ОливьЕЖечка• 03 июня 2024
Сильно переживаю за все
Очень переживаю за все. Что делать,как успокоиться? Навалилось много проблем со всех сторон..
Мальчижка• 03 июня 2024
Антидепресанти, призначені лікарем, а не гідазепам і валеріана, або психотерапія, яка навчить справлятись з негативними думками.
Або вчитись цьому самостійно.
Сарафанное радио• 03 июня 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Гідазепам, біфрен
Гідазепам без призначення лікаря? Ви надопомагаєте зараз
Сарафанное радио• 03 июня 2024
Ответ дляМальчижка
Або вчитись цьому самостійно.
Калмавіс топ засіб, багато лікарів радять
Правильно_Валерчик• 03 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
Допомагає, дуже заспокоює
Сарафанное радио• 03 июня 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Допомагає, дуже заспокоює
Це дуже сильний засіб
Його дають при лазерній корекції зору
Самому собі таке краще не призначати
Його дають при лазерній корекції зору
Самому собі таке краще не призначати
Мальчижка• 03 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
деякі лікарі і гідазепам призначають.
Є лікування, яке має наукове обгрунтування, а є ’я художник, я так бачу’. Якщо вам допомагає, це чудово.
Сарафанное радио• 03 июня 2024
Ответ дляМальчижка
деякі лікарі і гідазепам призначають.
Я про це і кажу, що є засоби, які краще приймати за призначенням лікаря, а не ось ця штука класний транквілізатор я відчуваю, що мені допоможе
Мальчижка• 03 июня 2024
Ответ дляСарафанное радио
справа в тому, що бензодіазепіни (гідазепам, феназепам, діазепам і ін) дійсно гарно заспокоюють і зменшують хвилювання. Але їх не можна приймати тривалий час. Вони формують залежність, оскільки безпосередньо впливають на рецептори (як наркотичні речовини), і мають синдром відміни.
Щодо призначень, то тут бувають перекоси в обидва боки: або не призначають лікування, коли воно потрібне, замінюючи БАДами і вітамінами, або призначають тоді, коли людина може обійтись і без них. Людина може навчитись справлятись з тривогою самостійно, а не за допомогою ліків.
І що стосується гідазепама, можна провести тест, який використовують для діагностики залежностей: чи збільшувалась ваша доза протягом останнього року, як часто вживаєте і скільки часу можете обійтись без вживання, як довго не вживали? Там є і інші питання, але хоча б на ці відповисти.