Marta-0c19• 07 июня 2024

Фурункульоз

Хто стикався з таким діагнозом? Мучаюсь вже два місяці, лікар виписав акневак, але шось поки результатів нема, можливо потрібно якісь аналізи здати
Також пятна від цього залишаються , не знаю що й робити(
Солнечная_• 07 июня 2024
Много лет назад у моей тетки был этот диагноз , у нее бедра были как одна сплошная рана , везде эти огромные дыры с гноем ( сейчас шрамы ужасные ) так вот , ей не помогло ни одно лечение , даже кровь переливали , она обратилась к целителю в церкви , он выписал примочки, травы .... И прыщи перестали появляться , не знаю , может совпадение просто и ее иммунитет, так сказать ,сам поборол , но такой факт в ее жизни был
Nathalie27• 07 июня 2024
Якщо реальний фурункульоз, а не просто акне, то на видалення до хірурга. Потім ультрафіолет і морська вода.
HB_girl• 07 июня 2024
Співчуваю, автор. В дитинстві таке було і в мене, і в сестри. Так намучилися, десь близько року зʼявлялися фурункули по всьому тілу. І навіть в хірургії їх розрізали. Допомогло «переливання» крові з антибіотиками, але це було років 25 тому, можливо зараз придумали щось нове і не таке агресивне.
ok1904• 07 июня 2024
Ответ дляNathalie27
По ім лиш з´являється пнатяк на прищ змащувати йодом. Так моя мама позбулася(після лікування онкології через рік почалася морока), два перші рази оперували в гнійній хірургії, а потім приловчилася лиш десь некомфортно на попі, йод, йод
СhanelKa• 07 июня 2024
Протефлазіт курсом
ok1904• 07 июня 2024
Пятна з часом зійдуть. Головне їх не чіпати
Gitelnitsa• 07 июня 2024
Я бы гомеопатию попробовала.
Bejza• 07 июня 2024
Здати аналіз на стафілокок, зазвичай це він так атакує
Bejza• 07 июня 2024
Ответ дляHB_girl
Мені робили, я ціле літо в Криму, сонце, вода, все літо робили переливання і до дупи, аналіз на стафілокок все розтавив по місцях
автор Marta-0c19 • 07 июня 2024
Ответ дляBejza
А що ви далі робили?
автор Marta-0c19 • 07 июня 2024
Ответ дляBejza
Я зараз пʼю таблетки від стафіолококової інфекції ,щось поки нічого
Bejza• 07 июня 2024
Ответ дляMarta-0c19
А що ви далі робили?
Я вже не можу згадати все, але здавала кров на чутливість до аб, бактеріофаги пила. Це довгий процес. Але у мене все тіло було порізане, бо по два коріння було, чистили, дренажі стояли, було по всьому тілу. Пила ще трави.