Все буде Україна• 06 июня 2024

Така ситуація не однозначна. Дитина матюкнулась на дорослого

Сину 12 років, є друг сім´ї який іноді може типу повчити як жити, типу а наші часи місце в маршрутках стареньким уступали, а зараз молодьож нікудишня.
І от цей друг сім´ї випадково почув як син обговорював його з однолітками, і назвав його ( друга сім´ї) пі.ром, і довб.й.м.

Ну цей друг сім´ї звісно до нас з претензіями, типу - подивіться що ви виховали, я для нього ( вас ) все, а ви мене пі-ром називаєте.
Ну я вибачилась за ситуацію. Побалакала з сином, йому соромно що він нас підвів, але вибачення просити не збирається, каже а чого він вічно до мене докопається.

І от цей друг сім´ї прямо вимагає публічної казні, чого я звісно робити не збираюсь.

Я намагалась поговорити з другом, ну матюкнувся і матюкнувся, ну не спілкуйтесь.
А він прям різниться, мене!! Якийсь шмаркач, та ви з ним ще наплачетесь.

З другом знайомі багато років, і він досить не погана людина, виручить завжди, допоможе. Ми часто ходили в гості. Майже як родичі.
А тепер що, дружбі кінець?

Може ви якось зі сторони глянете на ситуацію
куркулиха• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Думаю це не стане проблемою. І навряд чи мій син буде вимагати вибачень. Нащо вони йому?
Ага. Прийде ваш син і скаже ,,мама, я почув як твій друг говорив своїм знайомим що я довба..ий пі..р,, а ви йому.,,ну що ж, це його думка і він має на неї право. Збирайся ми їдемо до нього якраз на шашлик,,

автор Все буде Україна • 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Можна, тіки щоб Ви і Ваш син були присутні.
Ну, ок, я уявила таку ситуацію
Питання все ж відкрите.
А навіщо вибачення? Що це змінить?
Железобетон• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Так йому автор це дозволяла)
Автор і сину дозволяє матюкатись, і їй ок.
Єдина невдоволена особа в цій ситуації - це друг, який не вміє справлятися з наслідками своїх же дій.
Я не підтримую вирази, які вживав син автора. Але це абсолютно нормальний варіант для 12р дитини справлятись з гнітючою ситуацієї. Матюки - прояв екстремуму емоцій, виражає їх друзям бо вони його довірене коло. Тому що батьки не приймали кроків захисту від втручання друга в особистий простір дитини.
Поведінка дорослого мужика в цій ситуації для мене суцільний червоний прапор.
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Працювала багато років вожатою у дитячому таборі, переважно у старших загонах. Знаю як діти матюки гнуть, повірте.
Не прикидайтеся що не розумієте, тут справа в іншому, Ваш син образив людину яка вважала вашу родину близькими друзями, він принижував його образливими словами голосно і на публіку. Тут не просто в матюках проблема, а в тому що людина довіряла Вашій родині.
Ну так, він не міг повірити, що син автора так може про нього думати через його нав´язливе повчання. Але вимагати публічних покарань ну якось не по дорослому чи що
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви не виставили кордони своєї сім’ї. Подачка в вигляді кіло черешень чи куска мяса вам важливіші, ніж довіра і повага вашого сина до вас. Про вашу повагу для дитини я навіть писати не буду. Немає в вас її.
Ну і, мені дійсно цікаво, ви вибачились за що? За те, що те чмо підслухало розмову підлітків? І ви йому не сказали, що підслуховувати це не те що не ввічливо, це найнижча ступінь виховання.
А потім ще бігти ябеднічати до мами
Чтооооооооооо?• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
З якого дива. Дитина в очі того дядька ніяк не обзивала. Те, що те старе підслухало розмову підліткихів, то в мене б виникло велике питання- Якого фіга оно біля дітей треться?
І взагалі, люди, особливо дядькі, що виказують особливу прискіпливу увагу підліткам, в мене викликають як мінімум недовіру і підозру.
а скількі років вашим батькам? вам було би приємно, якби їх називали ’старе’, ’оно’?
це жах який ейджизм в нашому суспільстві, якщо людина досягла певного віку, то до неї зневажливе ставлення.
ПешитеБесАшипок• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Тут проблема наклалась одна на одну.
Спочатку ось це поголовне матюкання в класному чаті дітей
Я провела серйозну розмову з сином. В нашій сім´ї не матюкаються ( може чоловік в чоловічій компанії)
І буквально ж назавтра ця ситуація.
Тут я вже розійшлась не на шуку.
Син погодився що матюки то зло, погодився що став причиною скандала.
Погодився нести покарання за матюки і ситуацію

Але не погоджується вибачатись
А друг семьи извинится за то, что считает поколение вашего сына - а значит и его - никудышним? Или только взрослым позволено оскорблять детей?

автор Все буде Україна • 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Не голосно і не на публіку, а в приватній розмові
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Удалено администрацией...
Непозбувна Бентега• 06 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Это вопрос к родителям, которые за помощь дяди напрягают своего ребёнка нравоучениями постороннего. Я в отношении своего ребёнка не позволяю ’помощи’ в воспитании без запроса. И в принципе не общаюсь с долбо...бами
Звичайно, питання не до дитини
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
А ви знаєте значення слова « підар»? Воно доречне в цій ситуації??? Дитина може так дорослу людину називати, а та повинна проковтнути?
Якби доросла людина була при розумі, то вона б не підслуховувала і не виносила на загал. А так, лише підтвердила, що дійсно є і П і М. Правда завжди болюча 🤣
ЖаннаНеАгузарова• 06 июня 2024
Ответ дляШлях до зірок
Глядя на ооочень многих современных подростков, я могу сделать лишь вывод, что у них отсутствует уважение и они не чувствуют границ дозволенного. Вашего сына, автор, это тоже касается. Ни уважения, ни границ он в свои 12 лет не знает.
а вы уважаете пид0ров 57 летних? по какому принципу?
несет херню больше лет, чем вы?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ длябЭйбА
Можна підкреслити у автора у тесті де написано, що він підслуховував? Якщо малолітнє бидло не виховує мама, то можуть прорідити зубний ряд, покищо мамо пишається своїм матюкливим пісюнцем, як я розумію і ви це робите.
В першому абзаці стартпосту. Ідіть почитайте.
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Якби ваш син взнав, шо ви робите мінєт папі то він би назвав вас хівойдою і відрікся від вас 😁
Якщо що, то ржущій смайл мій. Не влучили. Тема сексу ніколи не була табу у нашій родині.
Моєму сину 27, вже кілька років живе зі своєю дівчиною, впевнена що знає на практиці що оральний секс приємний і не засуджує мене, бо я ж робила приємно його батьку, а не позорила свою родину перед друзями.
из_под_тишка• 06 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ага
Вообще красава
Чужого дядьку матом посылает и даже не чувствует вину

Автора ждёт прекрасное будущее с таким сыночком
Что-то у вас с пониманием текста совсем беда.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Цей чоловік гомосексуаліст? Чи Гугл невірно каже значення слова підар?
https://ru.m.wiktionary.org/wiki/пидор
Вивчайте 🤣
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ну, ок, я уявила таку ситуацію
Питання все ж відкрите.
А навіщо вибачення? Що це змінить?
Вибачення буде означати те, що Ви і Ваш чоловік не розділяєте думку свого сина на рахунок того чоловіка.
Хоча , можна і інакше. Підійдуть до нього і скажіть :’’Саша, ані я, ані мій чоловік не вважаємо тебе #@# і $%$, мені прикро що мій син тебе називав так при сторонніх особах, вибачитися він не хоче і я не можу його змусити, а мій чоловік взагалі вдає страуса.
Так буде навіть чесніше.
Дружбі і 🍒 все одно кінець.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Він хотів самоусунитись від цієї проблеми.
Наче нічого й не було
Автор, в вашій сім’ї розумні чоловіки. Беріть з нихприклад.
Щось мені здається, що той друг вААбще не друг сім’ї. Другом лише ви його вважаєте. А ваші чоловіки мають однакові думки про ту особу.
Единая страна!• 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Такими словами як син авторки вживав? Ні ніколи. Не вживаю матюки ніколи, принципово.
Думаю, якщо б хлопець у розмові з друзями сказав ’’Дядько Саркозі такий нудний, весь час повчає’’, то і конфлікту не було б.
Ви ж розумієте, що одна справа матюкнутися коли палець молотком прибив, і зовсім інше вживати такі слова стосовно друга родини.
А почему долбо.. нельзя назвать долбо.., если так оно и есть?

Не окажись того человека, может не было бы драмы )

Хотя по сути , если взглянуть глазами того человека- он старался, что- то делал, а его за сетной матерят.

Так себе картина.

Но будь он адекватным, он бы не извинений требовал, а вычеркнул таких друзей с семейкой.

От того, что сын автора перед ним извинится, все равно отношение не изменится- только друзьям больше материть будет.

Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
https://ru.m.wiktionary.org/wiki/пидор
Вивчайте 🤣
Тобто автора з сином теж можна вважати підор@ми. І нема на що ображатися. І адмінам немає за що банити, якщо це слово не за @@##?
Звичайна собі характеристика неприємної людини? Як чудово все склалося)
Тоді ви для мене теж оте по ссилці)
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти. Якщо друг бидло, то і автор бидло, і вся сім´я автора. То й не дивно - що не вибачаються за свої слова.
За що дитини вибачатись? Я розумію, коли б в вічі відверто послав.
А так підслухана розмова. Це ще гарна дитина, що визнала. Гарно вихована. Більшість бі взагалі зробили вигляд, що не розуміють про що. Ще й всі друзі підтвердили, що не було такого.
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляЕдиная страна!

Так себе картина.

Не, ну в певних колах взагалі норма матом розмовляти.... В певних родинах так один до одного звертаються.
У моєму колі оточення такі сова вголос при сторонніх не вживають. Етика, культура мовлення і поведінки. Не чули про таке?
ЛижТолько• 06 июня 2024
А казати ’шмаркач’ на вашу дитину - це типу норм? За таке можна і в бубін отримати.
Непозбувна Бентега• 06 июня 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Вона не погодиться. Ви шо! Це ж інше.
Звичайно, бо це не вчинок дорослої людини.
куркулиха• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тобто якби ваш син сказав що його однокласники за спиною обзивають підар@м і довбо@@бом, ви б сказали йому що сам винен, нема чого підслуховувати чужих розмов? Ну а якщо так обзивають значит заслужив, не зумів завоювати їхню повагу?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Тут проблема наклалась одна на одну.
І буквально ж назавтра ця ситуація.
Тут я вже розійшлась не на шуку.

Але не погоджується вибачатись
Ну ви ж розумієте, що з вами погодились щоб ви відстали. 🤣
Мусик Пусик• 06 июня 2024
я обычно выступаю за рамки дозволенного для детей, но в данной ситуации - полностью на стороне Вашего сына. Во первых, он не в лицо сказал, а в личной беседе с друзьями. Конечно, ругаться плохо и т.д., думаю, Вы ему это уже и так обьяснили - но, негоже взрослому подслушивать беседы чужих детей. Ну а еще, у многих мужчин, особенно бездетных, в каком-то возрасте наступает жесткая конкуренция с подростками. На своих ровестников страшно быконуть, вот они на детях и отрываются. Прошу прощения за аналогию, но недавний жуткий случай на фуникулере именно из этой серии - пьяное чмо не ко взрослому полезло, а именно к юному пацану, который понятное дело не сможет дать должный отпор. Поэтому, боюсь, что да - в какой-то степени, дружбе конец. Ваш товарищ видит в Вашем сыне конкурента и не стесняется это демонстрировать - если он сам со своей головой не разберется, дела не будет. Возможно, Вам стоило раньше осадить друга с его замечаниями - но, все мы сильны задним умом((
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мої батькі не стоять і не підслуховують підлітків.
А те, як хтось когось позаочі називає мені, Да думаю і їм байдуже.
Очі не бачать - душа не болить.
Ну і прийміть як даність, вас також обговорюють. І це нормально.
Ми ж обговорюємо сина автора. Деякі навіть не обирають виразів в його сторону. І біле пальто їм не тисне писати «я Нє такая, я жду трамвая».
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ длякуркулиха
А ви б що зробили? Побігли б з дітьми зявсовувати стосунки , чи до батьків жалітися?
куркулиха• 06 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я? В першу чергу звернулася б до класного керівника щоб зрозуміти що відбувається в класі. Класний керівник запросив би психолога щоб поговорити з учнями. А ви б сказали своєму сину що все ок? Хватає просто голосно кашляти як заходиш у клас щоб випадково не почути як його обзивають?