Я шалунья• Изменено 04 июня 2024

А ви легко викреслюєте зі свого життя людей?

Дівчата, якщо вас образили сильно, якщо зрадили (прєдалі), бо зрада то наче як в любовній історії, чи легко ви викреслюєте таких людей зі свого життя?
Мене образили сильно двічі, перший раз це зрада чоловіка, коли я була вагітна, другий раз це зрада дуже рідної людини. Викреслила з життя в одну секунду, не дивлячись на те що з чоловіком я була у шлюбі 5 років, а з рідною людиною майже все життя.
Як ви реагуєте на сильні образи?
Результат:
вже голосів: 58
46 (79.31%) Викреслюю назавжди
9 (15.52%) Свій варіань
3 (5.17%) Прощаю
Чудо в декрете• 04 июня 2024
Ответ дляПерловая Кашка
тобто вона не допомогла грошима вам?
та які гроші? ми заможні люди, про матеріально сторону ми подбали давно) просто потрібна була підтримка.
Гигиенишвили• 04 июня 2024
Я сложно вычеркиваю людей.. и проблема во мне! ЭТО я была им другом, много инвестировала и много выручала.. и это было с таким огромным посылом, что оторвать могу уже только с мясом.. Уверена, что никто из них добровольно НЕ ушел бы из моей жизни. Но, то количество дерь..а и непритятностей которыми меня одаривали.. та ну их всех! Чтобы получать ума не надо! Ум нужен, чтобы БЛАГОДАРНО получать и сохранить.. а тут у нас пробел - и это печалит! Остальное не печалит... печалит деградация людей (эгоимз, тупость, неумение ценить и беречь, красиво получать и не плевать в ответ, быть взаимным) тут ни ничего сделать не могу.. уверена, что каждый хочет вернуться в мою жизнь (это они говорят знакомым!) но я цену заплатила и больше такого болота не хочу.. хотя мне дико печально!
Гигиенишвили• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
В мене трошки інша історія, я в прямому сенсі слова спасла життя людині, а у відповідь отримала зраду, і купу лайна, бо життя в людини пішло на краще, впевненіше себе почала відчувати мабуть, і я стала не дуже то і потрібна.
Когда человек не может/не хочет/ не считает нужным быть взаимным - он начинает ОБЕСЦЕНИВАТЬ и опускать Вас по жизни... чтобы для себя пояснить ’та она фу.. я ничего не должен!’ но это временно! При первом спотыкаче Вы снова появитесь в его памяти и снова будут слюни ’вот бы ты снова была и спасала’ + Ваш случай - это признак того. что человек НЕ заслужил помощи, не оценил, не понял жизнь и обязан получить тумаков, а ВАС отводят в сторону чтобы ВЫ уже не были рядом и БОЛЬШЕ НЕ могли и не смели спасать.. Уловили посыл?
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляГигиенишвили
Так само, ну і я не можу просто переступити через себе, і спілкуватись наче нічого і не було, навіть якщо це рідна людина. Мені не комфортно, така людина поруч знову виживає огиду у мене, і насилля над собою сидіти грубо кажучи за одним столом. Тому викреслюю раз і на завжди
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляГигиенишвили
Не тільки посил вловила, я це чудово розумію. І в даному випадку сказала іншій рідні, що взлетіти швидко і вважати що тобі ніхто не потрібен то класно-живи, але зраджувати при цьому не обов´язково, життя дивна штука, і падати потім може бути дуже боляче
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляГигиенишвили
В пам´яті може і зявлюсь, але в житті цієї людини 100% ні
СкиниУскачи!• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Я в таких случаях говорю - мне себя упрекнуть не в чем. И спокойно перестаю общаться.
Заюшка_хозяюшка• 04 июня 2024
Человек перестает для меня существовать.ходить и обижаться я не буду,но ни о каких отношениях/дружбе даже речи уже быть не может
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Мені нажаль є чим себе поприкнути, бо я спасаючи цю людину пожертвувала якоюсь мірою іншою людиною. Це була не зрада з моєї сторони, це була розмова, і прохання зрозуміти, мене зрозуміли і сказали, звичайно дій як планувала, я почекаю.
І через це обідніше подвійно від фіналу спілкування з цією людиною
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я ображаюсь поки ця людина в колі мого бачення, ну тобто я її бачу або чую і згадується все лайно. А коли ось так повністю відрізаю раз і на завжди, то аж легко дихати, наче тягар з себе скинула
СкиниУскачи!• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Нечем. Вы сделали все как нужно и ни перед кем не виноваты.
Заюшка_хозяюшка• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Зачем?)ну есть такой человек и есть,для вас он умер,точка.пусть его хоть кони копытами топчут или камаз по нему катается,вы причем
Заюшка_хозяюшка• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Вы сделали то,что на тот момент считали правильным,то время прошло,хватит то прошлое колотить))а то как дед выживший с ума,что свадебный костюм примеряет с молодости и садиться на детский горшочек
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Так, я зробила все що могла, і цим спасла життя рідній людині, і якби я так не вчинила, то мабуть корида би себе за це. А так я зробила все що могла, а те що отримала у відповідь, то вже на совісті тієї людини
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так, але сидіти за одном столом бажання немає
Заюшка_хозяюшка• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Сядьте тогда под столом🤔...или за окном,и заглядывайте
Бжоли-бандерівці• 04 июня 2024
Очень быстро вычёркиваю. Даже тех, с кем просто произошло недопонимание. Я интраверт, мне люди не особо нужны.
Заюшка_хозяюшка• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
За столом полно других людей,сместите свой акцент на них и себя,вы же не к этому человеку идете
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так, ви праві, ще не доводилось бути поруч на родинних якихось святах, але ж не йти із за цієї людини до тої що кличе. Це показати свою слабкість і образу. Треба бути сильнішою, нехай тій людині буде не комфортно, а не мені. Хоча такі люди і не розуміють всю глибину своєї зради, тому їм і так норм до них може і дійде, але якось потім коли буде падати
Кашка-маняшка• 04 июня 2024
Ви в себе одна, ви маєте себе поважати. Зазвичай люди, які образили, зробили боляче, зрадили будуть робити це знову. Я викреслюю, особливо, якщо це не родичі. Якщо родичі - викреслити важче, але теж можливо. Мені від ненормальної тітки і її дочок допоміг переїзд закордон. Хоч вони і намагаються через інших родичів дізнатись де я, всі їхні спроби будуть марні. Це не їхня справа.
Кашка-маняшка• 04 июня 2024
Ответ дляТепличная
Очень тяжело переживаю...у вас нет такого варианта. Грызу себя, ищу где я была не права и тд. Только время лечит. Но у меня особый случай предал родной человек.
Так це він був неправий, а не ви. Чого в собі проблему шукаєте? Відпустіть.
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляКашка-маняшка
У мене родич набагато ближчий ніж тітка, але я викреслила і не жалкую
Кашка-маняшка• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Правильно. Іноді чужі люди в рази кращі за родичів. Ми не забовязані їх терпіти тільки тому, що це родина. Вони ж собі дозволити вести, як останнє …
А що таке?• 04 июня 2024
Дуже багато нюансів - в залежності хто ця людина і що зробила. З однією подругою перестала спілкуватися назавжди, з родичем одним спілкуємося, але натягнуто дуже
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Ой, це ви вірно підмітили, і мабуть від чужих не так гидко отримати такий плєвок
Кашка-маняшка• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Так, я зазвичай особливо багато і не чекаю від чужих людей, щоб потім не розчаровуватися, але відповідаю взаємністю, якщо це хороші люди.
Але коли «родина» розпускає про тебе чутки, обговорює тебе за спиною, ти її бісиш просто тому, що ти в чомусь більш успішніша, чи краща, при цьому в очі тобі посміхається, то як таких людей назвати?
автор Я шалунья • 04 июня 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Ніяк, просто відпустити. Ну принаймі я так зробила
Кашка-маняшка• 04 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
І я. Ці люди для мене просто не існують. Я їх не знаю.
Блондинка в Шоколаде• 04 июня 2024
Автор, цікаво, хто ви по гороскопу?
Схоже на водолія.
Я викреслюю людей, на жаль. Шанси даю, але на третій раз не бачу сенсу продовжувати стосунки. Розчаровуюсь.
Але продовжую вітатись, посміхатись і вести себе цивільно. Хай їм буде ніяково, а мені себе дорікнути нічим.
автор Я шалунья • 05 июня 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Автор, цікаво, хто ви по гороскопу?
Схоже на водолія.
Ні , я не Водолій. Викреслюю з першого разу, навіщо отримувати 3 ляпаса? Мені достатньо одного. Вітатись не вітаюсь і не збираюсь, ухмилку можу зробити при зустрічі, але посміхатись ні