Скоро_вчера• 04 июня 2024
порадьте щось подивитися чи послухати
навіть не знаю що, просто щоб зявився інтерес до чогось. враження що надивилася вже все
Плакулька• 04 июня 2024
Посмотрите Этот дом. Мультфильм 16+. Специфический стиль, но меня было не оторвать до конца. И очень метафорический.
Задираю носа• 04 июня 2024
Ответ для-Ань-
Книги Марі Кондо.
Відео з розхламленнями з Марі Кондо (можна англійською мовою).
Не позортесь.
Вона вже сама визнала, що її поради не працюють, бо сама стала мамою.
КокошинЭль• 04 июня 2024
Ответ для-Ань-
Книги Марі Кондо.
О, я тоже люблю.
А ще на цю тему, дивлюсь помвшані на чистоті, британське шоу. Зразу щось прибирати хочеться і міняти
Скоро_вчера
• 04 июня 2024
Ответ для-Ань-
А можливо варто не тільки щось дивитись, а й почати щось робити для свого здоров´я: спорт, здорове харчування, вилазки на природу...
це все є!
Не кую, не мелю• 04 июня 2024
Простими словами про психологію
Роберт Сапольські, дуже цікаві лекції
Якщо вам таке до вподоби, то можу ще багато наскидати
Белая котичка• 04 июня 2024
Ответ для-Ань-
А вам пораджу метод ’Ключ’ Хасая Алієва:
Вы применяете этот метод? Что он Вам даёт? Я только смотрела раньше.