Я така бойова• 06 июня 2024
У кого були місячні при вагітності на ранніх термінах?
Невже реально існують історії, коли дізнаються про вагітність вже на терміні 8-12 тижнів, а іноді і більше навіть?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 июня 2024
У мене починалися в обидві вагітності в строк, коли мають по графіку йти місячні, але були менше по часу і обсягу. Наприклад, всього 2-3 дні замість звичайних 5-6 і замість пачки прокладок йшла половина. В решті вагітності були без патологій.
Все питаю зарання• 06 июня 2024
І в мене під час двух вагітностей, все було нормально. А єдина, при якій не було, була проблемною
Цигарний шланг• 06 июня 2024
у меня к соседке скорая приехала на вызов острой боли с подозрением на аппендицит. оказалось схватки. все было как обычно. думала немного пополнела. но как не заметить шевеления остается загадкой.
Пригощаю кашею• 06 июня 2024
Ответ дляКраля-Галя
це - НЕ місячні.
Це кровотеча і з цими випадками - одразу до лікаря.
Ну так, а откуда узнаешь, что это не месячные, если не знаешь о беременности)
Автор, у моей подруги так было. Обычные месячные, как и до было. Узнала, что беременная почти на 3 месяце, так как планово пошла на осмотр. Эт первая её беременность была. Во вторую все ок