Заздрість то погано• Изменено 05 июня 2024
Бабусі потрібна довіреність на дітей якщо будуть їздити за кордоном?
З України і назад через кордон діти з мамою будуть, далі через кордон інших країн з бабусею. Там же не потрібна довіреність від батьків? Це ж лише з або в Україну треба?
Зараз на дієті• 05 июня 2024
На вʼїзд в Україну довіреність не потрібна
На кордоні інших країн довіреність (тільки це не довіреність, а заява про дозвіл на виїзд) не перевіряють, ну і вона ж не перекладена з української мови, тому це як внутрішній документ
Заздрість то погано
• 05 июня 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Тобто якщо з бабусею з Польщі в іншу країну їдуть, треба дозвіл від батьків? Українською мовою? Нотаріальний? З України діти будуть виїзжати з мамою, це зрозуміло що нічого не треба
Заздрість то погано
• 05 июня 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Чи ви маєте на увазі що нічого не треба? Заплуталась
ЯспАкойнаЯ• 05 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
не треба, це тільки для українських прикордонників.
По ЕС не треба ніяких доручень.
Заздрість то погано
• 05 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
По ЕС не треба ніяких доручень.
Дякую
Чеширская кошечка• 05 июня 2024
По закону при выезде детей из польши в страны если не с родителем необходим документ, подтверждающий право бабушки.
По факту: свекровь ездила с моими детьми в 3 разные страны - никто не проверял
Все буде• 05 июня 2024
Да, нужна .Я живу в Польше, внука беру на все каникулы,проверяют.Иногда просто смотрят, что в руках держу, у него спросили, знает ли он меня и пропускают.Это для выезда из Украины.
Заздрість то погано
• 05 июня 2024
Ответ дляВсе буде
Мені не цікавить в´їзд та виїзд з України. Я лише про кордони з іншими країнами запитую
Заздрість то погано
• 05 июня 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Це для українських дітей чи для польських?
Кукарачка• 05 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
З іншими країнами неповнолітня дитина повинна бути в супроводі дорослого. Все.
Все буде• 05 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Для украинских.Если допустим ,ребенок с бабушкой попадает в больницу в Германии, а мамы нет.Что делать? В Германии могут и забрать.В Польше,если мама едет в Украину, например на месяц, бабушка с ребенком остаётся, мама пишет доверенность.Это нужно для соц.служб.Мы ездили на экскурсию с турагентством, у меня спрашивали,есть ли разрешение от родителей.