Фікусина• 30 мая 2024

Для якого віку дитини підійде розмір 74-80?

Дівчата, підкажіть, будь ласка, на який приблизно вік дитини підійде розмір костюму 74-80 (з якого по який місяць +-, щоб не впритик)?
Запитую з вашої практики, оскільки укр. виробник вказує 74-80 на 9-12 міс, а у знайомої дитина 2,5 міс вже носить 68-74 (зріст при народженні був 53 см)
сою не люблю• 30 мая 2024
Мои оба носили 74 с 10 мес. В годик оба были 80 см
Єдина Країна• 30 мая 2024
Вон моему почти 8 месяцев. Носит 74-80
Танцепесенная• 30 мая 2024
Сейчас ребёнку 11 мес, рост 79 см
Люблю_смаколики• 30 мая 2024
Потрібно орієнтуватися на зріст, а не вік. До того ж одяг може бути маломірний чи навпаки. Тут одна формула на всіх не працює. Орієнтовно виробник вам написав 9-12 місяців, можливо вистачить на довше, залежить від фасону і статури дитини. Моя і в два роки носила лосіни, шорти, футболки з біркою 80р.
Доставучая• 30 мая 2024
С каким ростом и весом родился ваш ребенок? Мальчик/девочка имеет значение. Мой младший с 6 месяца этот размер носил, а племянница - в год
автор Фікусина • 30 мая 2024
Ответ дляДоставучая
хочу на подарунок подарувати, травневому хлопчику, з вагою при народженні 3300 і зростом 53, а костюм на флісі, то думаю чи на осінь підійде
Хитрый Лис• 30 мая 2024
Ответ дляФікусина
Берите 80-86 - точно подойдёт)
автор Фікусина • 30 мая 2024
Всім дякую за допомогу
Hanna-Hanna• 30 мая 2024
Ответ дляФікусина
У мого при народженні такі параметри були. З 10 місяців носив 80 розмір.
Але якщо чесно, то розміри часто врізнобій ідуть. Особливо осінній та зимовий теплий одяг має запас