Наше суспільство дуже хворе. Вірус "я все знаю краще сидячи на дивані" вбитий так сильно в голови, що як його звідти видерти?
Українців декілька століть нищили і вбивали еліту що розумову, що трудівну.
Завозили на цю землю всіх, хто не прижився в своєму краї.
Мішали і мішали. Принижували українців і їх свідомість.
І тепер кожен вважає, що краще знає, як потрібно робити і що потрібно зробити для припинення війни. При чому, цей кожен, навіть і 10 людей в керівництві не мав.
Сьогодні водій таксі таку тираду мені видавав. Таке ніс. Так перевикривлював мої слова, що здавалось, що здоровий глузд залишився за межами його машини.
А саме епічне: з його слів всім чоловікам потрібно добровільно іти на фронт. Але коли я запитала, то чому ви ж не на фронті. То згадав, що йому вже більше 60-ти. Хоча він тим кермом в машині так крутив по Києву, так ганяв поміж машин, що думаю, що і на фронті зміг би так само - про що я йому і сказала.
Крайні дні мені потрапляють люди, що починають причитати на погане життя, поганих президента, мера, і всіх всіх всіх. Але коли я починаю говорити - давайте тоді щось з цим робити, то всі лапки вгору підіймають і знову переводять на президента чи його оточення, що ворує.
Але ніхто з себе не починає.
Ось що б ви робили? Як вилікувати суспільство? Як віднайти тих справжніх українців, що не будуть так плакатись, а будуть іти і робити?
Але ніхто з себе не починає.
Ответ дляprosto_aisha
Все життя я і моя мати були чесні, не давали хабарі, не крали і тп. І що?! Маємо голу дупу.
потрібно і від інших вимагати цього дотримуватись.
потрібно вимагати щоб вам давали те, що у вам належить по закону.
вам потрібно далі іти. далі рухатись.
Ответ дляir.zhuck
не хочу бути на місті президента і я не воїн щоб воювати.
так, хтось з них краде. так, щось вони роблять не так, як нам би хотілось.
але агресувати на них, поки я не поспілкувалась з ними і не зрозуміла, яому так, я не збираюсь.
а більшість людей, чомусь так сильно агресують на нашу владу.
ось ця агресія і губить нас.
Не можу пройти мимо, шоб не зауважити -добре, що президент (чотири повістки викинув)-великий воїн, пощастило нам)
Ответ дляMellisa
Мне больше всего нравятся - как люди всю жизнь уходят от налогов, ведут бизнес в черную, воруют электричество, газ, дают всем взятки и тд. - но коррупционеры. - только у власти.
дякую. так. мене це також дуже дивує.
як винести щось з заводу, щось вкрасти - так перші. або з супермаркеті або з типографії.
навіть ручку не потрібно красти.
але цього не помічають.
а лише про владу говорять.
навіть ручку не потрібно красти.
але цього не помічають.
а лише про владу говорять.
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ дляir.zhuck
змінить. потрібно лише розпочати.
Нет, вы много изменили?
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ длязавитушка
Тобто мораль така - якшо ми в самому низу, то не можна говорити, що верхи крадуть, бо їм зверху видніше.
Ну ясно, понятно.
Дуже важко керувать і не красти, так шо - Люди, ввійдіть в положення і закрийте рота! О, як.)
Ну ясно, понятно.
ви викривлюєте слова.
якщо ви знаєте, що ви не крадете, що ви на своїй позиції робите все правильно. то ви можете рухатись вверх і починати вимагати тих, хто стоїть над вами дотримуватись правил.
і лавина піде вверх.
якщо ви сильніше, то ви можете і перевіряти властьімущих, бо в нас народ головніший за президента і депутатів.
але, це потрібно, щоб кишка не була тонка.
і лавина піде вверх.
Ответ длязавитушка
Бо все починається згори, важко жити чесно, якшо зверху крадуть і навіть не приховують. З цього починається система в якій людям доводиться виживати і чесним тупо не вижить.
ну а я думаю, что наверх приходят люди снизу особенно пробивные и хитросделанные, которые просто масштабируют своих качества при власти.
Ответ дляir.zhuck
дякую. так. мене це також дуже дивує.
навіть ручку не потрібно красти.
але цього не помічають.
а лише про владу говорять.
навіть ручку не потрібно красти.
але цього не помічають.
а лише про владу говорять.
А мене дивує, що якшо вкрав в супермаркеті бутилку віскі - то від 5 до 7 років, а якшо розікрав бюджет, витратив тисячі і мільйони на барабани, квіточки, тихий вечір з оленою кравець замість дронів і укриттів-то не на часі, потім розберемося і взагалі-пінгвіни теж люди, знаєте як їм важко там без мільйонів з українського бюджету.
Ответ дляole4kakissa
Кстати.
Сейчас мусолится тема женской мобилизации и я уже неоднократно слышала/читала, что ’да, пойду; получу оружие, научусь стрелять и перестреляю с десяток гандонов из ТЦК/ВЛК. Какая разница где и кем быть убитой.’
Так что все может быть и бунт в том числе
ось можу зразу сказати, що не піду стріляти. і не піду вбивати.
це суперечить моєму погляду на життя.
але при цьому буду допомогати полегшити життя тих, хто там.
це суперечить моєму погляду на життя.
prosto_aisha• 05 июня 2024
Ответ дляir.zhuck
вам потрібно далі іти. далі рухатись.
Ну от мама ходила щоб по закону квартиру отримати, 30років пройшло так по закону інк отримала. А дала б хабар була б.
Ответ длязавитушка
так, важко жити. вся ця система придумана, щоб у вас часу не було голову підняти.
тому краще об´єднуватись з однодумціями
Ответ длязавитушка
не знаю про його повістки.
якщо це так - то це йому мінус. саме тому він певно і попав в президенство під час війни. це його карма.
але агресувати і зневажати його однак не буду.
Ответ дляir.zhuck
ви викривлюєте слова.
і лавина піде вверх.
Яким чином вимагать не красти, можна дієвий механізм?
ось ми виділили мільйони на пінгвінів, а не на війну і дрони.Пройшло по тендеру, все законно і гарно.
У кого тут шо вимагать в такій ситуації?
klaraneill• 05 июня 2024
Ответ дляir.zhuck
ви викривлюєте слова.
і лавина піде вверх.
так вы ж тоже этого не делаете, чем вы лучше остальных диванных теоретиков?))
Ответ дляAna Fernandes
Нет, вы много изменили?
так. є і ті речі, що залишаться і далі.
наприклад, біля дитячого клубу, де завжди прям поруч з дверима їздили автомобілі і майже збивали діток, завдяки саме мені були встановлені обмежувані півкулі і тепер там дітки спокійно виходять з дверей клубу і мами не бояться, що на дитину наїде машина (я підняла цю тему, координувала свої дії з директором клубу, зібрала підписи з батьків, говорила з депутатом і поліцією про півкулі, а далі вже запустилась машина і так як директор клубу це підтримав, то все було встановлено). це один з моментів, який конкретно я зробила і чим покращила життя клубу (і одночасно тепер не паркуються машини під вікнали клубу і не димлять в вікна, де дітки 4-8 років в цей час займаються)
Ana Fernandes• 05 июня 2024
Ответ дляir.zhuck
так. є і ті речі, що залишаться і далі.
Только это не меняет ничего, по сути
klaraneill• 05 июня 2024
Ответ дляir.zhuck
так. є і ті речі, що залишаться і далі.
ну это конечно судьбоносное решение для всей страны)
Ответ дляMellisa
Ну вообще-то это так и есть.
Потому что уходить от налогов и вести бизнес в черную, воровать электричество, воду, газ им позволяют власти, за взятки)
Ответ дляir.zhuck
ось ця агресія і губить нас.
Организовать жизнь населения так,чтобы это население было социально защищено - не это ли задача властей?
Ответ дляir.zhuck
це суперечить моєму погляду на життя.
А якщо б до вашого будинку увірвались з тим щоб вбити вас, захищались би. Змогли б тоді вбити? Нічого б не суперечило? Отак і тут. Люди в більшості слабкі, йдуть за системою. Треба зрушувати систему. Це вже було. Теперь я чекаю коли ’ як не сподобається і цього скинемо’
Ответ дляБлискавка
Люди просто хотят жить спокойно, растить людей. Отстаньте уже с этими лозунгами.
ви також викривлюєте мої слова!
хіба я пишу про те що не потрібно жити спокійно?!
я пишу про те, що людина, що є таксістом і ніде і ніколи не керувала (навіть 2-3 людьми) починає хаяти владу і всі у такої людини винні, але тільки не вона.
ось про що я.
Ответ дляrivara
захищатись буду. не з ціллю вбити, а з ціллю захистити.
Natal_ka91• 05 июня 2024
А ви знаєте, пробувала почати з себе, але якось воно не виходить, коли країна погрузла в тій же корупції. А оці посилальщики-нафронтовики уже реально дістали. Всі дуже сміливі,коли в самих є бронь чи інші причини, коли на фронт уже не забирають. Якщо держава роками х клала на своїх громадян, то тепер і отримує відповідь