Неначасі• Изменено 03 июня 2024
Не знаю, як вірно вчинити. Лишатись за кордоном чи повертатись додому
Виїхали чотири місяці тому до Німеччини, чоловік, дружина, двоє дітей. Місяць як знайшли житло, всі поки що отримуємо виплати. Мовні курси призначені аж на жовтень. Я вчу мову самостійно.
З чоловіком дуже зіпсувались відносини. Так, «дзвіночки» й раніше були, але вдома хоча б «був у строю», працював. А тут розслабився, допомога є, працює віддалено на міні Джоб по декілька годин на день. А весь інший час лежить на дивані та клацає в ноутбуці.
Я дітьми сама займаюсь. Допомоги нуль.
Старша дитина в 4 класі, менша дитина за рік до школи, в садок ще не ходить, немає місць.
Чоловік став дуже агресивний, всім затикає рота. Дитина наспівує пісеньку - він кричить «заткнись», ображає мене постійно словесно. Нещодавно старший грався машинками в тій кімнаті, де був чоловік, і голосно ними гримав. Чоловік зі злості взяв яблуко, яке лежало поруч і жбурнув у дитину, що те аж тріснуло. Після цього я сказала, щоб більше до мене не звертався і я йому нічого не винна.
(Навіть свекруха признала, що з ним не все в порядку, так як він без причини міг перестати з нею спілкуватись і кидати слухавку. Він два місяці з нею не спілкувався. Вона телефонувала мені і запитувала, що з ним. А я й сама не знаю, що. Можливо психічне захворювання).
Чоловік вирішив «помститись»: забрав всю техніку (планшети), кричав, що то він купив їх. Почав згадувати, за що я маю йому віддати кошти. Дійшло до того, що поділив всі витрати на чотирьох зі словами: «раз ти така незалежна, то й плати за всіх порівну».
Коштів, які платять, вистачає впритик.
Я однозначно не хочу з ним жити і потрібно за цей місяць вирішити, як діяти далі. Або переїздити в гуртожиток (так як квартиру знайти за такий короткий час нереально). Але садка немає, на роботу зараз я не можу вийти.
Другий варіант - повернутись додому. Там мене чекає мінімальна зарплатня. Ще можу здавати свою двокімнатну квартиру, а з дітьми переїхати до батьків. Я дуже хочу додому, ми живемо в Центральній Україні. В батьків окрім мене більше немає дітей. Я ще й через це переживаю.
Проте звісно думки за дітей на першому місці, зупиняє невизначеність, війна, що буде восени, ціни, які на все злітають, як скажені. Я переживаю, що не зможу все витягнути фінансово. Переживаю за дітей. За їх достаток та нормальне життя. Чоловік буде давати три копійки, якщо ми розлучимось.
Його девіз : або живеш за моїми правилами (і терпиш знущання) або платиш за все сама.
Як ви вважаєте, що робити в цій ситуації ?
Намагатись знайти роботу, шукати в іншому місті садок та возити дитину, чи повернутись додому, де все налагоджено, де є і школа і садок. Але острах, що я не потягну все одна 😞
Я дітьми сама займаюсь. Допомоги нуль.
Коштів, які платять, вистачає впритик.
Стріляний птах• 03 июня 2024
Возвращайтесь. Вы там не приспособитесь, так и будете страдать.
Неначасі
• 03 июня 2024
У крайньому випадку, якщо батьки будуть не проти, лишатиму дітей на них та їздитиму на сезонні заробітки.
Раздражевская• 03 июня 2024
Не вертатись! сидіти на виплатах, вчити мову і шукати пристойну роботу
Придурка вигнати
Міряно-переміряно• 03 июня 2024
Зараз вертайтесь, зберетеся з думками, все зважите і приймете вірне рішення. Там лишатися вам неможна, небезпечно для дітей бути з таким неадекватом.
Стопясят раз обсуждала• 03 июня 2024
Возвращаться чтобы работать на минималку будет глупо. Вы уже там устроились. Сходите проконсультируйтесь как вам с ним разъехаться, найти жилье меньше и дешевле. Учите язык, ищите подработку.
Вернутся и сидеть без электричества всю зиму? Зачем?
Неначасі
• 03 июня 2024
Ответ дляSo_so
Нет, это путь в никуда. Нужно расти как специалист.
Дитина молодша практично не ходила в садок. Я сиділа вдома з нею (ковід, війна). Тому на велику зарплатню та карʼєрний зріст вже не надіюсь. Особливо зараз, коли йде війна
ГугелП@лАмался• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
Cюр, выехать из-за войны, чтоб потом детей в Украину отправить, а самим дальше с мужем отдыхать, а то дети его бесят и он яблоками бросается в них
Ответ дляНеначасі
Естественно, что сейчас никто Вам такую зп платить не будет. Но война или нет, люди работают и растут профессионально.
Ируся-пуся• 03 июня 2024
Автор, пока будьте в Германии. Те выплаты на вас и двоих детей - вы дома не заработаете. Плюс когда вам работать? Дети еще малы. Надо выселить мужа и разврдиться. Он псих. И до Германии тоже не был нормальным.
Неначасі
• 03 июня 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
З яким чоловіком??
Я на роботу поїду. Явно не до чоловіка.
Але це план Б, якщо не зводитиму кінці з кінцями
Я на роботу поїду. Явно не до чоловіка.
Пацака-задирака• 03 июня 2024
Автор, я вас не хочу пугать, но на днях прочитала в нашей группе беженской в Вайбере, что из укр семьи забрали двух детей по причине ссор родителей. Не дай бог стукнут соседи, если услышат, что вы ссоритесь, либо ребенок кому то расскажет, могут быть очень плохие последствия
Щастя-здоровля• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
З яким чоловіком??
Я на роботу поїду. Явно не до чоловіка.
А как ваш муж выехал?
Потішаюся• 03 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
А как ваш муж выехал?
Справка от психиатра, видимо, помогла.
Стопясят раз обсуждала• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
З яким чоловіком??
Я на роботу поїду. Явно не до чоловіка.
Но вы же для для чего то выехали. Что изменилось? Война закончилась?
ГугелП@лАмался• 03 июня 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Поэтому я не верю автору что поедет на заработки, на какие? помирятся с мужем, когда детей не будет, и будут дальше на пособии сидеть
Неначасі
• 03 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Так, знаю про це. І діти знають.
Переживаю, щоб не було ще й таких наслідків.
То ж треба негайно переїздити від чоловіка
Стопясят раз обсуждала• 03 июня 2024
Не совсем понятно, почему вы боитесь остаться без денег мужа. На него же тоже деньги уходят. Его не будет, расходы будут меньше.
MacOS-ница• 03 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
Только хотела автору написать.... У наших друзей забрали в германии ребенка,судятся уже второй год,запрещено общаться с ребенком....анонимный звонок....
Потішаюся• 03 июня 2024
Ответ дляМиззери
Я думаю в вашей ситуации как раз можно обратится в соцзащиту , или пригрозить для начала охренел , Там вряд ли такое с рук спустят , пусть депортирую нахрен борзого такого или расселят вас
Почему вы должны возвращаться из-за придурка и рисковать детьми ?
Не депортируют. Поговорят, могут запретить к ним подходить, но это очень долго. Надо отселить.
Щастя-здоровля• 03 июня 2024
Ответ дляПотішаюся
Справка от психиатра, видимо, помогла.
Почему таким дебилам везёт?А нормальные и адекватные погибают
Потішаюся• 03 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Жизнь несправедлива.(
Сарафанное радио• 03 июня 2024
Ви знаєте , і хочеться пожаліти
Але сам факт , що здорове одоробло виїхало не зрозуміло як і дозволяє хамити по суті в гостях.
Держава прийняла, а воно гадить на елементарні закони навіть по відношенню до своїх дітей
Потрібно бути зовсім дурною, щоб триматися за отаке чмо