Наше суспільство дуже хворе. Вірус "я все знаю краще сидячи на дивані" вбитий так сильно в голови, що як його звідти видерти?
Українців декілька століть нищили і вбивали еліту що розумову, що трудівну.
Завозили на цю землю всіх, хто не прижився в своєму краї.
Мішали і мішали. Принижували українців і їх свідомість.
І тепер кожен вважає, що краще знає, як потрібно робити і що потрібно зробити для припинення війни. При чому, цей кожен, навіть і 10 людей в керівництві не мав.
Сьогодні водій таксі таку тираду мені видавав. Таке ніс. Так перевикривлював мої слова, що здавалось, що здоровий глузд залишився за межами його машини.
А саме епічне: з його слів всім чоловікам потрібно добровільно іти на фронт. Але коли я запитала, то чому ви ж не на фронті. То згадав, що йому вже більше 60-ти. Хоча він тим кермом в машині так крутив по Києву, так ганяв поміж машин, що думаю, що і на фронті зміг би так само - про що я йому і сказала.
Крайні дні мені потрапляють люди, що починають причитати на погане життя, поганих президента, мера, і всіх всіх всіх. Але коли я починаю говорити - давайте тоді щось з цим робити, то всі лапки вгору підіймають і знову переводять на президента чи його оточення, що ворує.
Але ніхто з себе не починає.
Ось що б ви робили? Як вилікувати суспільство? Як віднайти тих справжніх українців, що не будуть так плакатись, а будуть іти і робити?
Але ніхто з себе не починає.
Elenka0515• 05 июня 2024
Ответ дляprosto_aisha
Що конкретно робити? Є план дій?
100% автор уже на диване и приняла на себя скорбь земли
Безіменна4• 05 июня 2024
А який сенс щось починати з себе? Ну, не даю хабарів, не розкидую сміття на вулицях, говорю українською, далі що? Ці всі дії більше для спокою душі і совісті, ніж те, що справді змінить ситуацію на краще. Без правильних рішень, там, ’зверху’ це все не буде мати ніякого серйозного ефекту. Всі повинні працювати в тандемі, і влада, і прості люди. У нас так поки що немає.
Алена-0022• 05 июня 2024
Ответ дляprosto_aisha
Що конкретно робити? Є план дій?
Топ коментар 👍🏻 Ви чекаєте інструкцію?
brightFuture• 05 июня 2024
Президент та його отточення краде- то е факт а не ниття,якщо хочете щось міняти- ви можете бути першою,яка сбере багатомільйонну спільноту і знесе нинішню владу.
prosto_aisha• 05 июня 2024
Ответ дляАлена-0022
Топ коментар 👍🏻 Ви чекаєте інструкцію?
Ні
просто такі як автор, треба щось робити, а що конкретно самі не знають, от і питаю, може людина вже план дій змін зробила
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Как человек в данных условиях может начать с себя и что-то изменить? Ну, кроме выезда
Ответ дляprosto_aisha
Що конкретно робити? Є план дій?
це залежить, на якій ви позиції знаходитесь!
якщо в самому низу і ні на що не впливаєте, то як мінімум - не винитити всіх і вся! ми не знаємо як там зверху керувати.
самім не давати взятки, самим не красти, самим довести що ви можете бути чесними.
і потім вимагати це від тих, хто на рівень вище вас.
пояснювати і говорити.
ole4kakissa• 05 июня 2024
Тю, вы только сейчас это заметили?
Громче всех про ’всех мужчин надо отправить на войну’ кричат именно те, кто или по возрасту не подходит или имеет брони/отсрочки/снят с учёта. Они ещё любят добавить, что если прийдёт повестка, то они будут чуть ли не в первых рядах защищать страну. Только при этом не могут объяснить, почему надо ждать повестку, чтобы показать свою готовность сражаться 🤷♀️
Ещё часто слышу про готовность работать в тылу на оборонных предприятиях; правда где у нас столько этих предприятий найдется, что б удовлетворить рабоче-патриотичный порыв многих граждан - тоже загадка
Ответ дляlilyD
Ви могли б почати з себе
От вам була неприємна розмова таксиста
То ви його заткнули, чи слухали всю дорогу за свої ж гроші?
От вам була неприємна розмова таксиста
звісно заткнула і прогрузила так, що він вже і розмови не хотів!
тільки все це було однак без агресії з моєї сторони, а показати йому проблему в його логіці.
наскільки він викривлює мої слова. наскільки він робить неправильні висновки як в малих, так і в великих справах.
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ дляir.zhuck
пояснювати і говорити.
Это ничего не изменит, если остальные это все делают
prosto_aisha• 05 июня 2024
Ответ дляir.zhuck
пояснювати і говорити.
Все життя я і моя мати були чесні, не давали хабарі, не крали і тп. І що?! Маємо голу дупу.
Ответ дляТатьяна-c3b1
потрібно тоді гуртуватись разом (ті хто вже все стосовно себе зробили) і в таких спільнотах завжди з´явиться той, хто почне організовувати все.
і робити або спільноти або поселення або хоча б спілкування.
і стане повірте легше
і процес піде
і стане повірте легше
і процес піде
ole4kakissa• 05 июня 2024
Ответ дляТатьяна-c3b1
І не буде :(
*Пани б´ються, а в мужиків чуби тріщать
Ответ дляbrightFuture
не хочу бути на місті президента і я не воїн щоб воювати.
так, хтось з них краде. так, щось вони роблять не так, як нам би хотілось.
але агресувати на них, поки я не поспілкувалась з ними і не зрозуміла, яому так, я не збираюсь.
а більшість людей, чомусь так сильно агресують на нашу владу.
ось ця агресія і губить нас.
Ответ дляir.zhuck
пояснювати і говорити.
Тобто мораль така - якшо ми в самому низу, то не можна говорити, що верхи крадуть, бо їм зверху видніше.
Ну ясно, понятно.
Дуже важко керувать і не красти, так шо - Люди, ввійдіть в положення і закрийте рота! О, як.)
Ну ясно, понятно.
Ответ дляole4kakissa
Тю, вы только сейчас это заметили?
дякую. ви описали саме те, про що я пишу.
саме також це і маю на увазі стосовно війни.
ole4kakissa• 05 июня 2024
Ответ дляbrightFuture
Кстати.
Сейчас мусолится тема женской мобилизации и я уже неоднократно слышала/читала, что ’да, пойду; получу оружие, научусь стрелять и перестреляю с десяток гандонов из ТЦК/ВЛК. Какая разница где и кем быть убитой.’
Так что все может быть и бунт в том числе
Ответ дляMellisa
Мне больше всего нравятся - как люди всю жизнь уходят от налогов, ведут бизнес в черную, воруют электричество, газ, дают всем взятки и тд. - но коррупционеры. - только у власти.
Бо все починається згори, важко жити чесно, якшо зверху крадуть і навіть не приховують. З цього починається система в якій людям доводиться виживати і чесним тупо не вижить.