Залізний занавіс• 02 июня 2024

Як зрозуміти що крокс оригінал?

Зараз роблять прям ідентичні. В магазині мейд ін чіна, але нажаль немає мого розміру вже. У продавця мейд ін Вʼєтнам. Одна й та сама модель. Так може бути?
Трактор Віка• 02 июня 2024
Может, конечно

Амелі на мілені• 02 июня 2024
Я думала, уже всі зрозуміли, що то просто маркетинг. Вони нічим окрім моделі не відрізняються від інших гумових тапок. І не треба розповідати про крослайт.
Як міряти?• 02 июня 2024
Якщо підкинути крокс - вони завжди стають на підошву
Горня капучіно• 02 июня 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Дуже відрізняються, якщо Ви таке пишете-не носили крокс оригінальні, їх плюс в зручності і крослайт дійсно відрізняється від гуми, вагою, пластичністю(спробуйте нагріти і зрозумієте). Якщо не готові платити за оригінал-не купуйте підробку, це не буде варто тих грошей. Китай та В´єтнам може бути одна модель, ще Боснія та Італія роблять. Оригінальність видно по вазі, якості, крокодильчикам, по падіння на підошву чула, мої всі падали на неї, не оригінальні не перевіряла) Раджу купувати оригінал, або нічого, бо ефект не відчуєте))
Соня-сонятко• 02 июня 2024
Ответ дляГорня капучіно
Обыкновенные шлепки и клоги. Какой эффект Вы от них ожидаете? Про пластичность читать просто смешно-они на солнце не то, что цвет,но и размер меняют. Все кроксы у меня с оригинального сайта. Разные модели, цвета и т.д. Они так же рвутся, так же натирают ноги и т.п.
Некомильфо• 02 июня 2024
Ответ дляЯк міряти?
Попробовала на украинских за 200 грн, тоже стали на подошву.
Як міряти?• 02 июня 2024
Ответ дляНекомильфо
Може гарна якість, чому б ні)

Головне, щоб були комфортні

Николай-b526• 10 июня 2024
если на OLX написали Original- значит оригинал, если нет-значит нет!)))