Працівниця року• 08 июня 2024

Дівчата, підкажіть. Донька запросила подругу на ДР, вона буде з мамою…

Вхід в розважальний центр платний. Дитина звісно запрошена, але мама її весь час буде з нею, виходить , що за маму виходить мені треба теж платити? Чи як бути?
P.S. Маму знаю на рівні «Доброго дня / Допобачення
Пирожкиня• 08 июня 2024
Таке враження, що вхід для мами кошиує 10 000.
Я би була не в захваті, але заплатила би, щоб не псувати дитині свято. Але якщо вона наглядає, то наглядає, розважати її і відволікати кавою не треба.

Идууу--уууу блин• 08 июня 2024
Да, просто позвоните и скажите мы приглашаем и оплачиваем то-то за Машу. Для взрослых такие то цены, я плачу только за деток. И все, пусть сидит и ждет с кофе
автор Працівниця року • 08 июня 2024
Ответ дляМиззери
Согласна с вами , моей как раз 5 и она была на др (со мной и все родители девочки оплачивали и других родителей и стол для других родителей ) и когда у моей будет др будет тоже самое
Дівчинці 10.
А якщо і тато захоче поїхати, ну наприклад мама боїться без тата?
Козяка-маляка• 08 июня 2024
Залежить від віку дітей і міста в якому ви знаходитесь.
Варена цибуля• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Дівчинці 10.
А скільки за маму треба платити,?
Единая страна!• 08 июня 2024
Я всегда приводила на ДР и уходила, ждала окончания.
автор Працівниця року • 08 июня 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Скажите заранее, чтобы имела при себе сумму на вход, 200 грн или сколько там.
Вхід 1500 грн

Ашотакоя• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Вхід 1500 грн
Ого,нічого собі ціни. Вибачте,просто дітей немає, не орієнтуюсь)
Мамі написати повідомлення:’при собі мати 1500 гривень,щоб заплатити за своє перебування.за Вашу доньку(Маша/Даша/Катя) плачу я
Редисочка• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Вхід 1500 грн
Это что это за место такое крутое? Моему ребёнку 10 лет. Отгуляли кучу др в этом году - нигде таких цен нет)
автор Працівниця року • 08 июня 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
А какая роль будет у мамы ?
Вона супроводжує дитину. Але комплексу на це пофіг. Вхід платний. Ніхто слідкувати не буде, що вона просто посидить на травці в сторонці
З горіха зерня• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Вхід 1500 грн
Ого. Это что вход в лакшери клуб с концертом звёзды ?
Варена цибуля• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Вхід 1500 грн
Озвучьте это маме, пусть сама платит
З горіха зерня• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ну сопровождает. Что она будет делать ? Наверняка просто сидеть смотреть ...

В общем, говорите маме заранее, что вход стоит 1500 грн, и если она хочет пройти , то чтобы имела эту сумму при себе .
Murzeelka• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Обычно родители подтверждают количество детей и вы выкупаете им билеты( вход). Все собираются на конкретное время и сотрудник клуба по головам детей просто запускает.
Все
Україна понад усе!• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Дитина була запрошена, написали о котрій і до скількох, мама дівчинки саму не відпускає, їде з нею. Це звісно її право, але платити за маму в мої плани не входило. От тепер думаю , як їй оголосити ввічливо, щоб уникнути незручностей на вході
Ну не відпускає так не відпускає, шо поробиш. Запросити іншу дівчинку.
Мама не в собі.
Метелики на душі• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Вхід 1500 грн
ого, в такому випадку я б так і написала як є, що ці витрати не включено в бюджет свята, але може статися що не піде ні донька ні мама. Але я б не хотіла платити 1500 за маму яка супроводжує
Треба ось так• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Вхід 1500 грн
Нихрена себе. А кормешка это отдельно?
Нічна ненажера• 08 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Если не в захваті, то можно вообще не идти.
Какого лешего оплачивать чужой маме? Ну пусть и другие дети приводят мам, чтоб не расплакаться от несправедливости
автор Працівниця року • 08 июня 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ще б діти давно дружили і я з мамою приятелювала, а так , стороння людина, яку я бачила декілька разів

автор Працівниця року • 08 июня 2024
Ответ дляТреба ось так
Нихрена себе. А кормешка это отдельно?
Ні. Все враховано . Розваги на території, аніматори…
З горіха зерня• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Поставьте маму в известность об этой ситуации, и повторно уточните будут ли они, т.к. мама может сказать раз так, мы вообще не приедем.
Клементина• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Вхід 1500 грн
Ого!

Так і пишіть
’Початок о 17:00 закінчення о 20:00, всі дитячи витрати оплачую я. Для дорослих, бажаючих бути присутніми ціна вхідного квитка 1500.’

Діти вже достатньо дорослі, щоб відпустити їх в клуб під наглядом дорослих.
Ті, хто дуже переживає, можуть оплатити свою присутність.
Та мама теж має розуміти, що сума немаленька, щоб за неї платити .
автор Працівниця року • 08 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
А іншим батькам? Висадити і поїхати, потім забирати, а Марії Петрівні так і бути, оплатити вхід, щоб їй туди сюди не кататися
Треба ось так• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
А как вы узнали информацию что мама будет?
Почемучечка• 08 июня 2024
Мою дочку как то пригласили в аквапарк, ей было 8. Я позвонила, сказала родителям, что тоже буду, но плачу сама за себя - это не обсуждается, я просто переживаю и ребенка без присмотра в аквапарк не отпущу. Я к тому, что если мама переживает, то это ее трудности, Вы не должны за нее платить, можно написать об этом, что вход в детский центр платный, мы оплачиваем детей, так как на взрослых не рассчитываем. Но вообще странно, Вы уточните, точно ли нужно платить за сопровождающих взрослых, они ж не играют в детском центре, а просто сидят и тратят деньги в кафе на его территории
Почемучечка• 08 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Вхід 1500 грн
Это где такие цены?😳 Что то нереальное
автор Працівниця року • 08 июня 2024
Ответ дляТреба ось так
Дівчинка написала, що буде мама з нею ціле свято. Скільки коштує вхід для дорослого… чи можна мамі оплати вхід на місті…жодного слова.
Бабуся Бетман• 08 июня 2024
Моего сына приглашали так. Все были без родителей, с моим поехала бабушка. За бабушку платили везде.
З горіха зерня• 08 июня 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Кто платил ?
Бабуся Бетман• 08 июня 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Кто платил ?
Мама девочки именинницы