З понеділка на дієті• 03 июня 2024
Дуже довге пальто
Чи подобається вам пальто такої довжини?
І чи така довжина пальта ще модна?
Результат:
вже голосів:
30 (62.5%)
Подобається
18 (37.5%)
Не подобається
Я не Тролль• 03 июня 2024
Бачила восени, в дощ, такий образ на трамвайній зупинці - заброьохане все було повністю. Виглядало сумно.
Экспертиза• 03 июня 2024
Я 157см,у меня оно на полу лежало б. А кто х нет какие у вас параметры, фигура,образ жизни. Одно дело из машины выйти, и то неудобно в длинном за рулем, или из маршрутки выпасть.И совсем другое прогуливаться по городу посещая бары-рестораны-театры.
З понеділка на дієті
• 03 июня 2024
Ответ дляТану на сонці
Я хоть и высокая шпала)) но не взяла б и по уши заляпаю его
А я тільки купила повністю вовняне пальто-тренч. Проте без пагонів
І мені стала цікава думка інших)
З понеділка на дієті
• 03 июня 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Може зненацька людину застав дощ...
Бо я розумію, що в дощову погоду не потрібно його одягати
З понеділка на дієті
• 03 июня 2024
Ответ дляВ шоколаде
Черное нет. Будете как попадья. Светлое да
Ну це суб´єктивно, в кого які асоціації)
МинерАлочка• 03 июня 2024
Обожаю такие. У меня два такой длины: бежевое и темно-серое, почти черное.
В шоколаде• 03 июня 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну Вы ж спросили )
Я не Тролль• 03 июня 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Може зненацька людину застав дощ...
Десь так, доведеться слідкувати за погодою. Пальто гарне, колись носила таку довжину з високими підборами. На мої 165 і впевнений L - тільки з підборами.