Лунтик-паунтик• 08 июня 2024

Дівчата, що слухаєте українське? Свою добірку залишу..

Ніченька ( Averin, CHURSANOV)
Сумна романтика ( CAMCHUK, Averin)
Троянда ( XSERGO, BIDONSION)
Обійму ( Михайло Грицкан)
Відлітаю ( VOYTYA)
Так боляче ( Очі в очі)
Якби не ти ( Максим Бородін)
До танцю ( VOLKANOV)
Наш листопад (DOMIY)
Нижча зростом ( YAKTAK)
Скільки ( Скруджи)
Нагадай (DOMIY)
Ворони ( SAB0)
Тобою (VARASH)
Ліфт ( Нікіта Кісельов)... і ще є, втомилась писати, але можливо є те, чого не чула) , діліться)
Наизнанку• 08 июня 2024
Ответ дляЛеди Г
Удалено администрацией...

Леди Г• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
Мені не печаль. Кацапській вой на болотах не слухаю. Коли ви на ютюб слухаєте расейське, то даєте можливість їм заробити.
Не пириживай• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
ага, тільки в раїсі таланти висмоктуються з правильного місця
Пес Патрон• 08 июня 2024
Ой летіли дикі гуси (моя улюблена)
Як би не ти
Донечка
Білі троянди
автор Лунтик-паунтик • 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
Вы все песни прослушали из моей подборки что бы такие выводы делать? Или вы предпенсия зациклина на старых исполнителях и не уважаете молодых ребят и девчонок которые дают новый виток в этот современный мир?
Поліпривіт всім• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
Нате вам 150% заимствование. Нослаждайтесь!!!

Поліпривіт всім• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
А хардстайл или найткор у вас в подборке есть?
автор Лунтик-паунтик • 08 июня 2024
Ответ дляПес Патрон
Ой летіли дикі гуси (моя улюблена)
Як би не ти
Донечка
Білі троянди
Всі з вашого списку, і мої улюблені
автор Лунтик-паунтик • 08 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Ау.. ответ был не вам..

Борець за гаманець• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
О, знайомий наратив про українську меншовартість, давно не чули ))
В Україні неймовірна кількість талановитих виконавців, і це не тільки Океан Ельзи, Пономарьов, Джамала.
Серед улюблених - Жадан і собаки, Скофка (пісня Чути гімн - його, і в нього і інші гарні), Козак Сістем, Вівьєн Морт, Артем Пивоваров. Його проект ’Твої вірші, мої ноти’ просто неймовірний.
автор Лунтик-паунтик • 08 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Супер! Так і є❤️ Скофку вже як то кажуть до дир прослухала)
Ластоноша• 08 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Не хочу обижать укр естраду, но Жадан, Козак систем абсолютно не зашёл. А у ОЕ никогда не нравился вокал. Остальных новых не знаю , а старые не мой формат. Как написали выше - я предпенсия))) всегда раньше любила русский рок, но тоже далеко не весь.
Написала выше, что ру сейчас слушать перестала. Но укр ничего для себя найти не могу.
Борець за гаманець• 08 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
Тоді раджу просто слухати різне і щось та сподобається, бо у нас є представники різних жанрів. Мені, наприклад, Калуш чи Дорофєєва не заходять. Але я розумію, що талант в них є, тільки не для мене. У Калуша тільки спільний альбом зі Скофкою слухаю і все.
Буває, що просто тільки одна пісня виконавця заходить.
Мені так дуже сподобалася пісня ’Гаї шумлять’ групи Пиріг і Батіг, це на вірш Павла Тичини. А інші пісні взагалі ніяк.
Є, доречі, ще Шмальгаузен - там 2 в 1, і пісня, і театральна вистава. Не була на їх живих виступах, но навіть в записах неймовірні.
Ластоноша• 08 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Вот поэтому с интересом и читаю всегда подобные темы. Так как нужно заполнить пустоту, которая образовалась в моем плейлисте. Но всё никак не выходит(
Ластоноша• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Люди (MamaRika) її точно мабуть всі чули..
Я не слышала))
автор Лунтик-паунтик • 08 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
Я не слышала))
Послушаете? Интересно Ваше мнение)
Ластоноша• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Послушаете? Интересно Ваше мнение)
Да, сегодня послушаю попозже. У нас ещё сонное царство.
Поліпривіт всім• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ау.. ответ был не вам..
Жаль)
автор Лунтик-паунтик • 08 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
Напишете потом)

автор Лунтик-паунтик • 08 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Жаль)
У меня больше песни про любовь))
Поліпривіт всім• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
У меня больше песни про любовь))
Ладна. Тогда про любовь:

7_кг_рыбы• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
А вы не в Украине живёте?
Бандитка Сью• 08 июня 2024
Гига играет в моей голове.... Мой сон сон, заело
автор Лунтик-паунтик • 08 июня 2024
Ответ для7_кг_рыбы
А вы не в Украине живёте?
В Украине
7_кг_рыбы• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
В Украине
Тогда смысл людям слушать подборки, если любая фм волна по радио ото крутит круглосуточно на фоне ? На работе, в транспорте, в магазине..
Поліпривіт всім• 08 июня 2024
Ответ для7_кг_рыбы
А сами чо слушаете?
Поліпривіт всім• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Всё таки не удержусь.
А шо если предпенсия зациклена на старых исполнителях, типа такого?

Кстати, песня про любовь)))
Мизимец• 08 июня 2024
13чудоСВЕТА• 08 июня 2024