ШобВам_КакНам• 04 июня 2024
Наливка с клубникой
Кто делает наливки, подскажите пожалуйста проверенный рецепт. Есть немного клубники, хотелось что-то вкусное сделать
у мене є наливка за 30 днів.
засипаєте миту полуницю в банку (банка1), заливаєте якісною водкою (ідеально фінляндія) так щоб водка закрила ягоди. закриваєте банку1 кришкою і ставите на 10 діб в темне місце.
через 10 діб зливаєте рідину в іншу банку (банка2), закриваєте її і відставляєте десь в темне місце.
в банку1 насипаєте цукор за вашим бажанням, перетряхуєте, закриваєте і на 10 діб в темне місце. іноді цукор прилипає до стінок і не тане, то я перші дні перевіряю і перетряхую.
через 10 діб з банки1 зливаєте рідину в банку2, до полуничної водки. банку2 закриваєте і ставите в темне місце.
в банку1 наливаєте чисту воду щоб покрила ягоди, закриваєте і ставите на 10 діб в темне місце.
через 10 діб зливаєте рідину з банки1 в банку2.
тепер в банці2 у вас смачна наливка :)
крім полуниці можна робити з усіма ягодами. єдине що ягоди без твердої кісточки трохи складно зливати, а якщо поставити сливу то у вас може вийти сливова водка з сливовим желе, але воно теж дуже смачно :)коли я роблю наливку то ставлю 3 літрових банки з ягодами, і зливаю з них в одну 3-літрову.
і ось така кришка дуже полегшує процес зливання :)
тепер в банці2 у вас смачна наливка :)
Ульяша2015• 04 июня 2024
Ответ дляfishcka
у мене є наливка за 30 днів.
тепер в банці2 у вас смачна наливка :)
А скільки цукру даєте на банку, і якої ємності банка ?