Ряженка• 06 июня 2024

Офіційний шлюб важливий коли є/буде дитина?

Чи які інші варіанти можуть бути?
13чудоСВЕТА• 06 июня 2024
Завжди важливий

Марфа Українівна• 06 июня 2024
Всегда важен
Стигла полуниця• 06 июня 2024
Для мене так
МеняАЖтрусит• 06 июня 2024
Для мене було важливим бути дружиною, а не співмешканкою. Але кожний вчиняє, як вважає за потрібне.
Планшетница• 06 июня 2024
Официальный. Или все плюшки врозь
Лика-прилипка• 06 июня 2024
кому?
все мы разные и живем по разному
Квітка папороті• 06 июня 2024
Ну одна вже судиться за квартиру, бо загинув відомий військовий, а їй виплати не пішли
Коли є дитина, то багато хто заради соцпільг не оформлює шлюб

ХвилювАллочка• 06 июня 2024
Да. Мне было и есть важно, что я официально жена, не гражданская, не сожительница, муж это муж, а не @бырь, хахаль.
Укр_жіночка• 06 июня 2024
Для дитини офіційний чи неофіційний жодної різниці не має. А ось для взаємних прав та обов´язків між дорослими так.
тянитолкайка• 06 июня 2024
Нет , имущественніе интересы-брачный контракт
Мішечок щастя• 06 июня 2024
Авжеж. А що хорошого бути співмешканцями чи просто випадковими коханцями, що заклепали дитину?
fialka123• 06 июня 2024
Официальный брак важен, если он важен для конкретных людей. Либо брачный контракт или вопросы имущества
лаМпочка• 06 июня 2024
Не важен. Достаточно папкиной фамилии
Звоночек• 06 июня 2024
Ответ дляКвітка папороті
А які там соцпільги?
Квітка папороті• 06 июня 2024
Ответ дляЗвоночек
А які там соцпільги?
Виплати, додаткова відпустка, першочергове право на зарахування в садок-школу, десь безкоштовне харчування у школах і пришкільні табори, при скороченні штату є перевага. Ну й квартирне питання
Болтушка Му• 06 июня 2024
Если отношения серьезные, то да. Если случайные, женить любой ценой не надо
Щебетуха• 06 июня 2024
Зависит от людей. С первым мужем был важен, чтобы осознать этот шаг, со вторым женаты, но нам это было не важно, т.к. даже без бумаг мы бы чувствовали себя семьей, поженились больше для детей, муж хотел чтобы его дети меня приняли и моя дочь его, и предложил свадьбу для наглядности. Но у нас есть договор на случай смерти и развода по поводу детей и имущества.
Мамина квіточка• 06 июня 2024
Вообще не важен 🤷🏻‍♀️
БЦАшка• 06 июня 2024
для дитини стосунки батьків, якщо батьківство визнано, - не мають ніякого значення.

КартаБезКомиссий• 06 июня 2024
Ответ дляЩебетуха
ЯКИЙ?