Лунтик-паунтик• 08 июня 2024
Дівчата, що слухаєте українське? Свою добірку залишу..
Ніченька ( Averin, CHURSANOV)
Сумна романтика ( CAMCHUK, Averin)
Троянда ( XSERGO, BIDONSION)
Обійму ( Михайло Грицкан)
Відлітаю ( VOYTYA)
Так боляче ( Очі в очі)
Якби не ти ( Максим Бородін)
До танцю ( VOLKANOV)
Наш листопад (DOMIY)
Нижча зростом ( YAKTAK)
Скільки ( Скруджи)
Нагадай (DOMIY)
Ворони ( SAB0)
Тобою (VARASH)
Ліфт ( Нікіта Кісельов)... і ще є, втомилась писати, але можливо є те, чого не чула) , діліться)
Сумна романтика ( CAMCHUK, Averin)
Троянда ( XSERGO, BIDONSION)
Обійму ( Михайло Грицкан)
Відлітаю ( VOYTYA)
Так боляче ( Очі в очі)
Якби не ти ( Максим Бородін)
До танцю ( VOLKANOV)
Наш листопад (DOMIY)
Нижча зростом ( YAKTAK)
Скільки ( Скруджи)
Нагадай (DOMIY)
Ворони ( SAB0)
Тобою (VARASH)
Лунтик-паунтик
• 08 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Всё таки не удержусь.
А шо если предпенсия зациклена на старых исполнителях, типа такого?
Кстати, песня про любовь)))
Ну такое)) однотипная музычка, драйвовая, не моё)
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
Пфффффффф. А по Вашому росіянське то є світоч унікальності??!!
Перекозління на перекозлінні, плагіат на плагіаті і до речі нам вони в горлянку дивляться глибоко в плані пісень та творчості.
Одні тільки пиво ’Львівське’, яке вони на виставці за своє іноземцям видавали та фраза ’Добрий вєчєр ми із Расіі’ чого варті. Тому ще хто у кого копіює, анонімко або анонім.
Поліпривіт всім• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ладна. Нате венгров:
булоТАЙминуло• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
В моєму списку немає про війну, тільки мамаріка з піснею Люди.., мій плей лист більше про любов))
припинила, Украіна стала дратувати
Лунтик-паунтик
• 08 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Ладна. Нате венгров:
Бляха, под такую музычку я наверное огород в 10 соток перекопала бы на легке
Весела пiсенька• 08 июня 2024
Вмикаю радіостанцію Наше радіо і фоном слухаю. Там тільки українські пісні. І дійсно зараз дуже багато молодих талановитих співаків.
Поліпривіт всім• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Рекомендую)))
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
Лунтик-паунтик
• 08 июня 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Рекомендую)))
Спасибо) добавлю себе)
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
Ти так тямиш у музиці як Макрон у готуванні вареників. Ти чмириш Україну, яка повністю заповнила естраду твоєї федерації. Усі співачки та актори там переселені з України, чітко видно що 140 млн голів - НЕ ЗДАТНІ щось своє видати пристойне. Боже, усе що кацапоньки балакають - сприймай навпаки, безвідмовний закон, давно знаю.
Замороженная селедка• 08 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
О, знайомий наратив про українську меншовартість, давно не чули ))
В Україні неймовірна кількість талановитих виконавців, і це не тільки Океан Ельзи, Пономарьов, Джамала.
Серед улюблених - Жадан і собаки, Скофка (пісня Чути гімн - його, і в нього і інші гарні), Козак Сістем, Вівьєн Морт, Артем Пивоваров. Його проект ’Твої вірші, мої ноти’ просто неймовірний.
А ще Бумбокс, ТНМК, Без обмежень, Один в каное, Кола
Замороженная селедка• 08 июня 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Тогда смысл людям слушать подборки, если любая фм волна по радио ото крутит круглосуточно на фоне ? На работе, в транспорте, в магазине..
Я люблю слухати те, що мені подобається, без реклами, діджеїв etc
МатьЧасть• 08 июня 2024
Ответ дляБандитка Сью
Гига играет в моей голове.... Мой сон сон, заело
А у меня уже второй день: і зорепад пад пад 😂
Паратруперсупер• 08 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Я не меломан, взагалі рідко музику слухаю, але якось трапився мені ’Барабан’, то була в величезному захваті, потім переслухала все з цього проєкту, і Клавдію Петрівну до купи. Дуже талановито.
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Гра-ну-ли, як льоду гранули ми
і краплі зими розтану-тану-тану-танули......
І взагалі, DEPECHE MODE - ЧЕМПІОН!!!
особливо з 1980-го по 1995-й, найкращі роки творчості гурту.
Ще пам´ятаю 2007-й рік гурт ’Горгішелі’ з піснею Пташка по М1 крутили, дві львівські грузинки гарно співають.
І взагалі, DEPECHE MODE - ЧЕМПІОН!!!
Вишнёвая Леди• 08 июня 2024
Ответ дляЛастоноша
Спасибо за вашу подборку, автор. Сегодня послушаю.
К сожалению, на данный момент никого не слушаю. Всё никак не найду тех, кто понравился бы. Недавно девочка давала подборку украинского рока. Я до половины списка дослушала и выключила. Всё не то(( то не профессионально, то не рок а какой-то суррогат, то вокалист с отвратительным вокалом. Но хотелось бы кого-то найти, так как от ру аналогичной музыки отказалась, а иностранную не люблю.
Sudno не слушали? Пост панк
Наизнанку• 08 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
Женщина. Перестаньте оскорблять. У меня есть мое мнение и оно лично мое.
Так же как ваше - ваше.
А оскорблять - удел неполноценных и морально низких людей. Подумайте об этом
Так же как ваше - ваше.
мистерЛяпсус• 08 июня 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Інші послухайте, якщо звичайно буде бажання) мої улюблені Ліфт, та Нагадай)
Вчера були на концерті Хардкісс, послухайте, вони классні)
Із спокійного - гурт ’Один в каное’.
Фенте Фря• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Так же как ваше - ваше.
Пані,своїм дописом ви образили українців.І нічого .Еге ж ?
Пс чому вам не сподобалася відповідь опонента?
мистерЛяпсус• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Так же как ваше - ваше.
Удалено администрацией...
мистерЛяпсус• 08 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
О Боже, невже і ’Добрий вечір’ вкрали?)))
Наизнанку• 08 июня 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Удалено администрацией...
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Було, було таке, 2022-23 роки дивіться.
Наизнанку• 08 июня 2024
Ответ дляКубик Рубика
Удалено администрацией...
мистерЛяпсус• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
тут теж в´януть? проста цікавість
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...
От за два кілометри кацапло видно.
1) пошук продуманного залаштункового умислу (якого насправді не існує)
2) розведення публічного кацапосрачу. (припхатися в чужу країну і усім навколо дошкуляти як воно своє кацапське любе) кацапи дійсно найгидючіші люде цієї планети.
Кубик Рубика• 08 июня 2024
Ответ дляНаизнанку
Удалено администрацией...