Все буде Україна• 06 июня 2024
Така ситуація не однозначна. Дитина матюкнулась на дорослого
Сину 12 років, є друг сім´ї який іноді може типу повчити як жити, типу а наші часи місце в маршрутках стареньким уступали, а зараз молодьож нікудишня.
І от цей друг сім´ї випадково почув як син обговорював його з однолітками, і назвав його ( друга сім´ї) пі.ром, і довб.й.м.
Ну цей друг сім´ї звісно до нас з претензіями, типу - подивіться що ви виховали, я для нього ( вас ) все, а ви мене пі-ром називаєте.
Ну я вибачилась за ситуацію. Побалакала з сином, йому соромно що він нас підвів, але вибачення просити не збирається, каже а чого він вічно до мене докопається.
І от цей друг сім´ї прямо вимагає публічної казні, чого я звісно робити не збираюсь.
Я намагалась поговорити з другом, ну матюкнувся і матюкнувся, ну не спілкуйтесь.
А він прям різниться, мене!! Якийсь шмаркач, та ви з ним ще наплачетесь.
З другом знайомі багато років, і він досить не погана людина, виручить завжди, допоможе. Ми часто ходили в гості. Майже як родичі.
А тепер що, дружбі кінець?
Може ви якось зі сторони глянете на ситуацію
А тепер що, дружбі кінець?
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Так може ми і живемо з вами на одній вулиці, можливо ви мама однокласниці мого сина.
І всі ми зараз сидимо в бєсєдке і когось обсуждаємо ( конкретно мене і мого сина)
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Мужика вы впустили в ближний круг, сделали его другом, допустили к близким отношениям. Наверное, проходил по каким-то параметрам. То есть вы ему доверяете. Его поступки вас не пугают. Вы ему верите.
А сейчас что-то изменилось? Если да, то меняйте свое отношение к нему, отдаляйтесь. Если нет, то он имеет право на извинение.
От. Золоті слова.
Чеширская кошечка• 06 июня 2024
Ответ длякуркулиха
Взагалі-то публічно якраз і обізвав син автора того чоловіка.
Публічно було б якби він видав ’Іван Іванич ви ... і ...’.
А так десь на вулиці сказав, а той підслухав.
Уявіть як наприклад ви з подружкою десь каву п´єте і жалієтеся на сучку начальницю. Так, обзиваєте ви її в публічному місці (в кафе), але ці обзивання для вух начальниці і не призначалися. Ви пар випустили б і далі пішли
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляАнчо Ус
Маты в лексиконе человека появляются если у него есть страхи, чем больше у человека страхов тем больше матов.Ваш сын попросту его боится, и это в будущем может повлиять на ребенка и у него может появиться не уверенность в себе, что для будущего мужчины очень плохо, чтобы этого не произошло,обязательно,что бы не случилось защищайте сына, становитесь на его сторону даже если он по вашему мнению не прав, тогда ребенок будет чувствовать что у него есть защита и он вырастет настоящим уверенным в себе мужчиной и сможет защищать свою жену.А друга семьи спросите почему его боятся дети, возможно он и не такой уж добрый человек каким кажется.
Коли чоловік середніх років може лише нудіти на підлітка, що той не такий примірний як вони були при совку піонерами, кому таке сподобається? А спілкуватися нормально без осуду мабуть того дядька так і не навчили при есесерії раз він постійно нагадує про свою ідеальність, а сучасних дітей знецінює. Тому й заробив такі слова на свою адресу.
Все буде Україна
• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Точно🤣
Без QR коду• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Добре. Як би поступили в такій ситуації ви?
Запропонуйте другу привселюдно обізвати вашого сина підор$м та довбо$$бом, потім він перед вами тихенько вибачиться, тай товаришуйте далі
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
В мене син, дорослий вже.
Знаю що матюкається, але впевнена що на друзів своїх батьків такі слова ніколи не казав. А якщо сказав би, то вибачився б, бо ми дружимо з хорошими людьми і отих от , що Ваш син казав, серед наших близьких бути не може.
Чтооооооооооо?• 06 июня 2024
не знаю навіщо другу вибачення, я би на його місці припинила би спілкування з вашою сім´єю. чомусь всі готові виправдати підлітка за відверту неповагу і хамство, а ось старшій людині занудство не можуть пробачити, хоча ніхто не ідеальний і дана людина загалом непогана.
скорше за все той чоловік і не хоче більше спілкуватися, а його примушують, ось він і виставив вимогу, щоб перед ним вибачився син автора.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ дляФантазерша
не всех взрослых надо уважать. Но вести себя прилично надо везде. А маты гнуть на улице - это неприлично
Це ви про те, що підслуховувати чужі розмови непристойно?
Цілком погоджуюсь з вами.
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляЧервона калина
А звідки зʼявиться повага до зануди, наприклад? Поважати на рівному місці - ну таке себе
Мало того що зануда, так ще і постійно наголошує, що ось типу сучасна молодь це поганці, а от раніше які люди були, не то що зараз. Постійне знецінення. Люди що зараз що колись були всі різні і всіх під копірку приміряти ну це не великого розуму діло
Без QR коду• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
В мене немає рожевих окулярів
Проїдьтесь автобусом в одноденну екскурсію з семикласникам .
Не втішайте себе. Я працюю з семикласниками. Вони не всі матюкливі
Все буде Україна
• 06 июня 2024
Ответ дляБез QR коду
А можна запропонувати щоб друг десь в гаражах з друзями назвав мого сина малолітнім дов.йом.
І може не вибачатись за це
Анчо Ус• 06 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
И ещё поймёт что мама всегда защитит и правила для него неписаны
Защищать ребенка перед чужими людьми нужно всегда, ответив что это мой ребенок и моя семья, и мы разберемся сами, а не стоять и не обвинять ребенка при людях.А дома тет- а тет уже с ним говорить, но и здесь не обвинять ребенка, а объяснять, почему он поступил не правильно, без криков и скандалов.Это имелось в виду.
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляБез QR коду
+100
Просто тим, хто росте і живе в болоті, не віриться, що можна жити якось інакше.
Все буде Україна
• 06 июня 2024
Ответ дляБез QR коду
Не всі? Ну це втішає
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляБез QR коду
Вона не погодиться. Ви шо! Це ж інше.
куркулиха• 06 июня 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Я не обзиваю людей ні в лице, ні за їх спинами, але якби таке сталося, то так, особисто б вибачилась. Моя думка про людину може бути будь яка, але висловлювати її можна і не вживаючи образливих слів. Ну але це я, мене культури вчили. Читаючи коментарі розумію що більшість про неї і не чули.
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
І може не вибачатись за це
Так, але ваш син має це почути.
Чарочка діда• 06 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Эээмммм
Не здесь ли первыми кричат что к детям подходить нельзя и все контакты только через родителей?
Ну вони ж типу друзі сім´ї, якби не чужі люди. Але те, що постійно повчати та знецінювати і нудіти на дитину автора то можна виходить
Железобетон• 06 июня 2024
Автор, а ваш друг згоден вибачитись перед сином за перехід особистих кордонів і визнати, що не має права давати коментарі його поведінці?
Бо це якраз поведінка дорослого - визнати свою неправоту, дати особистий приклад як потрібно залагоджувати конфлікти.
Якщо ні, то вибачте, але ваш друг егоїстичний інфантил, основна мета якого самоствердження, а не допомога.
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
І може не вибачатись за це
Можна, тіки щоб Ви і Ваш син були присутні.
Все буде Україна
• 06 июня 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Так, але ваш син має це почути.
Думаю це не стане проблемою. І навряд чи мій син буде вимагати вибачень. Нащо вони йому?
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляЖелезобетон
Так йому автор це дозволяла)
Щедрик ведрик• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Звичайно навіщо? Це ж не черешня?
ПешитеБесАшипок• 06 июня 2024
Автор, ваш друг изображал бы вселенскую скорбь, даже если бы ребенок сказал что-то вроде ’этот нехороший человек ставит меня в неловкое положение, когда дает непрошенные советы, думаю, что это из-за отсутствия воспитания и низкого интеллекта’. Просто потому, что кто-то посмел (!!!!) не оценить его мнение.Поэтому я бы этому другу сказала так: ’Извини за грубость сына, но и чтоб тебя никто не обзывал, надо уметь вовремя заткнуться и оскорбления молодежи и свои поучения держать при себе, если твоего совета никто не спрашивал’. И по фигу. Если умный - продолжит общаться.
Сыну бы сказала фильтровать свой поток мыслей, еще раз услышу мат - язык на ухо намотаю.
Прибираю щодня• 06 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
У мене теж такого віку син. І якби я узнала, що він вживає такі слова, да ще й по відношенню до моїх друзів, йому було б не солодко
Якби ваш син взнав, шо ви робите мінєт папі то він би назвав вас хівойдою і відрікся від вас 😁
Джем Шакіри• 06 июня 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Щось мені підказує, що той Ваш, вже колишній, друг, цього робити не буде. І Ви добре це знаєте.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июня 2024
Ответ для vihola
Я б не спілкувалась з такими, як ви.
І все правильно той чоловік сказав, що це не тільки син ваш його піддором обізвав, а й ви устами сина. Це і ваша відповідальність в ваша ставлення до вашого друга проявилось.
Бо, якщо навіть ваша дитина ще маленьке хамло і можна списати на вік, не вистачає мізків усвідрмити, що патякає. То ви можете його до тями привести. А якщо не бажаєте, значить для вас ваш друг також підер і довьойоб.
З якого дива. Дитина в очі того дядька ніяк не обзивала. Те, що те старе підслухало розмову підліткихів, то в мене б виникло велике питання- Якого фіга оно біля дітей треться?
І взагалі, люди, особливо дядькі, що виказують особливу прискіпливу увагу підліткам, в мене викликають як мінімум недовіру і підозру.
Все буде Україна
• 06 июня 2024
Ответ длякуркулиха
Тут проблема наклалась одна на одну.
Спочатку ось це поголовне матюкання в класному чаті дітей
Я провела серйозну розмову з сином. В нашій сім´ї не матюкаються ( може чоловік в чоловічій компанії)
І буквально ж назавтра ця ситуація.
Тут я вже розійшлась не на шуку.
Син погодився що матюки то зло, погодився що став причиною скандала.
Погодився нести покарання за матюки і ситуацію
Але не погоджується вибачатись
І буквально ж назавтра ця ситуація.
Тут я вже розійшлась не на шуку.
Але не погоджується вибачатись