Мизимец• Изменено 02 июня 2024

Хто був подібній ситуації? Дуже забила ногу закордоном. Написала в страхову…

Вони написали їхати в сусіднє курортне місто, в конкретну лікарню, це дві години дороги. Я без авто, одна з дитиною ( от більше цього і боялася) тобто мені треба добиратися громадським транспортом, в інше місто, бо тількі там працює їх страховка? До сдлова, я знаходжусь в у великому місті, хоча і курортному, де безліч лікарень та навіть центрів ортопедичного лікування. Що мені робити? Що це за допомога така? Може хто стикався з такою проблемою?
Кукарачка• 02 июня 2024
Ответ дляФенте Фря
даже еслт они туристы?
Не обязательно. Я не оформляла защиту, меня укусил скорпион, ребенок упал и разбил голову, но нас в ближ госпитале в Испании приняли совершенно бесплатно
автор Мизимец • 02 июня 2024
Ответ дляКукарачка
Дитина в Аліканте захворіла, прийом лікаря 300 евро
Кукарачка• 02 июня 2024
Ответ дляМизимец
Бывает, нам сказали - укр паспорт и все бесплатно. Так и оказалось. До этого страховку всегда брали
Оч@ров@Шк@• 02 июня 2024
Ответ дляbegovelik
Мы были в такой же ситуации, брали такси, а потом согласно квитанции нам страховая его возместила
За таксі повернули кошти?
begovelik• 02 июня 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
За таксі повернули кошти?
І не тільки за таксі
Оч@ров@Шк@• 02 июня 2024
Ответ дляbegovelik
І не тільки за таксі
Дякую, я не знала, бо нам сказали добиратися своїм ходом, але нічого не сказали про оплату таксі. Я так зрозуміла, що ми типу самі маємо оплачувати. Думаю нам про це не сказали спеціально, але буду знати. Дай Боже не знадобиться. Хоча страховки на всякий випадок роблю завжди
автор Мизимец • 03 июня 2024
Ответ дляbegovelik
І не тільки за таксі
Поділіться будь ласка своєю страховою компанією 🙏 Бо pZu це жах , а не страхова. Поїхала я все ж таки в інше місто в госпіталь , як вони мені і запропонували . 2 год дороги, потім ще 2 години в очікуванні на рецепції, бо страхова не надіслала в лікарню гарантію платежа. Відповідають неохоче, повільно.
begovelik• 03 июня 2024
Ответ дляМизимец
Ми весь час різні купували. Жобного разу проблем не було. Були, наче, Уніка, Про100 (в них, наскільки я знаю, забрали зараз ліцензію)