Я-ваш шанс• 02 июня 2024
А ви знали, що Укрпошта тепер працює без вихідних та перерв?
Пн-пт - з 8:00 до 20:00, сб-вс - з 9:00 до 19:00
Тепер продавці відправлятимуть посилочки ще швидше)
Дрібка щастя• 02 июня 2024
Автор, дякую. Зайшла на сайт Укрпошти і такі так - відділення працює в неділю. Раніше не працювало
ХвостПистолетом• 02 июня 2024
Пролистала всі коменти, і не побачила жодного допису, який би мусів в очі кинутись.
Якщо в темі є хтось НЕ з Києва, відпишіть як у вас по чергах )), на УП, і НП теж
В мене, обласне місто, густо населений район, поряд 3 бізнес центри, і ТЦ - завжди було як в мурашнику
Зараз картина прямо протилежна:
УП - велике відділення, народу там постійно було куча, часто 50+ людей за раз, в тч пенсіонери з комуналками.
В травні, 3 рази заходила, в ’людний’ час якраз, всі 3 рази - ПУСТО! Тільки 1 раз при мені був 1 дідусь з квитанціями, враження що в сонне царство потрапила. Оператор каже, що отак з квітня, люди є коли пенсії, і з платіжками приходять, після обіду бувають гінці з пачками рекомендованих листів
Поки є 4 вікна, сказали що залишать тільки 2, якшо нічого не зміниться.
По НП - картина схожа. 3 відділення - 2 великих і 1 маленьке
На маленькому - майже без змін, там і раніше було малолюдно
А от на 2х великих - просто разючі зміни!
Раніше, йти туди з 17 до 19 годин - було глупістю, бо черги на дворі закінчувались.
Тепер спеціально ходила по обіді, під вечір ,щоб таки переконатись - переважно у відділенні була тільки я, більше нікого!
Операторів на НП вже урізали!
Було 4, стало 2
Було 5, стало 3
Дівчата, сидять дрімають.
З їх слів - бізнес не приходить зовсім, відправок по реєстрах практично немає
Приватні посилки, зменшилось теж, кажуть тепер в основному в них субота неділя +/- людно, в будні - хіба поодинокі відвідувачі забігають.
Обидва відділення - в центральному людному районі!
Що робиться на відшибах - навіть не уявляю
Чекаю, може хтось відпише як в інших містах, ЛЮДИ є взагалі?
Зараз картина прямо протилежна:
Операторів на НП вже урізали!
Було 4, стало 2
Було 5, стало 3
Дівчата, сидять дрімають.
Барабан для дорослих• 02 июня 2024
Ответ дляMs. Iphone
Хи хи
Сусідка)))
Я на Шкільній подивилась. Теж старий графік)))
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Зараз картина прямо протилежна:
Операторів на НП вже урізали!
Було 4, стало 2
Було 5, стало 3
Дівчата, сидять дрімають.
Зараз картина прямо протилежна:
Операторів на НП вже урізали!
Було 4, стало 2
Було 5, стало 3
Дівчата, сидять дрімають.
На новій пошті зараз багато хто перейшов на відправку/отримання з поштоматів, тому ви і не бачите черг. У мене поруч 4 великі поштомати, то я все розкидую туди, щоб не перти баули на відділення (а найближче - 7 зупинок тролейбусом). І отримую там же. На відділення виключно за наложками йду та відправляти закордонні. Кур´єри раніше раз на добу забирали посилки, тепер по 2-3 рази вигружають. І нова пошта активно шукає нових кур´єрів.
На укрпошті черги є, можливо, стали трохи менші за рахунок того, що графік став довший. Ну і я просто вже знаю, коли час пік на моєму відділенні, то і не ходжу тоді, бо черга аж на вулиці стоїть.
Та і дивлячись яке відділення насправді. На сусідньому відділенні укрпошти завжди був і є аврал, бо багато багатоповерхівок навкруги, а відділень більше поруч немає. Де були черги, там вони і є. Де було тихе болото - там так же.
А так у нас тільки-тільки капітальний ремонт на відділенні закінчили, замінили абсолютно все. Відділення на відшибі.
Бибер-анонимер• 02 июня 2024
Ответ дляCаванна
Жесть, бідні люди пашуть на мінімалку тепер без вихідних
Согласна, у меня соседка увольняется, просто издательство над людьми(
ХвостПистолетом• 02 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ще допишіть яке місто? Будь ласка 🤗
Київ, чи інше?
Поштоматів, в нас так само, на кожному будинку, на кожному куті, для дрібязку - сама часто користуюсь ними
Про відділення написала, котрі буквально поряд, одне з них на 1му поверсі бізнес центру, взагалі не треба ніде їхати
Поштомати, зручно хіба для дрібних посилок
Для відправок по реєстрах, різні торгаші, продавці - це тільки з відділень.
Хотілось би відповідь того хто в темі, хто розуміє про шо саме я пишу
і обов´язково місто своє пишіть
Київ, чи інше?
і обов´язково місто своє пишіть
Куда ж без меня• 02 июня 2024
Так, сьогодні побачила відкрите відділення. Черкаси.
Дівчат жалко, зарплата ж та сама. Навіть якщо людей нема, сидіти у Неділю на роботі, а не з родиною бути.
Полюю на дрони• 02 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
правда, я щойно була на відділенні. Можете на сайті Укрпошти глянути графіки роботи
Вже років 3 працює по неділям, но не всі відділення.
Дрібка щастя• 02 июня 2024
До посту 66. Чогось цитування не спрацювало.
А для чого ота статистика Вам? Щоб знати де найбільш навантажені відділення, в яких містах? Ця інформація у керівництва Укрпошти є. А для пересічного громадянина навіщо ота статистика?
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляvikohka
а вы мужчина? с какиx это пор слово’жeнщиа’ стало оскорблeниeм?
ще одна совєцька лєді
Чи та сама без аноніма повідписувала, шоб саму себе підтримати?
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Ще допишіть яке місто? Будь ласка 🤗
Київ, чи інше?
і обов´язково місто своє пишіть
Київ, чи інше?
і обов´язково місто своє пишіть
Харків. Я якраз торгаш і 99% відправляю саме з поштоматів, там посилки до 30 кг влазять, то для більшості пересічних відправлень підходить,тим більше що по термінам доставки так само, як з відділення. Часто перетинаємося з колегами біля поштоматів
Якби ще таке укрпошта додумалась поставити хоча б біля відділень, то було б круто
Я-ваш шанс
• 02 июня 2024
Ответ дляПолюю на дрони
у Харкові без вихідних тільки головне відділення працювало
Джага-джага• 03 июня 2024
О, точно. У нас в субботу до 13 ч работали. Теперь до 18 ч. В будни на 2 часа теперь дольше. Но воскресенье, как и раньше выходной.
Невгамовна Бу• 03 июня 2024
Лише центральне відділення в нд працює. Я як продавець не відправляю на вихідних укрпоштою, взагалі відправляю укрпоштою лише декілька разів в тиждень. Якшо на НП відправити чи забрати це максимум 5 хвилин, то на укрпошті як не комп завіс, то інтернету нема, то все повільно працює, і відправити створенні ттн то це пів години в кращому випадку. А тепер як вимикають світло то це взагалі буде треш. У вас в Харкові світло теж дають 3 години через 6, чи це лише на ЗУ так людей кошмарять.
Невгамовна Бу• 03 июня 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
А у мене найближчий поштомат вигружають в обід, загрузив посилку після обіду і буде ночувати в поштоматі. Можливо через те що приватний сектор і загружаю посилки лише я, от і нема сенсу їхати забирати 5 посилок.
Я-ваш шанс
• 03 июня 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
у нас раніше теж раз на день було, але як почали активно користуватися і всі комірки завантажувати саме відправками, то і вигружати стали швидко
Я-ваш шанс
• 03 июня 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
що ви, звісно що Харків не кошмарять
Кіма кепка• 08 июня 2024
Ответ дляФима Собак
А тривоги??
Під час тривог в нас працюють.
Але графік як був - будні до 20 00, сб до 17 00, ндл до 15 00.