Радість моя• 06 июня 2024
Як у цього дядька всі худають
Якось підкинув мені фб одне фото, я зайшла подивилася, і видно тому тепер фб мені шле його пости і рекламу.І кожного разу думаю ну як, як вони там так худіють, пишеться типу "робить вправи і їсть смачненьке", тобто там якась комбінація з цього всього.
Оті тітки-дядьки що там худали приходять іноді в ті пости і пишуть типу ой це класно, раджу, скільки компліментів отримую, але ніхто не ділиться тим, що там в тій програмі.
Це фотошоп і підставні люди? Але ж фото багато з реальними аккаунтами.
По спілкуванню з публікою дядько якийся грубуватий і не ввічливий, але ж який результат( Там цих фото листати й листати, це лише деякі.
Спілий баклажан• 06 июня 2024
Ответ дляВредняжка
а главное - все это делать так за**ешься, что от стресса скинешь в 10 раз больше калорий, чем от обычной готовки)))
Это точно.
Хотя, кто привык выпечку делать, тому несложно и быстро. Но только дороже раза в три от обычного тортика.
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
А ви знаєте скільки коштує? Бо теж цікаво але питати якось незручно, раз не збираюся записуватися.Там типу скидка 50 % то повна ціна тисяч 10000, напевно,як не більше
Тримайте я питала
Мишка-шалунишка• 06 июня 2024
Уберите вредную еду , и спорт по пол часа каждый день, и похудеете за пару месяцев ,
Смысл платить деньги,и так все понятно как это работает
ИзЮмрудная• 06 июня 2024
Секрет схуднення давно відомий, просто люди так люблять пожити ілюзіями, заплатити купу грошей за різних коучів , дієтологів, які впарюють давно всім відомі істини. Без лоха як то кажуть.. Різниця лише в мотивації. Ті хто хочуть- ті схуднуть. Всі інші знайдуть міліон виправдань собі, чому вони досі важать центнер.
Мишка-шалунишка• 06 июня 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Короче отдашь все деньги и есть просто нечего
Мои мысли 😂👍
Люблю ВалЄру• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Колега щось близько 8 тис.платила весною
И_В_офигительных_штанах• 06 июня 2024
у нього жесть, а не програма.
як худнуть? а на мега-жорстко незбалансованому харчуванні. мені склали програму на 900 ккал в день. В чаті ’худєющіх’ була одна баришня, яка казала, що в неї посипалось волосся після першої програми, але ж так класно схудла, що вирішила піти на друге коло
Бензопирен• 06 июня 2024
Кефир,огурцы,творог,курица.Основные постулаты похудения.И вода каждый день 2.7 литра.
Love_Love_Love_• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Ні, просто дивлюся, заздрю, і не можу визначитися чи це шарлатан чи дійсно є якась методика і хтось на форумі може брав участь в його програмах і розповість в чому секрет.Записуватися не планую, думаю там не на мої доходи програма
Шарлатан? Ви серйозно? Почитайте його пости в інсті, подивіться на образ життя. Накінець хтось почав нормально вчити людей і пояснювати що і до чого. А не тупо зливати воду на марафонах
Мишка-шалунишка• 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Тримайте я питала
Шо Я за 5 тысяч лучше абонемент в бассейн купила)) ну нафиг его
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Для людей які ходять по колу, дуже важлива підтримка
Радість моя
• 06 июня 2024
Ответ дляСиреневая цапля
У вас много лишнего веса?
Об´єктивно небагато напевно, 64г при 160 росту, але це пузо і ляшки, негарно і задишка при фіз навантаженнях. В юності була 45 кг, отоді чудово почувалася, зараз хоча б 10кг скинути
Мальовнича даль• 06 июня 2024
Я давно на нього підписала .
Розумний чоловік . Дуже ! Розкладе все по поличкам .
Анонимус Я• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Там він пише про учасників’ їсть солодке і смачненьке’, тобто дієти на ізмор там не повинно бути та й не виглядають люди ’після’ замордованими голодом’
Ага, тільки солодкого 5 г, а не 500 як ми звикли
Мальовнича даль• 06 июня 2024
Ответ дляБензопирен
А спорт забули написати ?
Чарівна патика• 06 июня 2024
Видела парня в тик´токе, блогер, месяца за 3 нормально похудел, сидит на каком-то интервальном питании.
Мишка-шалунишка• 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та ладно, достаточно сделать свое фото повесить на холодильник, там где как свинья и меньше жрать, а не жить иллюзиями
У меня лишний вес, виновата только я, сейчас диета и спорт
Распутница• 06 июня 2024
Я так думаю, що коли купу грошей віддав, то хочеш не хочеш, а будеш на дієті сидіти
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Підтримую, я хоч і не маю зайвої ваги і давно займаюсь спортом з задоволенням його читаю і вважаю його найбільш адекватним в українському просторі
Love_Love_Love_• 06 июня 2024
Ответ дляБензопирен
Шо шо ?
Ви хоч не пишіть то на загал
Мальовнича даль• 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Почитайте його пости і зрозумієте методику)))
Точно! Він все розповідає , тільки лінивий купить курс
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляМальовнича даль
А спорт забули написати ?
Та і вуглеводи загубили
Бензопирен• 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та і вуглеводи загубили
Вуглеводи оставьте себе
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляБензопирен
Вуглеводи оставьте себе
А де ж енергію будете брати для життя?
За ціну вам написали.
А далі маркетинг. Ви будете рахувати калорії, чи ні. Оплатите спортзал додатково, чи не зможете.
Тобто, або схуднете, або ні.
Відсотків 10-20 у нього схуднуть, всі інші просто принесуть йому прибуток.
Схужнення, це бізнес, який дає прибуток, не зажаючи на результат,
І навідь ті 10-20%, що сзудли, через 5 років знову повернуться до своєї ваги.
Тобто, або схуднете, або ні.
Спілий баклажан• 06 июня 2024
Ответ дляРаспутница
Ну не все такие жадные)) Если силы воли нет, никакие деньги не спасут. В лучшем случае после снова наберут за несколько месяцев.
Это же нужно мозги себе исправлять и образ жизни навсегда, не все готовы даже за бабки.
Я тоже когда-то участвовала в платном марафоне и бросила. И денег не жалко даже было. Просто не была готова. А когда созрела, сама за год 30 кг сбросила и довольно легко.
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Оце теж мене насторожує, що крім людей фото яких він хвалиться, повинні ж бути й невдачі, а про це тихо Хоча б вказував що не завжди вдається, чи про здоров´я щось. І ото постійні скидки на програму, явно ж активно затягує бажаючих.Але ж які метаморфози на фото, приємно глянути
А нащо йому їх показувати?
В тому, що люди худнуть, коли багато тренуються і контролюють харчування, нічого дивного. Сувора дієта не потрібна тому, хто постійно рухається
Радість моя
• 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Тримайте я питала
Дякую, і про дієти він там нічо не розповість, і працювати буде не він а наймані робітники, і боротися з собою доведеться самостійно.Супровід, контроль це загальні фрази, просто хтось за гроші буде обговорювати з тобою твоє похудання, на советчиці безкоштовно от можна.А ще ота скидка якщо зразу відповіси так то якась неповага до клієнта, нормальні спеціалісти, напевно, так не роблять.Думаю, ви не погодилися.