Радість моя• 06 июня 2024

Як у цього дядька всі худають

Якось підкинув мені фб одне фото, я зайшла подивилася, і видно тому тепер фб мені шле його пости і рекламу.І кожного разу думаю ну як, як вони там так худіють, пишеться типу "робить вправи і їсть смачненьке", тобто там якась комбінація з цього всього.
Оті тітки-дядьки що там худали приходять іноді в ті пости і пишуть типу ой це класно, раджу, скільки компліментів отримую, але ніхто не ділиться тим, що там в тій програмі.
Це фотошоп і підставні люди? Але ж фото багато з реальними аккаунтами.
По спілкуванню з публікою дядько якийся грубуватий і не ввічливий, але ж який результат( Там цих фото листати й листати, це лише деякі.
Кракадэ• 06 июня 2024
У Шкирко еще и эрекцию восстановил

Спілий баклажан• 06 июня 2024
Ответ дляВредняжка
а главное - все это делать так за**ешься, что от стресса скинешь в 10 раз больше калорий, чем от обычной готовки)))
Это точно.
Хотя, кто привык выпечку делать, тому несложно и быстро. Но только дороже раза в три от обычного тортика.
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
А ви знаєте скільки коштує? Бо теж цікаво але питати якось незручно, раз не збираюся записуватися.Там типу скидка 50 % то повна ціна тисяч 10000, напевно,як не більше
Тримайте я питала
Мишка-шалунишка• 06 июня 2024
Уберите вредную еду , и спорт по пол часа каждый день, и похудеете за пару месяцев ,
Смысл платить деньги,и так все понятно как это работает
ИзЮмрудная• 06 июня 2024
Секрет схуднення давно відомий, просто люди так люблять пожити ілюзіями, заплатити купу грошей за різних коучів , дієтологів, які впарюють давно всім відомі істини. Без лоха як то кажуть.. Різниця лише в мотивації. Ті хто хочуть- ті схуднуть. Всі інші знайдуть міліон виправдань собі, чому вони досі важать центнер.
Мишка-шалунишка• 06 июня 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Короче отдашь все деньги и есть просто нечего
Мои мысли 😂👍
Люблю ВалЄру• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Колега щось близько 8 тис.платила весною
И_В_офигительных_штанах• 06 июня 2024
у нього жесть, а не програма.
як худнуть? а на мега-жорстко незбалансованому харчуванні. мені склали програму на 900 ккал в день. В чаті ’худєющіх’ була одна баришня, яка казала, що в неї посипалось волосся після першої програми, але ж так класно схудла, що вирішила піти на друге коло
Бензопирен• 06 июня 2024
Кефир,огурцы,творог,курица.Основные постулаты похудения.И вода каждый день 2.7 литра.

Love_Love_Love_• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Ні, просто дивлюся, заздрю, і не можу визначитися чи це шарлатан чи дійсно є якась методика і хтось на форумі може брав участь в його програмах і розповість в чому секрет.Записуватися не планую, думаю там не на мої доходи програма
Шарлатан? Ви серйозно? Почитайте його пости в інсті, подивіться на образ життя. Накінець хтось почав нормально вчити людей і пояснювати що і до чого. А не тупо зливати воду на марафонах
Мишка-шалунишка• 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Тримайте я питала
Шо Я за 5 тысяч лучше абонемент в бассейн купила)) ну нафиг его
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Для людей які ходять по колу, дуже важлива підтримка
автор Радість моя • 06 июня 2024
Ответ дляСиреневая цапля
У вас много лишнего веса?
Об´єктивно небагато напевно, 64г при 160 росту, але це пузо і ляшки, негарно і задишка при фіз навантаженнях. В юності була 45 кг, отоді чудово почувалася, зараз хоча б 10кг скинути
Мальовнича даль• 06 июня 2024
Я давно на нього підписала .
Розумний чоловік . Дуже ! Розкладе все по поличкам .
Анонимус Я• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Там він пише про учасників’ їсть солодке і смачненьке’, тобто дієти на ізмор там не повинно бути та й не виглядають люди ’після’ замордованими голодом’
Ага, тільки солодкого 5 г, а не 500 як ми звикли
Мальовнича даль• 06 июня 2024
Ответ дляБензопирен
А спорт забули написати ?
Чарівна патика• 06 июня 2024
Видела парня в тик´токе, блогер, месяца за 3 нормально похудел, сидит на каком-то интервальном питании.
Мишка-шалунишка• 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та ладно, достаточно сделать свое фото повесить на холодильник, там где как свинья и меньше жрать, а не жить иллюзиями
У меня лишний вес, виновата только я, сейчас диета и спорт
Распутница• 06 июня 2024
Я так думаю, що коли купу грошей віддав, то хочеш не хочеш, а будеш на дієті сидіти

бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Підтримую, я хоч і не маю зайвої ваги і давно займаюсь спортом з задоволенням його читаю і вважаю його найбільш адекватним в українському просторі
Love_Love_Love_• 06 июня 2024
Ответ дляБензопирен
Шо шо ?
Ви хоч не пишіть то на загал
Мальовнича даль• 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Почитайте його пости і зрозумієте методику)))
Точно! Він все розповідає , тільки лінивий купить курс
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляМальовнича даль
А спорт забули написати ?
Та і вуглеводи загубили
Бензопирен• 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та і вуглеводи загубили
Вуглеводи оставьте себе
бифидобактерияЖоржик• 06 июня 2024
Ответ дляБензопирен
Вуглеводи оставьте себе
А де ж енергію будете брати для життя?
Чтооооооооооо?• 06 июня 2024
Голодом морит...
Леди_Мэри• 06 июня 2024
За ціну вам написали.
А далі маркетинг. Ви будете рахувати калорії, чи ні. Оплатите спортзал додатково, чи не зможете.
Тобто, або схуднете, або ні.
Відсотків 10-20 у нього схуднуть, всі інші просто принесуть йому прибуток.
Схужнення, це бізнес, який дає прибуток, не зажаючи на результат,
І навідь ті 10-20%, що сзудли, через 5 років знову повернуться до своєї ваги.
Спілий баклажан• 06 июня 2024
Ответ дляРаспутница
Ну не все такие жадные)) Если силы воли нет, никакие деньги не спасут. В лучшем случае после снова наберут за несколько месяцев.
Это же нужно мозги себе исправлять и образ жизни навсегда, не все готовы даже за бабки.
Я тоже когда-то участвовала в платном марафоне и бросила. И денег не жалко даже было. Просто не была готова. А когда созрела, сама за год 30 кг сбросила и довольно легко.
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 июня 2024
Ответ дляРадість моя
Оце теж мене насторожує, що крім людей фото яких він хвалиться, повинні ж бути й невдачі, а про це тихо Хоча б вказував що не завжди вдається, чи про здоров´я щось. І ото постійні скидки на програму, явно ж активно затягує бажаючих.Але ж які метаморфози на фото, приємно глянути
А нащо йому їх показувати?
В тому, що люди худнуть, коли багато тренуються і контролюють харчування, нічого дивного. Сувора дієта не потрібна тому, хто постійно рухається
автор Радість моя • 06 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Тримайте я питала
Дякую, і про дієти він там нічо не розповість, і працювати буде не він а наймані робітники, і боротися з собою доведеться самостійно.Супровід, контроль це загальні фрази, просто хтось за гроші буде обговорювати з тобою твоє похудання, на советчиці безкоштовно от можна.А ще ота скидка якщо зразу відповіси так то якась неповага до клієнта, нормальні спеціалісти, напевно, так не роблять.Думаю, ви не погодилися.