Рекламама• 03 июня 2024
Чи не здається вам, що шампунь за 300 грн і за 1200 грн дає однаковий результат
І так само маска. Купила в Єві стік корейський, потримала 20 хв, прогріла феном і такий же ефект, від моєї фіолетової серії Керастаз.
ЦібаФу• 03 июня 2024
главное состав, на это обращаю внимания
за 300грн ничего хорошего не намешают
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 июня 2024
Здається , але треба шукати свій і по составу норм . Масс маркет часто не дуже добрий состав .
Пацака-задирака• 03 июня 2024
Різні спробувала, але моє волосся любить шампунь за 100 грн.
А от маска за 1000 грн
Самоучка• 03 июня 2024
Ответ дляЦібаФу
главное состав, на это обращаю внимания
за 300грн ничего хорошего не намешают
Почему, тот же Гарнер вполне ок по составам. Да и маракон оил из безсульфатных
Другой вопрос, что они обычно быстрее в разы, чем проф шампуни используются
Файна пані• 03 июня 2024
Шампунь не впевнена, а маска - точно інший ефект. Я раніше теж так вважала, що всі однакові, за 300 умовно брала. А раз спробувала дорогу і прозріла. Небо і земля.
Хочу на Балі• 03 июня 2024
Не бачу великої різниці між хеденшоудерс чи керастас по шампунях.
Але маска, бальзам, термо захист, сироватки - різниця колосальна
Natalia505• 03 июня 2024
Ответ дляЦібаФу
главное состав, на это обращаю внимания
за 300грн ничего хорошего не намешают
Миюча база майже у всіх однакова і за 50 грн і за 500. Різниця в екстрактах, вітамінах і віддушках.
Люблю кетчуп• 03 июня 2024
Шампунь должен просто вымывать волосы, какой еще от него вы эффект ждете? И не все, что дорого-эффективно или подходит именно вам. Мне из керастаз ничего не понравилось, пробовала средств 5-6 их.
Айболитная• 03 июня 2024
Не здається. Но нерабочих дорогих продуктов полно если что, главное это состав
Не пью, не курю• 03 июня 2024
В моєму віці 50+, чим не мий краще не стане. Що за 200, що за 2000 однаково.
Донька подруги• 03 июня 2024
у меня есть разница, от магазинных перхоть и чесотка почти всегда ))
Рекламама
• 03 июня 2024
Ответ дляЦібаФу
главное состав, на это обращаю внимания
за 300грн ничего хорошего не намешают
Основне - на що звернути увагу?
Natalia505• 03 июня 2024
Якось я мила Віши від лупи, а він зараз в районі 500 грн і Сульсеною за гривень 50, ніякої різниці, взагалі
Голубка миру• 03 июня 2024
Здається, що так
Різні вже в мене були. Головне, щоб промивали волосся, а то буває ефект, наче голову не мив
Відірву та викину• 03 июня 2024
Цікаво, що у моєї мами в часи есересер, були звичайні шампуні, а волосся,до її смерті, були гарні, не сипались, не ломались. А я, все щось п´ю, втираю, вибираю шампуні і, не айс.
Віддаю перевагу підбору засобів після миття, так мені краще.
муха в кедах• 03 июня 2024
О, а ну научите. Я мою волосы и тут же мажу маску. Вынуждена вниз головой болтаться над ванной, обычно я ее мою в этот момент, чтобы убить время, с головы ж течет. Но все равно выходит пару минут. Если, как вы пишете, 20 минут ждать:
1. Эффект будет лучше?
2. Как это практически, во что заматывать голову чтобы можно было жить жизнь эти 20 минут, выйти из ванной и чтобы не текло
1. Эффект будет лучше?
Айболитная• 03 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
1. Эффект будет лучше?
Я наношу маску на волосы и чищу зубы, умываюсь, наношу уход)
Могу ещё саму маску феном прогреть для лучшей активации
Рекламама
• 03 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
1. Эффект будет лучше?
Так, нанесли маску и прочесали волосся. Потім я одягаю шапочку для душу чи рушничок і трохи прогріваю феном, пью каву і йду змивати.
LoveYouOrNot• 03 июня 2024
Ответ дляВідірву та викину
Моя баба мені рекомендувала завжди хозяйське мило) Я не здалась. А може треба було, бо в неї була коса до пояса в молодості, а в мене два пера.