Я шалунья• Изменено 04 июня 2024
А ви легко викреслюєте зі свого життя людей?
Дівчата, якщо вас образили сильно, якщо зрадили (прєдалі), бо зрада то наче як в любовній історії, чи легко ви викреслюєте таких людей зі свого життя?
Мене образили сильно двічі, перший раз це зрада чоловіка, коли я була вагітна, другий раз це зрада дуже рідної людини. Викреслила з життя в одну секунду, не дивлячись на те що з чоловіком я була у шлюбі 5 років, а з рідною людиною майже все життя.
Як ви реагуєте на сильні образи?
Результат:
вже голосів:
46 (79.31%)
Викреслюю назавжди
9 (15.52%)
Свій варіань
3 (5.17%)
Прощаю
Блондинка в Шоколаде• 05 июня 2024
Ответ дляЯ шалунья
Ні , я не Водолій. Викреслюю з першого разу, навіщо отримувати 3 ляпаса? Мені достатньо одного. Вітатись не вітаюсь і не збираюсь, ухмилку можу зробити при зустрічі, але посміхатись ні
Ну я до ляпасів, навіть фігуральних, не довожу. Вважаю за краще розійтись при перших ознаках неповаги. Тоді легше зберегти цивільні відносини. В такому випадку менше напруги, почуваюсь вільно, якщо стикаємось у спільних компаніях, просто не спілкуюсь.
Я шалунья
• 05 июня 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну я і мала на увазі ляпас не в прямому сенсі слова. Що ти з людиною ок, і вона наче також, а потім бац і ти не потрібен та ще й поганий, бо вже немає користі від тебе от тобі і ляпас.
Перші ознаки неповаги....тут і була перша і остання ознака. До цього було вже дуже тепло, родинно