Сегодня сержусь• 08 июня 2024
Варикоз: операція чи лазер?
Добрий ранок. Порадьте будь ласка що буде ефективніше і краще: видалення вен чи лазерна коагуляція?
Сегодня сержусь
• 08 июня 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А флеболога вы посетить забыли?
Була у приватного, він сказав робити лазерну коагуляція. Через тиждень ще йду до державного.
КондуктЕр тролейбуса• 08 июня 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Нужно всегда искать альтернативное мнение.
Посещать несколько специалистов.
Кто вас знает какие вены , в каком состоянии у вас.
Поэтому подобный вопрос здесь неуместен
Посещать несколько специалистов.
Поэтому подобный вопрос здесь неуместен
бибизяна• 08 июня 2024
Навіть якщо ні, Свірському можна фотку скинути в месенджерах, він одразу відповідає.
Ще у себе в інсті все пояснює і розповідає. Я в нього робила і задоволена дуже