Роздратована шкіра• 02 июня 2024
Дівчата, як стиль?
Прошу помʼякше, бо знаю як ви вмієте. На фото моя тінейджер
Результат:
вже голосів:
78 (53.79%)
Жахливо
41 (28.28%)
Тиць
26 (17.93%)
Стильно
Пузата Хата• 02 июня 2024
Ответ для75В
обычная спортивно-домашняя одежда, странно называть это стилем
Это тоже стиль. Стиль одежды
Пузата Хата• 02 июня 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Значит некому ребенку подсказать, как стильно одеться
Может, подросток не хочет стильно одеваться
Мира всем• 02 июня 2024
Ответ дляАnnеt
У меня с моей матерью абсолютно разные вкусы. Всю мою зависимую от неё жизнь я страдала от того, что меня одевали не так, как я хотела, а как маме захотелось. Только в старших классах школы я немного отвоевала себе свободы в плане одежды. Мой ребёнок носит что хочет. Уговорились на компромисс - покупаем что нравится ей, но с моего одобрения. Что нравится мне я не навязываю.
В моєї дитини свої картка, вона все купує самостійно, орієнтуючись на свій смак і фігуру.
Вже рік як живе самостійно в іншій країні, тому взагалі все сама. Я ніколи їй не навʼязувала свою думку, але якщо вона вдягала речі, які не сумісні, то я їй про це говорила.
Доречі, якщо дитина автора змінити спортивки з розтягнутими колінами на джинси сучасні, то вже б був би інший вигляд.
Мира всем• 02 июня 2024
Ответ дляАnnеt
На фото девушка. Не ’дитина’.
:) так, має форми, але їй 16
НаливайКа• 02 июня 2024
Ответ дляАnnеt
Лучше быть стильной, но в пластыре?
Да ходите как обдертуз))) мне то всё равно 😁
Сунуся в чужі справи• 02 июня 2024
Ответ дляМира всем
Так, мої підлітки прислухаються до мене.
І взагалі дитину потрібно змалечку вчити одягатися і прививати стиль, щоб потім не було такого!
Це не працює. Повірте)))
Мій син з народження був стильно вдягнен, більше 30 пар взуття на сезон, але зараз він підліток і вдягається як бомж) і те,що вдягнув,вже не зняти. Силоміць відібрала ботинки на хутрі в квітні
Ашотакоя• 02 июня 2024
Ответ дляМоль Моллівна
ну шо вам сказать) накладні кармани на джинсах-такоє, кроси вже такі не модні, футболка має бути з грубшої тканини))) форма куртки взагалі ні в стиль, ні в моду
ПС-нє, ну ви самі фото виклали, я то шо
Моей тоже 13, все подруги и она одеты примерно также. Так шо вы, тетя, не догоняете))
Мира всем• 02 июня 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Це не працює. Повірте)))
30 пар взуття не показник нічого.
Маю 3 дітей 18, 16 і 11 років. Ніколи не було проблем з тим, щоб мої діти виглядають дико
Ашотакоя• 02 июня 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А взрослые тётки все отстающие от моды?)
В подростковой моде? Конечно, давно устарели тетки и не рубят.
Доктор Хаос• 02 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Может
Ответ дляСунуся в чужі справи
Це не працює. Повірте)))
С ностальгией смотрю на фото периода детсад/начальная школа. Деточка одета, как ляля.
Всё стильно, загляденье. Как только меня уволили с должности стилиста, так и начались чёрные мешки.
Но это её право и понимаю, что временно.
Зайченя• 02 июня 2024
Ответ дляМира всем
30 пар взуття не показник нічого.
Тобто ваші діти одягаються так, щоб це подобалося вам.
При тому, що у вас навряд чи є якась спеціальна освіта в сфері моди та стилю.
Просто ви вважаєте свій стиль едино правильним.
66сезон666серия• 02 июня 2024
Як на мене, краще так, ніж стиль ’мисливиці за чоловічими скальпами’ з відкляченою попою в обтислих штанцях чи джинсових трусах)
Автор, нормально донька вдягнена. Одяг чистий, їй зручно і комфортно. Дитина почуває себе впевненою в тому, що подобається їй, і ви саме цим повинні керуватися, а не бабським ’ а шо люди скажуть??!!’
Пройде час, зміняться смаки і стиль. Я це точно знаю, бо моя донька старша за вашу на декілька років, і з шафи вже пропав чорний оверсайз, і з´явились цілком стильні плаття, спідниці і навіть взуття на каблах)) хоча це не заважає їй періодично ходити в величезній футболці, лосінах, високих білих шкарпетках зверху на лосіни і кроксівських клогах на високій підошві.
Так що потерпіть трохи, всьому свій час.
Ашотакоя• 02 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Просто у них свое «стильно». И это прекрасно, они и должны в этом возрасте отвергать мамкины заботы и советы, в том числе и по стилю. Гормоны перебушуют и станут они такие же «стильные», скучные тетеньки как мы с вами.
Ну ниче се• 02 июня 2024
та звичайно одягнута, нічого жахливого. Зручно
Але стилю тут нема ніякого. Нічого цікавого
Пузата Хата• 02 июня 2024
Ответ дляАшотакоя
А кто сказал, что мы ’стильные’ скучные тетеньки?
Міряю від одиниці• 02 июня 2024
Ответ дляМира всем
Якщо ви при мене, то дитині моїй теж 16 і одягається вона не як бомж
Устарело все, не модно
Пузата Хата• 02 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Устарело все, не модно
Надо носить не то, что модно, а то, что тебе идет
ЭтаваНиМожетБыть• 02 июня 2024
моїй 15, так одягається коли їдуть з класом на автобусі в тур за кордон, спортивки, крокси з носками, а як з подружками гуляти, то довго підбирає одяг, і це у неї добре виходить
Мира всем• 02 июня 2024
Ответ дляОтчебучкина
Можна пару ваших стильних луків, щоб розуміти рівень вашої компетенції?)
В мене не має єдиного стилю, все залежить від місця, це я знаходжусь :)
Мира всем• 02 июня 2024
Одні думки• 02 июня 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Блин, вы в себе вообще? В каком месте лишние 10 кг?
Лише я бачу різне волосся по текстурі і фотошоп на цьому фото ?
Мира всем• 02 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Устарело все, не модно
Так, не має чорного, висячого, широкого. :)