Пацан к успеху шел• 09 июня 2024

Не розумію як далі жити з людиною, яка не хоче вберегти своїх дітей

Планували переїзд давно, на захід. Тепер чоловік не хоче. Але для мене принципово, щоб дітям було краще, спокійніше.
Не бачу виходу з ситуації, окрім як їхати самій з дітьми. Розумію, що на цьому наше подружжя "закінчиться".
Компромісу бути не може, я так вважаю, якщо стосується безпеки дітей.
Я не права? Треба далі сидіти рівно?
Миззери• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Під Ха.
Не можу, до сліз мене довів вже. Хоче будувати будинок ((( Я йому кажу який будинок, навіщо, ти що не бачиш що коїться?! А він як ніби нічого не розуміє ’та може скоро все закінчиться’ 🤦‍♀️
😭 Я така виснажена ціми доказуваннями йому , чому треба їхати.
Мабуть буду їхати сама. Неможу так
Наверное стресс и отрицание

автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляПасти Ла
То якщо є троє дітей, значить чоловік виїзний
Який тоді сенс по Україні і чекати чи буде опалення взимку чи ні?
Може варто одразу до Німеччини?
Не виїзний.
А якби і був, то вперто не хоче їхати
Мона Лиза• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Під Ха.
Мабуть буду їхати сама. Неможу так
Придурок. Или у него крыша поехала.
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляМиззери
В первую очередь вы несете ответственность за детей , они маленькие и не могут выехать сами в безопасность
Я теж так вважаю.
А в чоловіка ніби помутніння разуму
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Під Ха.
Мабуть буду їхати сама. Неможу так
Тяжелый случай конечно ( еще и дом строить. Он не понимает что эти деньги ой как пригодятся если в другом месте жилье покупать ?
Там-тарарам• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Під Ха.
Мабуть буду їхати сама. Неможу так
Нет, дом строить сейчас это точно бредовая идея. Выезжайте, чтоб сохранить хотя бы свое психическое здоровье, да и за детей очень страшно.
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляМиззери
Рассмотрите Червоноград на зу, я там жила полгода , жилье не дорогое и прилетов никогда не было
Если работу искать то можно найти там и фабрика и тц большой
Дякую! Дивилась там житло. А знайома розповідала що не треба туди їхати, правда я вже не пам´ятаю причини чому
Бутерброд и я• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Вчора вулицю рознесло повністю. Страшнувато, знаєте.
Так, висиділи. Я все казала ’поїхали’, а він ’потім-потім, потрібно ще те зробити, те зробити’.
От зробили все що треба, всеодно сказав ’не поїду’.
Чи треба через дорослого дурня лишати безпеки дітей?
Вы хотите на ЗУ или в Европу? Если в Европу, то муж как выедет?)
120-120-120 (не худею)• 09 июня 2024
Он застрял в стадии отрицания или страхе что нужно все кардинально менять. Держитесь, едьте, жизнь самое главное и психическое здоровье

Миззери• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Я теж так вважаю.
А в чоловіка ніби помутніння разуму
Ну так и есть своего рода , хочет верить что все рассосется , а вы более трезво смотрите на жизнь
Каждый по разному на стресс реагирует
Тушьмушьнюшь• 09 июня 2024
Я на вашій стороні
Якщо обирати між чоловіком і дітьми, виберу друге.
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
То й кажу йому, що краще давай десь купимо, але подалі звідси. Кричить мені ’а шо, у Львові теж прилітає!’ .
Якийсь брєд чесно((( Здорового глузду в цьому мало
успокойте_Меня• 09 июня 2024
Там, де ви живете буде небезпечно ще напевно довго.
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляМона Лиза
Придурок. Или у него крыша поехала.
Може дійсно від страху, від стресу (((
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Прилетает, но в разы реже. И туда наступления нет и не предвидится. А кроме Львова есть же еще ИФ например. Там спокойнее и город тоже большой
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
На ЗУ
Про Європу я не писала. В Європу точно якщо що сама. Але то вкрай важко
Бутерброд и я• 09 июня 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ну з роками це не зміниться я Вам скажу. От такі вони пофігісти і або прийняти це, або ні. Якщо у Вас хлопчики, то потім ще буде образа, що синів вберегти не бажає від окопу.
Причиной такого ’пофигизма’ может быть тревожность, депрессия, страх. Мужчины сейчас в сложной ситуации. Думаю, на их месте половина женщин с ума бы сошли)
Я - женщина, если что, и я не сужу.
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я на вашій стороні
Дякую!
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Це він зациклився на Львові. Що не скажи, одразу мені каже що там теж тривог багато і тд і тп

Кракадэ• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну я не тягну його нікуди закордон. Ми планували переїзд по Україні. В більш менш спокійне місце.
На відстані я вже не зможу, не маю вже того бажання підтримувати все самій
Едьте в другую страну.
Опасно это. И вы потом себя не простите, если что-то случится.
Все наши жизни поломаны, все наладится, надо двигаться вперед
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Я розглядаю будь-який варіант, щоб було зручно дітям, школа треба. Роботу знайду, жити поки що є за що.
Бутерброд и я• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
На ЗУ
Я поняла.
Рассмотрите Дрогобыч. Большой город, всё есть.
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Едьте и не сомневайтесь. При выборе квартиры тщательно узнавайте что с отключением электричества
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я поняла.
Дякую за пораду! 🙏❤️
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Розглядаю як варіант ще будинок, або частину будинку в аренду. З газом було б краще. Можна і генератор купити, якщо що
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Да, вас же 4 человека. Возможно дом лучше
к.Буланова• 09 июня 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Прилітає всюди , є сенс їхати за кордон, а не марнувати час
Киев_Елена• 09 июня 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Приїжджати? Зараз більшість чоловіків у сусідній магазин намагається не виходити
Тоже насмешило, что мужчина может кататься каждые выходные по Украине) мир розовых пони
автор Пацан к успеху шел • 09 июня 2024
Ответ дляк.Буланова
Куди саме?
Самій з дітьми важкувато. Як все встигнути, боюсь що сама не справлюсь закордоном(
Червона ікорка• 09 июня 2024
Ответ дляКиев_Елена
Каких пони ? У моего например бронь и он катается. У кого-то отстрочка особенно если трое и больше детей, инвалидность и тд. У всех разные ситуации