Неначасі• Изменено 03 июня 2024
Не знаю, як вірно вчинити. Лишатись за кордоном чи повертатись додому
Виїхали чотири місяці тому до Німеччини, чоловік, дружина, двоє дітей. Місяць як знайшли житло, всі поки що отримуємо виплати. Мовні курси призначені аж на жовтень. Я вчу мову самостійно.
З чоловіком дуже зіпсувались відносини. Так, «дзвіночки» й раніше були, але вдома хоча б «був у строю», працював. А тут розслабився, допомога є, працює віддалено на міні Джоб по декілька годин на день. А весь інший час лежить на дивані та клацає в ноутбуці.
Я дітьми сама займаюсь. Допомоги нуль.
Старша дитина в 4 класі, менша дитина за рік до школи, в садок ще не ходить, немає місць.
Чоловік став дуже агресивний, всім затикає рота. Дитина наспівує пісеньку - він кричить «заткнись», ображає мене постійно словесно. Нещодавно старший грався машинками в тій кімнаті, де був чоловік, і голосно ними гримав. Чоловік зі злості взяв яблуко, яке лежало поруч і жбурнув у дитину, що те аж тріснуло. Після цього я сказала, щоб більше до мене не звертався і я йому нічого не винна.
(Навіть свекруха признала, що з ним не все в порядку, так як він без причини міг перестати з нею спілкуватись і кидати слухавку. Він два місяці з нею не спілкувався. Вона телефонувала мені і запитувала, що з ним. А я й сама не знаю, що. Можливо психічне захворювання).
Чоловік вирішив «помститись»: забрав всю техніку (планшети), кричав, що то він купив їх. Почав згадувати, за що я маю йому віддати кошти. Дійшло до того, що поділив всі витрати на чотирьох зі словами: «раз ти така незалежна, то й плати за всіх порівну».
Коштів, які платять, вистачає впритик.
Я однозначно не хочу з ним жити і потрібно за цей місяць вирішити, як діяти далі. Або переїздити в гуртожиток (так як квартиру знайти за такий короткий час нереально). Але садка немає, на роботу зараз я не можу вийти.
Другий варіант - повернутись додому. Там мене чекає мінімальна зарплатня. Ще можу здавати свою двокімнатну квартиру, а з дітьми переїхати до батьків. Я дуже хочу додому, ми живемо в Центральній Україні. В батьків окрім мене більше немає дітей. Я ще й через це переживаю.
Проте звісно думки за дітей на першому місці, зупиняє невизначеність, війна, що буде восени, ціни, які на все злітають, як скажені. Я переживаю, що не зможу все витягнути фінансово. Переживаю за дітей. За їх достаток та нормальне життя. Чоловік буде давати три копійки, якщо ми розлучимось.
Його девіз : або живеш за моїми правилами (і терпиш знущання) або платиш за все сама.
Як ви вважаєте, що робити в цій ситуації ?
Намагатись знайти роботу, шукати в іншому місті садок та возити дитину, чи повернутись додому, де все налагоджено, де є і школа і садок. Але острах, що я не потягну все одна 😞
Я дітьми сама займаюсь. Допомоги нуль.
Коштів, які платять, вистачає впритик.
Амбасадор щастя• 03 июня 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Вы надеетесь,вас не отправит путин на эсвэо при таких потерях в русской армии?Ошибаетесь!Готовтесь под натовское оружие захватывать очередное село!
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляКундалина
Так, чоловік автора
Ні це про вас. Вже активно пропагують гендерну рівність у війні, скоро жінки поїдуть на розмінування. І спробуйте щось казати, ви такаж сама громадянка цієї країни. Як і ті жінки, яких х полотну звільнили. Не..ер по кафе шастати та манікюри робити під час війни. Сітки плести щодня і жити в режимі війни, а тоді щось писати
Усатая полосатая• 03 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Стидоба!Мати в ЦУ 2 к квартиру за 60-100тис дол,батьки при будинку і поїхати на пособія чужим людям на шию.Я б вмерла від позору
Хай вмирають від позору ті, які обрали гаранта, який лапшу на вуха електорату вішав про травневі шашлики. Вся Європа знала, що у нас буде війна. А ми як вівці на закланні вірили зомбоящику
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
После вас! Чи ви справді думаєте, що Америка затвердить нам ще допомогу? Серйозно?
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Краще б Німеччина ці гроші віддавала б людям,яким рашисти знищили житло,а не багачам з ЦУ
Ці люди якраз і виїхали
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Погоджуюсь! Так вони і тут досі в рожевих окулярах перебувають. Поки це гі..о у влади, діла не буде
Локшина на вухах• 03 июня 2024
НЕ повертайтеся, дізнавайтеся, як розлучитися і виселити чоловіка. вам з дітьми точно вистачить поки допомоги.
Сарафанное радио• 03 июня 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Удалено администрацией...
Закрий свій рот
Розміновувати посилає
Вивезло дупу - сиди там
Розміновувати посилає
Вивезло дупу - сиди там
Кундалина• 03 июня 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ви в Німеччині?
Рассказница• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
70 опалювальна. А загальна площа 80. Боюсь, що нас утрьох не лишать в цій квартирі. По нормам виплат ми вклались копійка в копійку по тим коштам, які виділяє Джоб центр на оренду житла
Це квартира на 4х, для трьох її Джоб оплачувати не буде, а для одного так тим більше.
Просто взяти і виїхати ви не можете, у вас контракт, хтось же має по ньому платити.
Вихід тільки розлучатися і роз´їжджатися. Треба домовлятися з чоловіком про умови розлучення.
Додому ви також просто взяти і поїхати не можете, треба позакривати всі контракти. Як ви це зробите, якщо чоловік залишається?
Inconvenient• 03 июня 2024
Ответ дляСтріляний птах
Возвращайтесь. Вы там не приспособитесь, так и будете страдать.
Только за границей автор и выживет с двумя детьми, не говоря уже о том, в Германии можно пожаловаться на насилие в семье и жалоба возымеет действие. Мужа очень быстро поставят на место, если автор - не размазня.
Inconvenient• 03 июня 2024
Ответ дляSo_so
Нет, это путь в никуда. Нужно расти как специалист.
В Украине?
Khmelnichanka• 03 июня 2024
Ответ дляРассказница
Додому поіхати зможе. Закриває все і іде. Чоловіка попросять звільнити квартиру :). Але от чи варто так робити - питання інше ..,,
Рассказница• 03 июня 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Закриває все і їде - це перспектива в кращому разі на три місяці мінімум. Як жити ці місяці?
Khmelnichanka• 03 июня 2024
Ответ дляРассказница
Як варіант - прскаржитись в офіціцні органи на насилля з боку чоловіка. Вихід по- любому знайдуть.
Inconvenient• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
Дитина молодша практично не ходила в садок. Я сиділа вдома з нею (ковід, війна). Тому на велику зарплатню та карʼєрний зріст вже не надіюсь. Особливо зараз, коли йде війна
Ви мали звернутися в поліцію як тільки ваш чоловік жбурнув яблуко, або до відповідних організацій із захисту жінок, або до чиновників, і вас би від нього ізолювали. Діти би підтвердили, а він мав би клопіт. Це ж не Україна. І взагалі, нехай ваш дорогоцінний чоловік на фронт іде воювати, а не в дитину яблука жбурляти.
Inconvenient• 03 июня 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Cюр, выехать из-за войны, чтоб потом детей в Украину отправить, а самим дальше с мужем отдыхать, а то дети его бесят и он яблоками бросается в них
Распущенное ***
Inconvenient• 03 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
С этим тут очень строго. И мать виновата также, так как знает о происходящем, но не сообщает
А хіба це не правильно? Якщо він щось знову жбурне і травмує дитину, та й які моральні травми отримують діти.
Рассказница• 03 июня 2024
Ответ дляInconvenient
По закону батьки повинні діяти в інтересах дітей. В інтересах це значить негайно повідомити про насилля і убезпечити дітей. Тому все правильно, якщо мати не повідомляє то і вона також винна.
Потішаюся• 03 июня 2024
Ответ дляНеначасі
Искать другую нужно тогда. Мужу ничего не говорите и ищите. Или вам подселят кого-то. Проще найти другую, не тяните
Потішаюся• 03 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
Развестись и искать другое жилье. Он пусть себе ищите. Такое, в каком вы живёте сейчас, он не потянет, в оплачивать на его одну царскую особу никто не будет. Развод - первое дело! Сходите узнайте: какая процедура, если вы расходитесь с мужем. Из-за ублюдка какого-то я бы уезжать не стала. Как минимум: попыталась разделиться с ним, переформиться как отдельная семья. И пусть живёт, как хочет.
Не пере оформят. Проще съехать.
Inconvenient• 03 июня 2024
Ответ дляРассказница
Так, автор про безпеку і спокій дітей зовсім не думає.
Рассказница• 03 июня 2024
Ответ дляПотішаюся
Знайде і далі що? В Німеччині неможливо тупо взяти і виписатися з квартири. Як правило треба за три місяці попереджати. Деякі договори взагалі без права дострокового розірвання.
Тому не говорити аж ніяк не вийде. От зовсім.
Файна цьоця• 03 июня 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Не судите по себе, не все такие как вы.
Многие верили в победу и светлое будущее, а не в то что сейчас происходит.
)))
Я в Украине. Мой муж воюет под Работино.
Имею полное право называть вещи своими именами, независимо от того нравится вам это или нет))
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляФайна цьоця
)))
Не имеете. Муж это не вы. Имеют те, кого освоили с плена, или те 50 000 женщин в ЗСУ. Вы отдельная личность и гражданка Украины. При чем тут ваш муж???
Файна цьоця• 03 июня 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
🤣🤣🤣 вы сделали мой день! такие фееричные заявления
С каких это пор у нас ´отдельная личность и гражданка Украины´ не имеет право называть вещи своими именами?
Залетна Я тут• 03 июня 2024
Ответ дляФайна цьоця
Не надо замыливать глаза. Ваш муж отдельный человек. Вы не единое целое. Совсем бабы подурели. Лично вы ничего не сделала для защиты страны, чтоб о чем то говорить.