильниця червоних помад, бо її можна лише на красиві губи.
Жінка доросла, м´яко кажучи, сильно у віці, навислі повіки, конкретно навислі і цей шимер, цей блиск, який лише підкреслює це - це жах, вибачте.
Взагалі-то, якщо чесно, враження таке, що ця жінка нормально підфарбована, але поверху нанесли макіяж у застосунку фейсапп, про це каже нам неправильно намальована стрілка, яка з´їхала з очей.
У жінки жахлива туш, я не знаю, це взагалі що таке? вій взагалі нема, не підкреслені нічим.
Ну і цеє, коріння волос не пофарбоване, виглядає жах просто. І що це за біла пляма на нос? Це вона так скультурування робила, чи це в фотошопі?
Королевишна• 02 июня 2024
Ответ дляLora20
Эйджизм в Украине процветает.
я думаю, їй потрібно робити такий макіяж, який це не підкреслює. Або спочатку зробити операцію, не знаю.
Ответ дляLora20
Эйджизм в Украине процветает.
Никто не заставляет женщину ложиться под нож, но хотя бы подобрать подходящий макияж, использовать хотя бы матовые тени. А если женщине реально меньше 35. как говорит автор, то не мешает начать ухаживать за собой.
Ответ дляLora20
Эйджизм в Украине процветает.
Нависшие веки можно визуально скрыть правильным макияжем. Обосрали эту бедную женщину как раз вы
Парова Машина• 02 июня 2024
Макіяж поганий. Перетворює молоду жінку на тітку, хоча зовнішність симпатична.
Красотка Дениза• 02 июня 2024
Ответ дляKitty75i
Женщина на фото не старше 35
Тогда совсем печаль.До 35 лет это девочка ещё, а тут все 40 дашь,хотя видно, что кожа молодая,но общий вид - жах(