Дама с заначкой• Изменено 03 июня 2024
Чи допомагають вам ваші кавалери/бойфренди/ухажори?
Чи можуть зробити подарунок просто так? Чи кудись запрошують відпочити? Чи щось оплачують? Можливо, час від часу дають грошей на ваші потреби? (навіть якщо ви маєте гроші).Чи у вас лише інтим і все?
Просто мені взагалі нічим не допомагає,нічого з ’хотєлок’не оплачує. Все сама. І від такого відношення в мене пропадає бажання хотіти його. Спочатку було все ок,але з часом у мене ’не стоїть’. І я нічого не можу з цим зробити. Людина нормальна,симпатичний,акуратний,не хамло. Говорить про сім*ю(що хоче разом жити і навіть пропонував),але нічого не купує для мене. Нещодавно після роботи зустрілися з ним,а я така хвора, кажу- зараз йду у 2 аптеки купувати ліки і додому. то він пішов зі мною,але стояв під аптекою... У мене пропадає бажання. Він просить лишитися на ніч,а я не хочу. Раніше якось по іншому було..Якась пристрасть з моєї сторони,бажання. А тепер воно щезає...І справа не в любові.
Котогосподиня• 03 июня 2024
Так
Щопонеділка 100 ує на мої хотєлки
Дає гроші на квитки їхати до нього
Оплачує в ресторанах
Возить багато по екскурсіях
Дав 10 тис ує мені на відкриття ще однієї справи моєї
Щопонеділка 100 ує на мої хотєлки
Дає гроші на квитки їхати до нього
Оплачує в ресторанах
Возить багато по екскурсіях
Дама с заначкой
• 03 июня 2024
Ответ дляКвартираЧья
Ипут вас во всех смыслах
ну я його теж. але останнім часом раз на 2 тижні. не хочу більше і все.
Дама с заначкой
• 03 июня 2024
Ответ дляКотогосподиня
Так
Щопонеділка 100 ує на мої хотєлки
Дає гроші на квитки їхати до нього
Оплачує в ресторанах
Возить багато по екскурсіях
Щопонеділка 100 ує на мої хотєлки
Дає гроші на квитки їхати до нього
Оплачує в ресторанах
Возить багато по екскурсіях
у вас іноземець?
КвартираЧья• 03 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
А ви його як? Ну крім фізичного?
Кидстаффовна• 03 июня 2024
Все оплачивает, я не работаю, естественно отдых за его счёт, жилье , шоппинг, ну все короче) попал чувак по полной
Котогосподиня• 03 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
у вас іноземець?
Наш, хохол
Хороший дядько
Дай Бог йому здоровʼя ще на сто років
Хороший дядько
Дай Бог йому здоровʼя ще на сто років
ЯсноВидящая• 03 июня 2024
А вам самій важко приймати? Просити? Чи нема проблем з цим? Він не повинен ваші думки читати теж
Колишня муза• 03 июня 2024
У меня нет мужчины. А бывшие кавалеры мне никогда ничем не помогали. И в основном ничего не дарили
Тектологиня 80lv• 03 июня 2024
Автор, ну какая семья, с таким вы будете в декрете объяснять для чего вам прокладки
Шпондєр• 03 июня 2024
Ні, не дає грошей. Але в мене помолодше набагато. Про сімʼю в нас мови не йде. Відносини не афішую
Дама с заначкой
• 03 июня 2024
Ответ дляЯсноВидящая
один раз попросила. Сказав,що скрутне становище у самого і не дав. сказав,що матері багато ліків купив. Після того все моє НЕБАЖАННЯ і почалося.
Дама с заначкой
• 03 июня 2024
Ответ дляzhe-maria
Ви напишіть скільки він заробляє. Може йому самому ледве на прожиття вистачає.
20 тис грн.
НеВРотик• 03 июня 2024
Да, отдух, досуг на парне. Квартиру снимаю, он половину платит. Подарки, шмоки все есть
лаМпочка• 03 июня 2024
Ответ дляКотогосподиня
Наш, хохол
Хороший дядько
Дай Бог йому здоровʼя ще на сто років
Хороший дядько
Дай Бог йому здоровʼя ще на сто років
Хохол?
Чим ви відрізняєтесь від русні з такою зневагою до нації?
Дама с заначкой
• 03 июня 2024
Ответ дляШпондєр
Реально? То звідки в нього гроші?
ну і нічого не робить для цього. я не меркантильна,але це вже набридло
ЯсноВидящая• 03 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
Так він вам не підходить, ви його не любите. Не витрачайте свій час
Куплю орехи• 03 июня 2024
Кавалер мой мне ничего не покупает, жлоб. А вот один соседский парень 16 лет мне оплатил при всех лекарства и вызвал скорую, когда я травмировала ногу. С пареньком ничего нет и быть у нас не может, я его старше на 13 лет.
Задумалась...
Nelly-4875• 03 июня 2024
Все мои мужики мне и подарки дарили, и ухаживали, и деньги давали. Деньги давали вообще регулярно, в основном сразу спрашивали сколько мне в месяц нужно на мои растраты и выдавали. Так удобно, не надо каждый раз просить. Я бы и встречаться даже не стала, если бы мужик вел себя по другому с девушками.
Дама с заначкой
• 03 июня 2024
в минулому році їздила сама у відпустку.його нібито не відпустили. у цьому році,певно,теж. навіть нічого не хочу казати. Запрошував у цьому році у відпустку до мами в село,бо він 3 роки не був. НЕ хочу. Поїду в ЗУ на мінводи хоч на 10 днів. Якийсь капець. Учора була в нього. То від нього летіла прожогом додому. Нема романтики,пристрасті...у мене. Чи то війна так діє,чи просто його злидні і жлобство
Дама с заначкой
• 03 июня 2024
Ответ дляМао_Мяо
А у Вас який дохід?
27 + здаю квартиру за 10 тис. відкладаю.
Чебураха з перцем• 03 июня 2024
Ответ дляКотогосподиня
Наш, хохол
Хороший дядько
Дай Бог йому здоровʼя ще на сто років
Хороший дядько
Дай Бог йому здоровʼя ще на сто років
Скільки рочків хлопу ?
Дама с заначкой
• 03 июня 2024
Ответ дляRiesling
Ви йому не потрібні, просто зручний варіант. Тимчасово
Та вчепився дуже сильно. Ревнощі є. Каже,сонечко,нам треба жити разом. Якось була спровокувала ситуацію спеціально, думав,що покину, то схопив серцевий напад. Швидка приїжджала. Короче,тепер так не шуткую.