к.Буланова• 05 июня 2024
Що порадите купити дитині 8 років для розваги на літо?
Поїде на канікули в село, думаю купити батут, чи варто його купувати, чи це буде розвага на декілька днів?
Клин_Кляйн• 05 июня 2024
Бассейн , велосипед , мяч , разные игры для активности бадминтон и так далее
Мамаша в бигудях• 05 июня 2024
Басейн можна тільки у випадку, коли буде той, хто ним займається і постійно наглядає. Басейн у дворі - це не жарти
Госпожа Белладонна• 05 июня 2024
Батут- то весело, але звісно, що це буде розвага на кілька днів. А потім - по настрою. Не буде дитина все літо щодня на ньому стрібати з ранку до вечора.
Мамаша в бигудях• 05 июня 2024
Ответ дляНай хоч раз
Велосипед, самокат, мяч
Самокат у селі не потрібен. Тільки якщо є асфальтована дорога. Це рідкість
Мамаша в бигудях• 05 июня 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я вам по секрету скажу: немає нічого, чим би дитина бавилась цілодобово кожен день
Госпожа Белладонна• 05 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Так і я про те.
к.Буланова
• 05 июня 2024
Ответ дляНай хоч раз
Велосипед, самокат, мяч
Велосипед, самокат, м´яч вже маємо))