66сезон666серия• 03 июня 2024

Де ви би хотіли жити?

Результат:
вже голосів: 54
32 (59.26%) Столиця
22 (40.74%) Маленьке місто
Контрольница• 03 июня 2024
В Украине, в своём городе. Без войны и вонючий кацапни🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Куколка-мяуколка• 03 июня 2024
Живу в обласному центрі. Мені чудово
Мадам Тю-лю-лю• 03 июня 2024
Маленьке місто з гарною інфраструктурою, мальовниче, щоб близько біля області
парИла я парИла• 03 июня 2024
Тут де і живу. В селі в Карпатах.
Кукарачка• 03 июня 2024
Тільки в столиці і це стосується будь-яких країн. В маленьких містах робити нічого. Це по-суті майже села.
Лупаю цю скелю• 03 июня 2024
В своєму місті, великому, не Київ, в маленьких мені ’тісно’, коли буваю в родичів в райцентрі, подобається там бути недовго, і додому, в своє рідне місто.
Дверной_Проем• 03 июня 2024
В Киеве никогда не хотела жить, не мой город по ощущениям. Живу там, где посчастливилось родиться - в Одессе и променять ее ни на что не хочу.
Блиск думки• 03 июня 2024
В Киеве не хочу. Живу в обл центре- мне прекрасно.
Кацапы бы ещё все подохли - и было бы как в раю
Я только за!• 03 июня 2024
Столиця - це жах. Брудно, людно, гамірно, нема чим дихати
Лупаю цю скелю• 03 июня 2024
Я виросла в селі, і тоді думала, що все життя буду там жити. Але вже 32 роки живу в місті, і мені тут подобається.
ТигрЛьвович• 03 июня 2024
Киевлянка, где родился, там сгодился)
Розвідка Маші• 03 июня 2024
в своем родном Николаеве, без узких уродов
Роза в вазі• 03 июня 2024
Живу в Бучі, мені дуже подобається- маленьке містечко, все є необхідне, зелено та гарно.
Переїхала з Києва 7 років тому і дуже задоволена
Донька подруги• 03 июня 2024
Не в Украине.
Пилосмок працює• 03 июня 2024
Столица или очень крупный город. В любой стране.
И желательно поближе к центру.
Партизанка• 03 июня 2024
Столица Украины или любая?
Флюорография гуся• 03 июня 2024
Хотіла б в Одесі, планували, відклали на квартиру там....зараз трохи лячно переїздити туди. Ні, якби вже жила там, то сиділа б на жопі рівно, але саме переїздти зараз, купувати житло - ні 😢

А у вас крім столиці, усі інші міста маленькі, чи як голосувати?
Хвігура мічти• 03 июня 2024
В обласному центрі та мати дачу на виїзді.
Гуляю босоніж• 03 июня 2024
В маленькому і спокійному селі. Чи ті, хто хочуть в селі жити, участь в опитуванні не приймають?
Блиск думки• 03 июня 2024
Ответ дляПилосмок працює
И желательно поближе к центру.
Да! В центре - это совсем всё по-другому
Я всю жизнь в Днепре возле оперного театра живу. Пришлось пару лет пожить в отдаленном районе - это был кошмар.
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Маленьке місто біля столиці - ідеально
Вероятненько• 03 июня 2024
Жила багато же. В селі, райцентрі, смт, обл центрі і столиці.
Мій вибір - в столиці. Хоча колись думала, що це зовсім не моє. Потім змінились пріоритети і ставлення.
НуКаНаКа• 03 июня 2024
В горах или у моря, в собственном доме. Размер города не имеет значения
Natalia505• 03 июня 2024
В селі зараз. До того в райцентрі виросла. Київ для мене, як і будь яке велике місто це жах. Я не розумію як жити в хаосі, постійному русі авто, людей, метро і без природи навколо. Хотіла б дачу в горах на Закарпатті. Мені потрібна тиша, природа, рибалка і повільний рух часу, у великих містах цього немає
Морская свинка• 03 июня 2024
В столице, где и живу. Но у нас везде хорошо, если б не конченые узкие пидары!
А_я_ЛОЖУ!• 03 июня 2024
Хотела бы жить в Харькове, где и жила до полномасштабной, но переехала в Одессу и остаемся здесь. Привыкла уже
Пиу!Пиу!• 03 июня 2024
В столице. Там и живу
13чудоСВЕТА• 03 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
Так зачем вам Киев,с вашим то морем
13чудоСВЕТА• 03 июня 2024
Ответ дляЯ только за!
А де виходите?
По мусоркам?
13чудоСВЕТА• 03 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Ну то ви загнули,без природи
Чого один Труханів ’стоїть’ в Києві,а парків скільки?