Молодцы!Україні в травні 2024 року купили 162,2 тисячі вживаних автомобілів, що є абсолютним рекордним за останні 10 років
Українці почали купувати більше вживаних автомобілів. У травні 2024 року придбали на 90,7% більше авто з пробігом, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це розповіли в Інституті досліджень авторинку.
Жади Эль Адиб Рашид• 03 июня 2024
Ответ дляLyudaT
Но автор, вы же прекрасно понимаете, что это все фиктивные продажи, но тему зачем-то создали...
работа такая)
Жади Эль Адиб Рашид• 03 июня 2024
Ответ дляinresta
а сколько погибших и калек у вас тоже есть инфа из ’´официальных’’ источников???
об этом вы не хотите поговорить???
чему вы радуетесь вообще ?
об этом вы не хотите поговорить???
чему вы радуетесь вообще ?
шеф сказал радоваться- значит надо радоваться
Кросівки оригінал• 03 июня 2024
Ответ дляsahkana
Молодцы люди,что живут,зарабатывают,имеют планы.растят детей!
Більшість авто на фронті
Natal_ka91• 03 июня 2024
Ответ дляsahkana
Наш народ на жиг
уль уже не пересядет никогда
Давно не пам´ятаю Жигулів, хіба у пенсіонерів. Навіть ще до вторгнення.
Natal_ka91• 03 июня 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Більшість авто на фронті
Багато хто купляв прості авто, бо так безпечніше пересуватися, шанс бути бусифікованим менший. Та й часи такі, треба мати авто на підстраховці
Ответ дляsahkana
Как это понять фиктивные.Авто Риа у нас есть и все фиксируется по продажам,как у вас Авито
Понять по той ссылке , что вы и дали.
Цитирую:
... картина марок та моделей може не повною мірою відповідати дійсності. Оскільки, як зазначають аналітики Інституту досліджень авторинку, є значна ймовірність, що близько 50% угод були оформлені між членами сімей або родичами. До таких дій українців спонукають нові закони про мобілізацію, які набули чинності..
Цитирую:
KozaNostra_I• 03 июня 2024
Ответ дляMurrr4a
У меня знакомая на тойоте работает, так говорит, что автомобилей новых покупают и заказывают еще больше, чем до войны
Скоро армия будет как у демократической освободительной армии Сирии или как их там. В атаку колоннами на тойотах и с улюлюканьем.
Ответ дляMurrr4a
Ну во первых для обычного украинца новое авто очень дорого поэтому новые покупают депутаты для которых война это бизнес и на нем они заработали в разы больше чем без войны, и ещё не для кого не секрет что военные тоже заработали тоже правда ценой может жизни или здоровья, деньги появились вот и поеупают