Пишу_граммотно!• 05 июня 2024

Собака постійно голодний

Маю дві собаки-дворняги невеликого розміру. Одна з них постійного голодна і так з самого малого. Коли насипаю, вириває прямо з черпака (інша просто стоїть і чекає, коли насиплю), їсть дуже швидко і голосно чавкає, ніби боїться, що заберуть назад. Дам просто хліб, ковтає не розжовуючи і дивиться, щоб ще щось дали. Навіть просто йду в її сторону, дивитиься, чи немає що їстівного в руках. Я не знаю, куди їй стільки влазить. Одна не доїдає, а цій все мало...
Маргарита и Мастер• 05 июня 2024
‘Одна не доїдає, а цій все мало...’? Енто как?))

Зупка_цем• 05 июня 2024
Голодала собачка может щенком ..
у моей собаки нет такого .. наоборот пищу только разогреть и еще попросить чтоб подошёл поел .
Ленне-Рейма• 05 июня 2024
В мене кіт такий. Вологий корм скільки не дай, з´їсть. Зі спільного столу потім все під´їдає цілий день. Давала навіть квашену капусту і хурму, то і таке пожер
Герцогиня• 05 июня 2024
Я така. Скільки не дай ніяк не наїмся(((
Вумна, аж страшно• 05 июня 2024
Я знаю лабрадори такі ненажери і жруть все. Колись мені друзі залишили лабріка, то я йому намордник одягала на вулицю, бо він як пилосос.
Дама с собачкой• 05 июня 2024
Есть такие как и у людей, ничего страшного, главное что бы не меньше нормы ел, а собаку учите не с ковшика вырывать, а сидеть ждать команду ’можно’.
автор Пишу_граммотно! • 05 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Даю однакові порції, в однієї залишається, а інша все з´їдає і ще голодна
Міряю від одиниці• 05 июня 2024
Ответ дляГерцогиня
И я((
Но я реально голодала в 12-16 лет.
Закуйовджена життям• 05 июня 2024
скільки разів годуєте пса і скільки даєте.?? і фото пса. і я вам скажу. в нас сусідка годувала раз в день по жмені і собаки були худі і голодні і теж казала..чого ж вони такі голодні? ми вічно підгодовували через паркан,бо жадні були шматку хліба...хапали все,геть яблука і кабаки.

Закуйовджена життям• 05 июня 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
значить треба давати більше. однакових нема. як можна давати однаково,як всі різні.? один їсть 2 миски,а інша 1 миску? скільки разів годуєте на день?
Закуйовджена життям• 05 июня 2024
Ответ дляЗупка_цем
Голодала собачка может щенком ..
она и сейчас голодает
Герцогиня• 05 июня 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
И я((
Но я реально голодала в 12-16 лет.
Я теж голодала( думаєте це тому так зараз?
Міряю від одиниці• 05 июня 2024
Ответ дляГерцогиня
Думаю да..