Лапка• 05 июня 2024

Хто працює віддалено, як ви готуєтесь до відключень світла?

Який інтернет? Екофлоу купували? Чи якісь інші лайфхаки? Бо у мене біда: ноут тримає дві години, інтернет лайф мобільний дуже повільний під час відключень, ще і плитка електрична (( то навіть каву зробити не можу
100%• 05 июня 2024
Выехала в место, где его не будут отключать

Не рахую, а вважаю• 05 июня 2024
Так, виїхала. З такими відключеннями по 7 годин каши не звариш. Шукати нову роботу та звикати до поганого не маю можливості. Вдома все на електриці теж
Ну що ви, мамо!• 05 июня 2024
інтернет оптика, провели ще минулої осені.
повер стейшен типу екофло на 2000 ватт.
чоловік пообіцяв купить газову плитку :)
Мошей ницца• 05 июня 2024
Плитка в мене туристична на балончиках. Екофло та оптоволоконний інет. Правда у мого провайдера більше 6 годин поспіль не тримає акумулятор на роздатчику
Марс атакует• 05 июня 2024
Генератори вже 10 років в нас. Газ, оптоволокно. Вимикають на 1 годину в добу але ми готові
Тану на сонці• 05 июня 2024
Интернет оптоволокно еще с зимы 2023
Экофлоу тоже еще тогда купила ( сейчас он холодильник питает, свет и интернет/ как зарядка)
Меня много• 05 июня 2024
Оптоволокно, аккумулятор и инвертор.

автор Лапка • 05 июня 2024
Ответ дляТану на сонці
Интернет оптоволокно еще с зимы 2023
А який саме купили? Бо не розумій, чи нормально може коштувати 10 тис
ОливьЕЖечка• 05 июня 2024
Ноута вистачає на 5 годин, роутер живлю через павербанк (провайдер подбав про безперебійник ще минулої зими). Кава на газовій плитці. Прорвемося
автор Лапка • 05 июня 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
А який провайдер так дбає? Бо мій відмовляється
Борщик• 05 июня 2024
Оптоволокно
Накладні мюслі• 05 июня 2024
Провели Ланет, который работает при отключении света, то есть оптика. Запитали его от упс. Также есть экофло 210 ватт, манюня, дополнительно сейчас покупаю павербанк для ноута. А то тоже батарея ноута держит 1.5 часа, сам экофло около 7 часов, мне надо ещё подстраховка. Киев.
ОливьЕЖечка• 05 июня 2024
Ответ дляЛапка
У двох квартирах різні провайдери, обидва зробили. Ми скидалися всіма мешканцями десь по 200-300 грн. Це місцеві в нашому районі - Корбіна, Znet
Накладні мюслі• 05 июня 2024
В итоге есть свет, есть работа ноута целый день. Как вспомню осень 2022,так вздрогну. Меняла батареи (3шт) в ноуте, потом плюнула и на пике цен купила экофло мини 210 ват за 24 тыс грн(( но она меня спасла реально.
Божа кульбабка• 05 июня 2024
Каву можна робити холодну ‐ з мінералки і розчинної
Кондуктор троллейбуса• 05 июня 2024
інет оптика. ще провела у 2023р.
ноут новий відносно, то батерея тримає біля 6-8 годин.
є павербанки для оптики чи зарядки телефону.
газова плита є, то ж з приготуванням їжі не бачу проблем. взимку частину продуктів виношу на балкон, бо там холодно .
що робити з опаленням альтернативним центральному - не розумію.
і ще бонуси якими не користувалися - є авто акумулятор+ інвертор , а також інверторний генератор. як буде дуже складно, буду думати як на балконі включати генератор чи на кріші будинку ( в мене вихід є на кришу біля квартири).
Два-три тижні і фсьо• 05 июня 2024
Мы арендовали дом и покупали полностью все, чтоб быть автономными.
Глас_Народа• 05 июня 2024
Приготувалась ще 1,5 роки тому - маю вже 2 електростанції різної ємкості (одна саме на ноут) і два акумулятора - один на вайфай, другий на котел. Інтернет через оптоволокно. Ще маю генератор, якщо взагалі не будуть давати світло більше доби буду станції заряджати генератором.
Да, і поставили стабілізатор напруги щоб від скачків техніка не згоріла
Тану на сонці• 05 июня 2024
Ответ дляЛапка
Моя дороже стоила, там чем мощнее тем дороже она и на дольше хватает, а сейчас еще курс скакнул и ажиотаж.
вот такая у меня
Я в оплату частями взяла тогда и спокойно выплатила без напряга.

Зяблик протестант• 05 июня 2024
Мы после первого Блэк аута продали нафиг квартиру в центре города и купили Котедж.Это кайф.В доме не жарко летом,кондиционер не нужен совсем,зимой тепло за счёт правильно сделанного отопление.Потребления электричества минимальные.Генератор ещё запакованный стоит,пока не пользовались даже.
Самоучка• 05 июня 2024
Ответ для100%
Це де таке, щоб укр.зп вистачило?
Самоучка• 05 июня 2024
А так, оптоволокно, павербанки, новий мак, щоб тримала батарея. Ну, і акум + якісь фігня до нього (то вже чоловік купував, я не шарю).
Спілий баклажан• 05 июня 2024
Купила ноут, який тримає батарею 12 год
Телефон використовую як модем (Водафон)
Все
ОливьЕЖечка• 05 июня 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Купила ноут, який тримає батарею 12 год
Телефон використовую як модем (Водафон)
Все
У мене під час відключень моб.інет лежить теж ) Не роздасиш з телефона ніяк
Добра, коли сита!• 05 июня 2024
Я работала удалённо и позапрошлую зиму с блекаутами. Было недели полторы-две, когда у нас света было суммарно как раз до 2 часов в сутки.

Инет - оптика. У провайдера аккумуляторы + днем при необходимости они запускают генератор. Я подключалась к ним после первых же октябрьский массированных обстрелов и уточняла, какую продолжительность инета они гарантируют в случае отключения света по моему адресу. Обещали до 7 часов, в итоге держали и дольше.

Для работы - павербанк на роутер, два павера для ноута и несколько попроще для телефонов и пр. Все с быстрой зарядкой.
Ещё есть инвертор и пара больших аккумуляторов с быстрой зарядкой, но это для бытовых нужд.

Когда никому уже не надо было, докупила зарядную станцию на 230 ватт/час, с полной зарядкой до 1,5 часов. Но это скорее для большего комфорта и подстраховки.

Ещё, когда совсем мало было света, узнавала, где можно поработать - кафе, коворкинги, холлы торговых центров. Но не понадобилось.

Коллеги тогда же сняли дом в селе, купили генератор и старлинк. Тоже вариант.
Чумачечая Весна• 05 июня 2024
Вже не готуємось. Підготувались 2 роки тому, перед цією зимою ще збільшили потужність. Якщо будуть відключення більше 8 годин, от тоді доведеться пхатись в офіс.
Спілий баклажан• 05 июня 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
У мене інколи теж, але максимум годину
Царевна_несушка• 05 июня 2024
Роутер працює через павербанк. Поки відключення по 2 год - цілком вистачає. Для всього іншого ще минулим літом брала в оплату частинами екофлоу дельта 2. Бо в мережі треба бути по 8-9 годин безперервно, ще й пару відеодзвінків протягом дня по пів години. Квартира з електроплитою, то альтернативи екофлоу не було. В люстру лампочки з акумулятором.
Не рахую, а вважаю• 05 июня 2024
Ответ дляСамоучка
Це де таке, щоб укр.зп вистачило?
Наприклад Польща. Вистачає української зарплати.
Самоучка• 05 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну, будьмо відвертими, якщо в Україні своє житло, а в Польщі орендувати, то таки різниця є