Джага-джага• 01 июня 2024

Порадьте засіб для білої підошви кросівок.

Дістала минулорічні кросівки Puma, а в них підошва збоку трохи жовта, я хочу ще їх носити, але ця жовтизна псує їх вигляд, може хто що порадить, колись траплялася реклама засобів, але я забула вже.
Небоброїдка• 01 июня 2024
Вода и зубная щетка

Летчица• 01 июня 2024
Ответ дляНебоброїдка
Вода и зубная щетка
И зубная паста, серьёзно.
Я чистила содой с хоз. мылом или каплей любого моющего.
Області пітьми• 01 июня 2024
Автор мне не помогли ни мыло ни зубная паста
Я купила в Еве -белая краска для подошвы, то неплохо позакрашивало желтизну
Свекруня• 01 июня 2024
Якщо не відмивається звичайним милом або будь яким засобом та щіткою, то є фарбники для білої підошви та шкіри. Ми пробували такий, гарно фарбує. Єдине, що не пофарбували і ціле літо носите, а періодично потрібно підфарбовувати, десь раз на 3 тижні
автор Джага-джага • 01 июня 2024
Ответ дляСвекруня
Дякую, ціна нормальна , можна спробувати.
ПочтальЁнша• 01 июня 2024
Замовте піну inclean для чистки взуття, не тільки підошви. Відмінний засіб, не потрібно змивати, натуральний склад. Взуття як нове після нього.
Партизанка• 01 июня 2024
Если грязь, л отмыть, а если подошва пожелтела, то краска .

Леся 1• 01 июня 2024
В аврорі , є недорогі, є гель, а є піна, дуже гарно чистить