Ласунка• Изменено 03 июня 2024

Ви коли-небудь займались сталкінгом?

Щодо якогось хлопця чи чоловіка
ЧупакабраЗеБест• 03 июня 2024
нет, но бывала мишенью. очень интересно получается, когда мишень выглядит легкой и безобидной, а в один день атакующие сами становятся мишенью.
ой бядааа бядаааа
Бокс-орун• 03 июня 2024
Це що таке?
автор Ласунка • 03 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
Це що таке?
Переслідувати, шукати в інтернеті, якось нав´язуватись... Коли інша людина не потребує вашої уваги
Бокс-орун• 03 июня 2024
Ответ дляЛасунка
Йоксель моксель
Кумедна• 03 июня 2024
Ответ дляЛасунка
это уже уголовка а не то что вы назвали
Штора с кисточкой• 03 июня 2024
В мене була однокласниця в молодшій школі я її ніколи не ображала ну просто була така в класі ( потім її перевили на домашнє навчання ) так от через років 20 вона мене просто задовбала через інтернет і там був просто жах ( в неї була шизофринія )
автор Ласунка • 03 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ой бядааа бядаааа
А я колись була справжнім сталкером, років в 14)) Дуже сподобався один хлопець в лагері. Я через знайомих дізналася номер його телефону, писала йому. Навіть з фейкових сторінок. Дізналася його нік в інтернеті, писала там або просто читала його повідомлення на форумах. А ще якось випадково зустріла його в місті і вирішила прослідкувати, куди він піде... Така от мала маньячка
А я кумедна• 03 июня 2024
Автор, Ви Оленятко передивились?😂
автор Ласунка • 03 июня 2024
Ответ дляА я кумедна
Автор, Ви Оленятко передивились?😂
Я не знаю про що ви
А я кумедна• 03 июня 2024
Ответ дляЛасунка
Я не знаю про що ви
Ага, вірю😂
Дружная семейка• 03 июня 2024
Ответ дляКумедна
это уже уголовка а не то что вы назвали
Это не уголовка
Матраскин Брат• 03 июня 2024
Если не считать, чтотв 13 лет наяривала мальчику пока его мама трубку не взяла, то нет.. до одного раза. Подозревала что у меня рога и приперлась ночью к любимому глянуть один ли он. Но сделала этт тихо, он так и не узнал (слава богу!!!). На утро стыдно было в зеркало смотреть
автор Ласунка • 03 июня 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Жесть :(
Намакушка• 03 июня 2024
Ні, але хотілося.
Некомильфо• 03 июня 2024
Ответ дляЛасунка
А зачем вы это делали? Вам было просто скучно жить или какие - то психические расстройства есть?
автор Ласунка • 03 июня 2024
Ответ дляНекомильфо
Не знаю. Дуже сподобався, з цікавості. Хотілося більше про нього дізнатися. Може якість розлади є... Але більше я так не робила
ИзЮмрудная• 03 июня 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Я тоже так делала,хотела мстить
ИзЮмрудная• 03 июня 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Меня обижали как раз
Липка-прилипка• 03 июня 2024
Большинство дам когда-нибудь сталкерили бывшего в соц сетях 😁