Ряженка• 06 июня 2024
Офіційний шлюб важливий коли є/буде дитина?
Чи які інші варіанти можуть бути?
МеняАЖтрусит• 06 июня 2024
Для мене було важливим бути дружиною, а не співмешканкою. Але кожний вчиняє, як вважає за потрібне.
Квітка папороті• 06 июня 2024
Ну одна вже судиться за квартиру, бо загинув відомий військовий, а їй виплати не пішли
Коли є дитина, то багато хто заради соцпільг не оформлює шлюб
ХвилювАллочка• 06 июня 2024
Да. Мне было и есть важно, что я официально жена, не гражданская, не сожительница, муж это муж, а не @бырь, хахаль.
Укр_жіночка• 06 июня 2024
Для дитини офіційний чи неофіційний жодної різниці не має. А ось для взаємних прав та обов´язків між дорослими так.
Мішечок щастя• 06 июня 2024
Авжеж. А що хорошого бути співмешканцями чи просто випадковими коханцями, що заклепали дитину?
Звоночек• 06 июня 2024
Ответ дляКвітка папороті
А які там соцпільги?
Квітка папороті• 06 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
А які там соцпільги?
Виплати, додаткова відпустка, першочергове право на зарахування в садок-школу, десь безкоштовне харчування у школах і пришкільні табори, при скороченні штату є перевага. Ну й квартирне питання
Болтушка Му• 06 июня 2024
Если отношения серьезные, то да. Если случайные, женить любой ценой не надо
Щебетуха• 06 июня 2024
Зависит от людей. С первым мужем был важен, чтобы осознать этот шаг, со вторым женаты, но нам это было не важно, т.к. даже без бумаг мы бы чувствовали себя семьей, поженились больше для детей, муж хотел чтобы его дети меня приняли и моя дочь его, и предложил свадьбу для наглядности. Но у нас есть договор на случай смерти и развода по поводу детей и имущества.
БЦАшка• 06 июня 2024
для дитини стосунки батьків, якщо батьківство визнано, - не мають ніякого значення.
КартаБезКомиссий• 06 июня 2024
Ответ дляЩебетуха
ЯКИЙ?