Лунтик-паунтик• 08 июня 2024

Дівчата, що слухаєте українське? Свою добірку залишу..

Ніченька ( Averin, CHURSANOV)
Сумна романтика ( CAMCHUK, Averin)
Троянда ( XSERGO, BIDONSION)
Обійму ( Михайло Грицкан)
Відлітаю ( VOYTYA)
Так боляче ( Очі в очі)
Якби не ти ( Максим Бородін)
До танцю ( VOLKANOV)
Наш листопад (DOMIY)
Нижча зростом ( YAKTAK)
Скільки ( Скруджи)
Нагадай (DOMIY)
Ворони ( SAB0)
Тобою (VARASH)
Ліфт ( Нікіта Кісельов)... і ще є, втомилась писати, але можливо є те, чого не чула) , діліться)
Булку Дай• 08 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Тоді раджу просто слухати різне і щось та сподобається, бо у нас є представники різних жанрів. Мені, наприклад, Калуш чи Дорофєєва не заходять. Але я розумію, що талант в них є, тільки не для мене. У Калуша тільки спільний альбом зі Скофкою слухаю і все.
Буває, що просто тільки одна пісня виконавця заходить.
Мені так дуже сподобалася пісня ’Гаї шумлять’ групи Пиріг і Батіг, це на вірш Павла Тичини. А інші пісні взагалі ніяк.
Є, доречі, ще Шмальгаузен - там 2 в 1, і пісня, і театральна вистава. Не була на їх живих виступах, но навіть в записах неймовірні.
Шмальгаузен круті хлопці.

Булку Дай• 08 июня 2024
Кола подобається, Салют Папа.
Покорительная• 08 июня 2024
Ответ дляЛеди Г
Самое дивне що я чула з українського це ДахаБраха. Але треба слухати на якісній акустиці. Чомусь цю групу знають за кордоном більше, ніж в Україні.
Крута група, подобається.
Покорительная• 08 июня 2024
Під весняним дощем Крихітка, Хейтспіч
Бабульція• 08 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
Тоже люблю старые песни Билык) помню, в конце девяностых-начале двухтысячных покупала все её альбомы на кассетах)
Похоже, Вы примерно моего возраста. Я тоже из полностью русскоязычного региона. И тоже нравился русский рок. Но почему я с 90х слышала и слушала и украинский рок и не только? Брати Гадюкины, ВВ, Скрябин, Плач Яремии (это только те, которых я слушала до 1995г) Дальше их ещё больше появилось. Может, потому что я была открыта для украинской музыки, и не считала ее какой-то низшего уровня? Неужели Вы до сих пор не понимаете, что Ваше отношение и тогда и сейчас к украинской музыке - это тот комплекс меньшевартости, который нам навязывали ’старшие’ братья?? Типа стыдно слушать ’село’. Я в 1996 приехала в Запорожье, а там молодежь кроме Билык и не знали никого. Для меня был шок. Потому что мой юг с 1991 ’звенел’ крутыми фестивалями международного уровня, где украинцы выступали на одном уровне с Европой и тем более с рашей. Крымчане и те, фанатели от украинской музыки. Включите Червону руту в Севастополе - прозреете
Бабульція• 08 июня 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Вмикаю радіостанцію Наше радіо і фоном слухаю. Там тільки українські пісні. І дійсно зараз дуже багато молодих талановитих співаків.
Я так в 1990-1995 радио Проминь включала. В моем городе ФМ появилось аж после 1996. Любимая передача ’Хит-парад 12-2’ была)) Были зарубежные и украинские хиты недели.
Покорительная• 08 июня 2024
Ответ дляДивне створіння
Про газ и нефть уже отвечали? Или сами знаете.?
У темі Що слухають українське? Обов´язково є подібні крінжатіна про газ та нафту. Заспокойтесь, в Україні теж є газ, раніше нормально його качали на весь союз, кощєєва ігла зламається від розуміння, що українці теж з газом.
Дивне створіння• 08 июня 2024
Ответ дляПокорительная
Ну и нафига мне это написали?
Сарказм понимаете что это?
Я писала в том посте с сарказмом, а не кринжатину
Или везде мерещится?
Покорительная• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
«Чому не державною»?
На роботі нав’язують, колектив, які перевзулись нещодавно. Свекруха нав’язує чоловікові і мені. І в Інтернеті скрізь. Та дуже багато. Тепер українська ріже вуха, а до 22-23 року любила слухала говорила.. ну і зараз говорю, але в окружені моєму немає укр майже) батьки друзі на суржику( центральна Україна)
Це у вас просто бунт сприйняття української не як говірки і чогось другорядного, відлуння російської. Просто треба трохи почитати українську історію, хоча б 20 століття і стане зрозуміло навіщо стирати все українське. Цікаво як у війні зараз ви сприймаєте російську, чи нормально, що росіяни вбивають і знущатися над україномовними?

Покорительная• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
То что сейчас монатик поет на укр это наиграно, потому что укр он не знал до войны и на нем он не общается, и получается будто диссонанс. Это как украинец поет на английском, слышно что не родной. До войны же пели на том на каком хотели, а не на каком надо. Сейчас если Тина запишет на русском песню в неё полетят яйца)) раньше пела и так и так всем нравилось
Монатік до переїзду в Київ нормально собі розмовляв українською, так склали стереотипи, що тільки російською можна просунутись в кар´єрі.
Покорительная• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Теперь украинские певцы не поют на русском, как до войны, потому что «мова окупанта». Мдаа так нравилась Тина кароль. И монатик. Слушаю короче старые песни)
Співчуваю, такі страждання, а що далі буде...повсюди українська
Ластоноша• 08 июня 2024
Ответ дляБабульція
Я 80го года рождения.
Помню, как в семилетний возрасте перебирала пластинки подружникого папы, там были русскоязычные рок исполнители и немного запада, потом помню журнал Вокруг Света (выписывали родители) и там была страничка о рок исполнителях. Лет с 12 уже с ребятами во дворе слушали кассеты русского рока, записывали друг у друга альбомы. Помню, слушали ГО, Алису и т д. Если честно, мне - ребёнку и в голову не приходило, что есть ещё и укр рок.
В конце девяностых сестра смотрела Территорию А и другие подобные передачи и я с ней начала слушать понемногу укр музыку. Конкретно ВВ мне не нравились никогда. Не близкая мне манера исполнения. Скрябина из молодости помню только Танец пингвина. Я не вижу проблемы в том, что слушала ру, а не укр рок. Абсолютно.
Покорительная• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Мы говорим даже не про быт, а про музыкальные предпочтения. Но и тут «настоящие» украинцы набежали и давай травить своих, за то что на мові не хотят слушать музыку. Вот я не понимаю, почему полностью укр язычные люди такие злые в этом плане?
Так, страшні люди, їх вбивають, ракетами випалюють, будинку руйнують, матері дітей ховають, калік повно від вибухових травм, без світла он сидять, і блін, ще злі...ну як таке може бути, а всі ж умови радіти життю і бути толерантним до кацапів.
Покорительная• 08 июня 2024
Ответ дляГарні диньки
та вспомните, как на ЗУ на курортах все прекрасно общались на русском с клятыми москалями, когда они с баксами приезжали отдыхать и спускали там бабло. А щас типа ничо не знаем, то не мы, виноват русскоязычный Харьков
Головне тут, що кацапи приперлись самі, стали вживати українців, а хто на якій мові говорив, то вже другорядне.
Заліковий троль• 08 июня 2024
Я только старое как и раньше…. Скрябин, ОЕ, из нового пару песен зашло…
Покорительная• 08 июня 2024
Марина березень• 08 июня 2024
Ответ дляПокорительная
https://youtu.be/tGuzXfyePwk?si=wHEh4pPbvw4WRM2L
А в мене зараз Юрко Юрченко (чи Юркеш) на повторі стоїть- Я йду.
Квітка Цісик-Де ти тепер
Микола Мозговий-Материнська любов
Adam- Цілуй,Повільно,Серед зими
Патриоточка• 08 июня 2024
Капец. Я вообще не знаю who is who 😁🙈 не живу в Украине почти 9 лет. Я помню Пономарьова и Руслану 😁

Патриоточка• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Из украинских люблю только Скрябина.
Обожала Плач Еремии Вона, а еще люблю старые Океан Эльзы и Другу Рику.
Грин Грей могу включить
Вот точно. Это новое вообще не заходит
Пузата Хата• 08 июня 2024
Ответ дляПокорительная
При чем кацапы к музыкальным вкусам? У вас все дома? Похоже война на вас оставила отпечаток ))
Покорительная• 08 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Мій коментар був до злих українців.
Мій чоловік в ЗСУ, кацапи тут прічьом, мої діти вчаться дистанційно - кацапи тут теж прічьом, і мої музичні вподобання - кацапи прічьом.
Якщо ви живете в своєму світі, де всього цього немає, то це не значить, що світ навкруги вас не змінюється.
Весела пiсенька• 09 июня 2024
Ответ дляБабульція
Я на телефоні слухаю. https://play.tavr.media/nasheradio/
KROX@• 09 июня 2024
Скидайте краще посилання на пісні, це результативніше, ніж шукати кожну окремо. Більше людей прослухає.
Мороженная курица• 09 июня 2024
Ответ дляВиправлялочка
Це нове покоління в музиці, сформоване після 22 року. А ваш плейліст видає ваш вік:))) коли окрім перечисленого вами нічого було слухати.Зараз вибір ошаленілий, і українська музика прекрасна❤️
а який в мене вік?))
Бабуся Бетман• 09 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Знав він українську, вчився в школі з українською мовою викладання (Луцьк, 21 школа). Не знаю, яка мова йому ’родной’, але в нас в Луцьку його, м´яко кажучи, не дуже люблять.
Бабуся Бетман• 09 июня 2024
Ответ дляПузата Хата
Вот говорят монатик из луцка. Так а покажите хотя бы одну его песню до 22 года на укр? Я не слышала.
Заспокойтесь, не співав цей ’мультиартист’ до 22 на українській. Що з нього візьмеш, покруч і є покруч
Почемучка• 10 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
Я люблю Юлію Саніну, я в неї закохана. Я б одружилася з нею.
Вы женщина?
Кубик Рубика• 11 июня 2024
Ответ дляПочемучка
Вы женщина?
Так.
Без запитання зрозуміло що жінка.
А що?