Меломанка Маланка• 08 июня 2024
Про світло у кожній квартирі
Щойно прочитав повідомлення від Міненерго, що завтра практично відключень не буде. Порадіти б з цього… І радію, але разом з тим якесь відчуття, що щось тут з тією електрикою не так. Звичайно ворог намагається зруйнувати усю нашу енергосистему і багато чого йому вдається. Стільки зруйновано напевне ворог не має знати, це диктується військовою доцільністю. А ми? Мабуть і нам не треба багато знати бо зрадників надто багато. Перед цим писали, що якісь атомні енергоблоки вивели з експлуатації задля профілактики, тепер написали, що якийсь блок ввели. Ну то мабуть технічні моменти і нам про них знати не так і важливо, головне, щоб зі світлом. І якщо ворогом наніпулюють, то добре, а якщо нами? Напевне це просто співпало що на фоні відключень підняли тариф на електроенергію бо люди без світла готові були терпіти і підвищення. Але не покидає думка, що влада нами добре маніпулює. Якби не знав, що являє собою наша влада, то наступив би сам собі на язик, таке казати в скрутний час на нашу владу. Але є багато але. А тут ще переглянув інтерʼю з Оленою Дзеркаль, яка дуже аргументовано спростовує необхідність цього підвищення. Його треба просто прослухати. І сам собі думаю, а хто бачив економічне обґрунтування цього підвищення, так щоб з цифрами, по-дорослому, тобто економічно? А ніхто. Самий важливий аргумент стільки то електро генераціі знищено… і взагалі в Європі електрика всеодно дорожче. От і все, що чую від влади. Тож знову повернусь до того, з чого почав, маніпулювати ворогом це добре, хоч впевнений, що про стан нашої електроенергетики він освідомлений краще ніж пересічні українці. То маніпулюють нами?… Паскудне відчуття і дуже надокучливе. Чи це тільки в мене?… Колись президент сказав, що він не лох, та і ми теж здається не лохи…
Автор О.Мартиненко
Попихтю та й годі• 08 июня 2024
Ответ дляФрикаделька
Но не все могут уехать.
Да, співчуваю.
Але нас тут називали невдахами і подобними епітетами, що ж ми за люди, що не змогли в рідній країні себе знайти.
Але, даруйте, країна вже 10 років випихує людей ногами із себе.
То що ж ще чекать?
Ми виїхали до війни.
То що ж ще чекать?
Ми виїхали до війни.
пьЯНА• 08 июня 2024
Ответ дляГарнюнька
Пише українською. Громадянин України?
Ну і яка різниця по суті
Величезна різниця.
Смайлик• 08 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
Насчёт нашей влады. Скажите мне хоть что-то, хоть один пункт, что они сделали ДЛЯ народа Украины. Не для своего кармана, своих детей, а именно для нас?
то, что происходит сейчас - какой-то сюр, хочется проснуться.
тцкашное шакальё устроило охоту на мужчин, цена на э/э, закрытые границы - концлагерь...
Ноунэйм• 08 июня 2024
Ответ дляСмайлик
Я не могу ничего вспомнить, что сделано для людей. Всё только для того чтобы побольше нагрести и в нужный момент свалить отсюда. Ведь даже у тцк цель не отправить мужчин на фронт, а поиметь с них тысячи $ откупа от войны, по крайней мере с тех кто может заплатить. Причем возьмут с них по кругу не раз и не два
Дивне створіння• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
Та це такий брєд,що ботня вже не знає,що видумать в тих методичках
Тим більше що тут і в тг каналах табличку тягали з цифрами цін на електроенергію типу в Німеччині 3 грн 19 коп і так далі.Ну табличка теж бред бо там же ціна не стала а рухома, в тій табличці мінімуми значень, але сама невідповідність цих двох фактів,одночасно ’Якого уя підвищили ціну, в країнах Євросоюзу он менша’ І одночасно - ’Влада продає електроенергію за кордон, тому нам вимикають світло( а навіщо якщо там ціна, нібито, всюди менша і лише при продажу в Україні вони отримають, по ідеї, максимальний прибуток)
Смайлик• 08 июня 2024
Ответ дляНоунэйм
абсолютно ничего, только откуда вдруг у людей взялись какие-то долги родине?
украинцы - бесправные рабы(((
Вчителька з мікрорайону• 08 июня 2024
Ну я вже давно ненавиджу нашу владу. Але чим визнання їх махінацій зараз допоможе? Вони користуються війною задля власного збагачення. Беззаконня вже зашкалює. І так буде нажаль продовжуватись безкінечно поки кацапня буде лізти.
пу_пугренчик• 08 июня 2024
Фсьо не так однозначно.. всей правды мы не узнаем..
Так знакомо, правда автор?
В танке• 08 июня 2024
Ответ дляДивне створіння
Це якийся підпільний експорт, про який нема інформації в звітах Укренерго?І Євросоюз з нашими в долі, робить вигляд що вірить в енергетичну нашу кризу, але купує тихцем електрику? А платить як, якщо офіційно продажу нема? Чорним налом з рук в руки?
Ох і фантазери наші люди
Підпільна стаття підпільного видання про підпільний експорт підпільної електроенергії.
Дивне створіння• 08 июня 2024
Ответ дляВ танке
Ось офіційні дані і роз´яснення а не маніпуляції
пу_пугренчик• 08 июня 2024
Ответ дляВ танке
Стаття за 5 березня до масштабних ударів?
В танке• 08 июня 2024
Ответ дляДивне створіння
Реальна ціна на е/е в інших країнах.
Ваша величність• 08 июня 2024
Ответ дляВ танке
Реальна ціна на е/е в інших країнах.
Давайте ще реальні мінімальні зп і пенсії
ViktoriyaM2013• 08 июня 2024
Ответ дляВаша величність
І це не найбагатші країни Європи..
ViktoriyaM2013• 08 июня 2024
Ответ дляТатьяна-В
Пусть бы также писали в процентном отношении к среднему или минимальному доходу населения, мы были бы впереди всех по дороговизне для населения.
И сейчас у нас уже не 0,06 евро.
Да, это факт. Наши средние доходы позволяют нам выжить. Но,не более.
Диаграмма до подорожания, сейчас мы на уровне Болгарии