Неначасі• Изменено 03 июня 2024

Не знаю, як вірно вчинити. Лишатись за кордоном чи повертатись додому

Виїхали чотири місяці тому до Німеччини, чоловік, дружина, двоє дітей. Місяць як знайшли житло, всі поки що отримуємо виплати. Мовні курси призначені аж на жовтень. Я вчу мову самостійно.
З чоловіком дуже зіпсувались відносини. Так, «дзвіночки» й раніше були, але вдома хоча б «був у строю», працював. А тут розслабився, допомога є, працює віддалено на міні Джоб по декілька годин на день. А весь інший час лежить на дивані та клацає в ноутбуці.
Я дітьми сама займаюсь. Допомоги нуль.
Старша дитина в 4 класі, менша дитина за рік до школи, в садок ще не ходить, немає місць.
Чоловік став дуже агресивний, всім затикає рота. Дитина наспівує пісеньку - він кричить «заткнись», ображає мене постійно словесно. Нещодавно старший грався машинками в тій кімнаті, де був чоловік, і голосно ними гримав. Чоловік зі злості взяв яблуко, яке лежало поруч і жбурнув у дитину, що те аж тріснуло. Після цього я сказала, щоб більше до мене не звертався і я йому нічого не винна.
(Навіть свекруха признала, що з ним не все в порядку, так як він без причини міг перестати з нею спілкуватись і кидати слухавку. Він два місяці з нею не спілкувався. Вона телефонувала мені і запитувала, що з ним. А я й сама не знаю, що. Можливо психічне захворювання).
Чоловік вирішив «помститись»: забрав всю техніку (планшети), кричав, що то він купив їх. Почав згадувати, за що я маю йому віддати кошти. Дійшло до того, що поділив всі витрати на чотирьох зі словами: «раз ти така незалежна, то й плати за всіх порівну».
Коштів, які платять, вистачає впритик.
Я однозначно не хочу з ним жити і потрібно за цей місяць вирішити, як діяти далі. Або переїздити в гуртожиток (так як квартиру знайти за такий короткий час нереально). Але садка немає, на роботу зараз я не можу вийти.
Другий варіант - повернутись додому. Там мене чекає мінімальна зарплатня. Ще можу здавати свою двокімнатну квартиру, а з дітьми переїхати до батьків. Я дуже хочу додому, ми живемо в Центральній Україні. В батьків окрім мене більше немає дітей. Я ще й через це переживаю.
Проте звісно думки за дітей на першому місці, зупиняє невизначеність, війна, що буде восени, ціни, які на все злітають, як скажені. Я переживаю, що не зможу все витягнути фінансово. Переживаю за дітей. За їх достаток та нормальне життя. Чоловік буде давати три копійки, якщо ми розлучимось.
Його девіз : або живеш за моїми правилами (і терпиш знущання) або платиш за все сама.
Як ви вважаєте, що робити в цій ситуації ?
Намагатись знайти роботу, шукати в іншому місті садок та возити дитину, чи повернутись додому, де все налагоджено, де є і школа і садок. Але острах, що я не потягну все одна 😞
Миззери• 03 июня 2024
У меня ощущение что автору не нужны советы как мужа приструнить , она хочет вернутся
Уже запланировала что с детьми родители будут и все ок

Просто красавица• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
У крайньому випадку, якщо батьки будуть не проти, лишатиму дітей на них та їздитиму на сезонні заробітки.
Ничего не понимаю
Почему нельзя остаться в Германии с детьми в том же ле о котором вам дало государство. А мужа выпереть?
Emilyy• 03 июня 2024
Вот это чувак а..уел!!!
На выплаты живёте..ещё и делит что-то..
Гоните его в шею,ещё раз ребёнка или вас оскорбит,вызывайте полицию, ему дадут запрет на приближение и пусть сам себе конуру ищет
А вообще взрослые люди разговаривают..
Понимаю,что у всех стресс,но зачем же на вас с детьми агрессию сбрасывать
Не забывайте,что вы в Германии!
Одинокой маме с детьми тут голодать не прийдется,есть всякие надбавки,просто нужно уметь их оформлять
Миззери• 03 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
Ничего не понимаю
Видимо автору тоже тяжело с детьми оказалось , самой проще
Просто красавица• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
Это потому что муж у вас на мини job поэтому пособие платят мало

А если вы будете одинокая мать с детьми то вам будут платить 1.500 евро job центр

Там в любом случае с ним надо разводиться заявлять что вы сепаратид
Разъехались денег он не даёт на детей
У вас должны пересмотреть пособие и повысить и платить как всем остальным матерям с двумя детьми.
А это около 1.500 евро в Германии

Квартира остаётся за вами
Зачем ехать на минималку в Украину ещё и родителям на шею?
Карамбулкул• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
Дитина молодша практично не ходила в садок. Я сиділа вдома з нею (ковід, війна). Тому на велику зарплатню та карʼєрний зріст вже не надіюсь. Особливо зараз, коли йде війна
Ну і що, не варто ставити хрест на собі через це!!! Скільки вам років?
ХвилювАллочка• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
Я с двумя детьми в Германии,14 и 7лет,сын не ходил в сад,ковид,война и мест не было в Германии,сейчас в первом классе,тяжело с коммуникацией с детьми,муж в Украине,тяну все сама,тяжело,выплат нам хватает вполне и съездить смотреть что-то в соседние страны!по -делу идти в Джош центр и сказать мы разошлись и надо отдельно,вы с детьми точно будете в + чем Ваш муж!есть еще квартирам,AWO,diakoni,туда обратитесь,много мам с детьми!на работу Вас ни кто не выгоняет,когда Вы пойдете то и то это только когда в школе будет ребенок!

Червона калина• 03 июня 2024
Развестись и искать другое жилье. Он пусть себе ищите. Такое, в каком вы живёте сейчас, он не потянет, в оплачивать на его одну царскую особу никто не будет. Развод - первое дело! Сходите узнайте: какая процедура, если вы расходитесь с мужем. Из-за ублюдка какого-то я бы уезжать не стала. Как минимум: попыталась разделиться с ним, переформиться как отдельная семья. И пусть живёт, как хочет.
ЯяяКакаджамбо• 03 июня 2024
Ответ дляПросто красавица
Ничего не понимаю
А что тут понимать?) Автору пофиг на кого тех детей спихнуть. Она сама не планирует их воспитывать.
Освічую темряву• 03 июня 2024
Автор , полиция, поедет он в лагерь , с одной стороны койки сосед будет африканец, с другой марроканец, раз дети ему мешают, будет тихонько лежать и не отсвечивать
Любовь Калистратовна• 03 июня 2024
Автор, у меня была похожая история. Муж как будто сошел с ума. Ругались, разводились, сходились, короче - достал до белого каления. Но когда из-за своих психов потерял очередную работу - сам сообразил, что что-то с ним не то. И пошел к психиатру. Оказалось, какой-то диагноз у него. Ну, вот на фоне стресса разладилось что-то. 4 месяца АД плюс противопотревожные и другой человек просто.
Я к чему - вы, конечно, уходите. У вас дети, им нельзя ждать пока папа станет нормальным. Но мужу всё-таки поищите психиатра он-лайн.
И да, в Украину я бы не возвращалась ни за какие деньги.
Пасти Ла• 03 июня 2024
я не в курсе выплат, но неужели вам не хватит нормально жить с выплатами на вас и детей? Найдите другое жилье и оставайтесь там. Да сложно найти жилье, но вам же не прям за 1-2 дня нужно. Ищите активно
Огірок та Помідорчик• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
З яким чоловіком??
Я на роботу поїду. Явно не до чоловіка.
Але це план Б, якщо не зводитиму кінці з кінцями
Яку роботу ви знайшли ?
В якому місті ?
Цікаво , бо знайти дуже важко.
Байрактара• 03 июня 2024
Для начала уведомите все службы что у вас раздельное домохозяйство
Огірок та Помідорчик• 03 июня 2024
Ответ дляМальовнича даль
В Німеччині ви з дітьми точно голодною і на вулиці не будете. Чоловіку скажіть що буде показувати фокуси, звернетеся в поліцію і відселите його в табір. Матір з дітьми в Німеччині захищена. Не бійтеся головне. Говоріть впевнено. Нехай він свої нерви збере в коробочку і не лізе з псіхами до вас. Знайдіть підробітку, бабусям по сусідству завжди треба допомога з прибиранням, туди-сюди, і ще 200 не напружуючись заробите
Заради дітей не їдьте поки додому.
По чорному і без мови ?
Навряд чи.
Ашотакоя• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
Головне питання для вас зараз - це житло. Якщо його вирішите, все буде гаразд. Там і витягати нічого не потрібно. Ваші гроші плюс дитячі - вам з головою вистачить. А ваш чоловік буде у дуже скрутному становищі.
Додому поки не вертайтесь.
Кундалина• 03 июня 2024
Автор, як тюльпанчика свого свивезли? І для чого вивозили, якщо у вас і до цього були погані відносини?
Файна цьоця• 03 июня 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Но вы же для для чего то выехали. Что изменилось? Война закончилась?
Из Центральной Украины четыре месяца назад???))) согласна, не сразу на ум придет, что семья не от войны бежала, а от мобилизации самца 😀
Зайченя• 03 июня 2024
Без чоловіка, одними руками , ви там не вигребете. На жаль(
Тимчасово поки є допомога від держави протягнете, а далі, коли доведеться жити на свої, думаю не стягнете. Важко радити, але скоріш за все, через кілька років, якщо ситуація буде як сьогодні, будете змушені повернутися в Україну

Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляПушка заряджена
я в вашей ситуации поменяла мужа.
С двумя детьми?
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляКундалина
Фу, яка гидота
Усатая полосатая• 03 июня 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
По чорному і без мови ?
Навряд чи.
Туди ж і поради викликати поліцію. Кого вона викличе без знання мови?
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
З яким чоловіком??
Я на роботу поїду. Явно не до чоловіка.
Нікуди ви не поїдете. Було б так, давно б працювали, ще й при наявності батьків. Хоча б на вихідних
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляMacOS-ница
Только хотела автору написать.... У наших друзей забрали в германии ребенка,судятся уже второй год,запрещено общаться с ребенком....анонимный звонок....
Значит заслужили. И правильно, что забрали
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляФайна цьоця
Не судите по себе, не все такие как вы.
Многие верили в победу и светлое будущее, а не в то что сейчас происходит.
Амбасадор щастя• 03 июня 2024
Стидоба!Мати в ЦУ 2 к квартиру за 60-100тис дол,батьки при будинку і поїхати на пособія чужим людям на шию.Я б вмерла від позору
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Удалено администрацией...
Кундалина• 03 июня 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Фу, яка гидота
Так, чоловік автора
Khmelnichanka• 03 июня 2024
Шукати шляхи залишитись в Німеччині без цього так зааного чоловіка.
Амбасадор щастя• 03 июня 2024
Краще б Німеччина ці гроші віддавала б людям,яким рашисти знищили житло,а не багачам з ЦУ