ПультОт_БМВ• 05 июня 2024

Ось вам і достовірна інфа від ДПСУ все таки дозвіл від батька потрібен

Сьогодні перетинала кордон зі Словаччиною і прикордонники питали дозвіл на дитину!І ніякі закони про ВС для них до останнього місця.Так,що ось якось так…
Вся в кредитах• 05 июня 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Шото не верицца. Ездила через разные таможни, и ни на одной не спрашивали. У всех знакомых - точно так же. А вас не выпустили.... Треп.
А может новое покращення подвезли?

автор ПультОт_БМВ • 05 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
А свідоцтва про народження показували?
Мала свідоцтва
Паспорти
Доручення на старшу
А на молодшого не мала(прізвища з малим одинакові)
Вся в кредитах• 05 июня 2024
Ответ дляNatal_ka91
Чому не подзвонили на гарячу лінію?
Недавно перетинали кордон, ніхто нічого не питав, навіть свідоцтво, лише закордонні глянули.

А по факту, мені здається, що скоро таки введуть дозвіл від батька, ще й через ТЦК
Вот-вот мне тоже кажется что лучше мужчинам дать всевозможные разрешения на вывоз детей на продажу недвижимости и так далее У нотариусов

пока нотариусы не требуют справку с тцк о постановке на учёт.
Оля_с_киркою• 05 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Мала свідоцтва
Паспорти
Доручення на старшу
Так, а що сказали прикордонники, яка причина? Це ж незаконно.
автор ПультОт_БМВ • 05 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Не було довіреності від батька на малого
Усміхайлик• 05 июня 2024
Я десяток разів їздила через ВН з дитиною, жодного разу навіть не питали доручення. На селменцях питали, тут ні. Прізвища різні.
Ок, припустимо, вони перевищили повноваження. Є нова зміна, є селменці, є убля.
Моторошні троянди• 05 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Що стратила?їхала з України і дозвіл для дитини на виїзд закордон від батька потрібен!
Я їхала 2 червня- ніхто не питав!!!! Не брешіть!

Ирина Веселуха• 05 июня 2024
Ответ дляПокращена
Не нужен. Не надо врать
Я декілька разів за останні два роки перетинала з дитиною кордон. Кожного разу вимагали.
Моторошні троянди• 05 июня 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Може ви не мати дитині, тоді дійсно дозвіл потрібний.
В мене навіть свідоцтво про народження дитини не питали! Рава руська. Хоча ми з дитиною маємо різні прізвища- я дівоче, син- прізвище чоловіка.
Моторошні троянди• 05 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Мала свідоцтва
Паспорти
Доручення на старшу
Яке доручення? Ви не їхня мама?
Вся в кредитах• 05 июня 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ага, там дуже цікава картинка
Как раз эта картинка И подтверждает что тема автора не фейк
Человек действительно собирался переезжать в этом КПП и спрашивал об этом КПП
Вся в кредитах• 05 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну то хоч складіть до купи
Я їхала через ВН і і те і писала саме про цей ПР
Я тоже не понимаю чего на вас все так взъелись
О самоуправстве наших пограничников ходят легенды.
Просто не повезло вам
Вся в кредитах• 05 июня 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
така собі креативна реклама перевізника))))))))))))
Боже девочки не травите автора
Чего вы накинулись
Ещё какая-то реклама (((( кому тот перевозчик нужен ?
Прямо аж целую тему создавать
У него и без вас очередь стоит на выезд с этого цирка
автор ПультОт_БМВ • 05 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Яке доручення? Ви не їхня мама?
Зі старшою в нас різні прізвища і щоразу як перед ВН їхала питали доручення,на малого не питали
А сьогодні потрібно було і на малого(з ним в нас одинакові прізвища)
Вся в кредитах• 05 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Удалено администрацией...
Вот и я говорю о том что скорее всего не будут выпускать без доверенности второго родителя.
А чтобы мужик такую доверенность сделал надо принести справку нотариусу с тцк

Так что я б на месте всех мам не сидела тут не смеялась с автора.
А бегом летела с мужем к нотариусу, чтобы он давал доверенность на вывоз ребёнка, пока кислород не перекрыли ещё здесь.
Вся в кредитах• 05 июня 2024
Ответ дляУсміхайлик
Так может у вас какой-то беспредел там на этих приграничных пунктах?
Вы пишите что у вас спрашивали доверенность на ребёнка от отца на контрольно-пропускном пункте Селменци?
А у вас была такая доверенность?
Акуна_Матата• 05 июня 2024
Іхала вчора туди назад не просили нічого , але інший перехід
Моторошні троянди• 05 июня 2024
Зашла на сайт дпсу.. них.. не понятно, но я 4 дня назад проехала с ребёнком без доверки.
Усміхайлик• 05 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
А у вас была такая доверенность?
Що значить «у вас бєспредєл там»?
У кого це - у вас?

Питали, сказала нема. Осьо свідоцтво. Все.

Моторошні троянди• 05 июня 2024
Таки да, ’покращення’ підвезли((
https://dpsu.gov.ua/ua//viizd-za-kordon-nepovnolit...
Все буде• 05 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Їхала 31.05 ніякого дозволу не потрібно було. По телефону в прикордонній службі сказали те саме
Ирина Веселуха• 05 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Чому не брешіть? Я чотири рази з 2022 року перетинала кордон з дитиною . Тричі в Чопі, раз - Малі Селменці. Кожного разу вимагали документ
Моторошні троянди• 05 июня 2024
Ответ дляВсе буде
Вам пощастило, як і мені. Вище посилання(( лафа закінчилася
Акуна_Матата• 05 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3545763
Навіщо ви постійно розганяєте цю тему? Чи ви спеціально це робите ?
Вельми шановна• 05 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Таки да, ’покращення’ підвезли((
Вы хоть дату смотрите. Инфа от 2019
Блиск думки• 05 июня 2024
А мені туроператор сказала, що треба брати дозвіл, бо чіпляються на польському кордоні. Теж тільки що створювала тему... Їдемо в тур автобусом до Європи.
Акуна_Матата• 05 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Таки да, ’покращення’ підвезли((
Ви не бачите що це пост 19 го року?
Моторошні троянди• 05 июня 2024
Ответ дляВельми шановна
Вы хоть дату смотрите. Инфа от 2019
Это офсайт сегодня, откройте сами
Зайканалужайке• 05 июня 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
На старшу дитину мала дозвіл,на меншу ні
Прізвища різні
На старшу(де є дозвіл)різні прізвища
На молодшого (одинакові прізвища) не мала дозволу
То, мабудь, ви свідоцтво про народження забули і вас не пропустили.
Тільки не про гроші• 05 июня 2024
Ответ дляВся в кредитах
То які ’зміни’ відбулись з 18 травня?