ПультОт_БМВ• 05 июня 2024
Ось вам і достовірна інфа від ДПСУ все таки дозвіл від батька потрібен
Сьогодні перетинала кордон зі Словаччиною і прикордонники питали дозвіл на дитину!І ніякі закони про ВС для них до останнього місця.Так,що ось якось так…
Украиночка• 05 июня 2024
Ответ дляБез образів
Да, так и есть.
Если пограничники нарушают закон то надо сразу звонить на горячую линию и говорить КПП, фамилии дату и время когда не пустили и что требовали .
А дайте номер горячей линии, на всякий случай
Дуболом• 05 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Свідоцтво у випадку різних прізвищ
Ні, свідоцтво потрібно і коли однакове прізвище також.
миссДавеча• 05 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Ужас..я написала що і як бо декілька днів назад питала чи випускають всі писали,що не треба,а зараз я ще й боехуха ..
Я вчора з дітьми перетинала цей самий кордон. В Ужгороді.
Прізвища в дітей інші. Про довіреність взагалі ніхто не питав нічого!!!!
Natal_ka91• 05 июня 2024
Чому не подзвонили на гарячу лінію?
Недавно перетинали кордон, ніхто нічого не питав, навіть свідоцтво, лише закордонні глянули.
А по факту, мені здається, що скоро таки введуть дозвіл від батька, ще й через ТЦК
Не цілуюсь з бодуна• 05 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Свідоцтво у випадку різних прізвищ
Вот это подтверждаю. Ехала в 22м году и забыла свидетельство сына. У нас разные фамилии. Хорошо, что в ДИЕ открылось и все нормально было.
Сладко-соленая• 05 июня 2024
Ответ дляБритоножка
Но автор не позвонила, а настрочила тему на советчице, ибо ситуация вымышленная
Ну думаете что перевозчикибы ждал пока она позвонит и пожалуется …
Без образів• 05 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Свідоцтво у випадку різних прізвищ
Свидетельство в любом случае - это подтверждает что вы мать даже при одной фамилии.
Ответ дляNatal_ka91
Чому не подзвонили на гарячу лінію?
Тролю трохи накладно на гарячу лінію телефонувати було
Дуболом• 05 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Ні , не потрібно
І як тоді дізнаються,що я мама,а не тезка? 😂
Без образів• 05 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Ні , не потрібно
Обязательно. Без свидетельства нельзя с ребенком пересечь границу.
Бритоножка• 05 июня 2024
Ответ дляДуболом
В дитини спитають
Тільки не про гроші• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Чому не подзвонили на гарячу лінію?
Дозвіл не треба ’вводити’, він і так присутній в Правилах, тільки це загальна норма, а спеціальна діє на час ВС або ЧС
Украиночка• 05 июня 2024
Ответ дляБез образів
А если ребенку 14 - спросят паспорт или свидетельство?
Я така бойова• 05 июня 2024
Автор, на время военного положения, если ребенок выезжает с одним из родителей, доверенность от второго не нужна. Читайте законодательство.
На пів ставки• 05 июня 2024
Якщо вас не випустили, вам мали надати офіційно лист відмови при тому ще й на камеру знімати, як погранець дає відмову.
Точно знаю, бо отримувала вже таку відмову і знаю процедуру.
Зі мною була чужа дитина, а дозвіл був лише від мами, так от в такому разі лише не випускають.
На мою дитину дозвіл від батька не потрібен був, лише на чужу дитину має бути дозвіл від батька й матері
Natal_ka91• 05 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так, ви праві
Сокодавка ще та• 05 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Так, там годинами вистоюють. Автор би встигла ).Я вчора телефонувала на гарячу лінію - дозвіл не треба
Без образів• 05 июня 2024
Ответ дляСладко-соленая
Если б автор реально попала в такую ситуацию, то вместо бреда про ожидание разрешения отца из Чехии просто б прошла границу на другом КПП.
Дуболом• 05 июня 2024
Ответ дляSanta_n
Так і в свідоцтві може бути тезка
Свідоцтво потрібно обов´язково.
Я вже стільки накаталася,що тут без варіантів
Бюст Березуцкого• 05 июня 2024
Ответ дляУкраиночка
Свідоцтво, бо в паспорті немає батьків.
Украиночка• 05 июня 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Свідоцтво, бо в паспорті немає батьків.
Точно, логично)
Звоночек• 05 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Куди пустили я в Україні зараз чоловік в Чехії буде робити доручення і передавати то так лише виїдемо
вы из Закарпатья? так могут поступить только с жителями не опасных регионов. Чтобы не катались суда-сюда.
Без образів• 05 июня 2024
Ответ дляБритоножка
В дитини спитають
В годоваса к примеру? Или с чего взяли что ребенок правду скажет?
По закону - для пересечения границы с ребенком свидетельство о рождении обязательно
Дуболом• 05 июня 2024
Ответ дляУкраиночка
Свідоцтво. З 16 років нічого не питають.
14 років тут до чого? Айді картка? Її взагалі на кордоні не потрібно
Сладко-соленая• 05 июня 2024
Ответ дляНа пів ставки
И вам официально ответили? Долго ждали?
Бритоножка• 05 июня 2024
Ответ дляБез образів
Приведите ссылку на закон
Не цілуюсь з бодуна• 05 июня 2024
Ответ дляУкраиночка
Свидетельство - там родители вписаны