Заздрість то погано• Изменено 05 июня 2024

Бабусі потрібна довіреність на дітей якщо будуть їздити за кордоном?

З України і назад через кордон діти з мамою будуть, далі через кордон інших країн з бабусею. Там же не потрібна довіреність від батьків? Це ж лише з або в Україну треба?
Зараз на дієті• 05 июня 2024
На вʼїзд в Україну довіреність не потрібна
На кордоні інших країн довіреність (тільки це не довіреність, а заява про дозвіл на виїзд) не перевіряють, ну і вона ж не перекладена з української мови, тому це як внутрішній документ
автор Заздрість то погано • 05 июня 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Тобто якщо з бабусею з Польщі в іншу країну їдуть, треба дозвіл від батьків? Українською мовою? Нотаріальний? З України діти будуть виїзжати з мамою, це зрозуміло що нічого не треба
Ответ дляЗараз на дієті
Чи ви маєте на увазі що нічого не треба? Заплуталась
ЯспАкойнаЯ• 05 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
не треба, це тільки для українських прикордонників.
По ЕС не треба ніяких доручень.
Ответ дляЯспАкойнаЯ
По ЕС не треба ніяких доручень.
Дякую
Чеширская кошечка• 05 июня 2024
По закону при выезде детей из польши в страны если не с родителем необходим документ, подтверждающий право бабушки.
По факту: свекровь ездила с моими детьми в 3 разные страны - никто не проверял
Все буде• 05 июня 2024
Да, нужна .Я живу в Польше, внука беру на все каникулы,проверяют.Иногда просто смотрят, что в руках держу, у него спросили, знает ли он меня и пропускают.Это для выезда из Украины.
Ответ дляВсе буде
Мені не цікавить в´їзд та виїзд з України. Я лише про кордони з іншими країнами запитую
Ответ дляЧеширская кошечка
Це для українських дітей чи для польських?
Кукарачка• 05 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
З іншими країнами неповнолітня дитина повинна бути в супроводі дорослого. Все.
Все буде• 05 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Для украинских.Если допустим ,ребенок с бабушкой попадает в больницу в Германии, а мамы нет.Что делать? В Германии могут и забрать.В Польше,если мама едет в Украину, например на месяц, бабушка с ребенком остаётся, мама пишет доверенность.Это нужно для соц.служб.Мы ездили на экскурсию с турагентством, у меня спрашивали,есть ли разрешение от родителей.