Bransoletka• 09 июня 2024

Мінімум 210 палестинців загинули в лагері біженців

Щонайменше 210 людей загинули в таборі біженців Нусейрат у центрі сектора Газа, де Ізраїль провів операцію зі звільнення чотирьох заручників.

Ще понад 400 отримали поранення під час ізраїльської спецоперації.

Навіть Боррель назвав події "жахливими" та закликав припинити "криваву бійню".

Відео в інтернеті жахливі, просто цивільні з вивернутим нутром посеред вулиці. Чим Ізраїль кращий за Росію? Світом правлять демони....
ЧупакабраЗеБест• 09 июня 2024
я не поняла, так что там случилось?
автор Bransoletka • 09 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я не поняла, так что там случилось?
Ізраїль звільнив 4 заручників, розбомбивши лагерь біженців. Діти, жінки, чоловіки - усе в крові....
ЧупакабраЗеБест• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
а на холеру они , палестинцы, тех заложников брали?
annac• 09 июня 2024
Почему хамасовцы никак не отдадут тех заложников?
Klodia• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Вопрос-откуда там взялись израильские заложники? Неужели добрая и мирная Палестина их захватила??? А зачем же???
oboeva• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
это ваше описание,или официальная версия ?
annac• 09 июня 2024
Мне жаль детей там. Но вот если б такое в рашке случилось, когда наши освобождали б наших людей, мне было бы все равно
Гликерия-b010• 09 июня 2024
Можливо тим, що не Ізраїль напав на Палестину, нє?
автор Bransoletka • 09 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ви ж розумієте, що більшість населення просто народилися там і жили...Ніякі вони не терористи, просто там народилися.
А Ізраїль дивує. Маючи Моссад, вони не можуть знищити лідерів того Хамасу, зате скільки цивільних перебили. Ще одна війна на винищення нації
oboeva• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Палестина удивляет,ради четверых заложников не пожалели 200 своих
Гликерия-b010• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Ага, просто живуть. Просто захоплюють заложників, просто утримують іх, просто вбивають
автор Bransoletka • 09 июня 2024
Ответ дляГликерия-b010
Невже Ви вірите, що Ізраїль, маючи одну з найсильніших розвідок в світі, прошляпало випадково тих хамасівців на мопедах.
Це все політика. Дозволили увійти, зробити певну кількість жертв, аби потім розпочати винищення палестинців повністю.
автор Bransoletka • 09 июня 2024
Ответ дляannac
Я не знаю, чому. Але методи Ізраїлю жахають.
Klodia• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Фото и видео палестинских детей 8-10 лет, которые пинают и избивают израильских заложников, видели? Или ’Вот гадские ВСУ, за что они убивают мирных русских солдат и бомбят мирный Белгород’?
annac• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Меня нет. С волками жить по волчьи выть
Парова Машина• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Оце все про «найсильнішу розвідку» нагадує «перша армія світу», думаю це все трохи перебільшено.
Мандарина• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Здесь такое мнение забанят. Даже не пытайтесь. Время все расставит по своим местам, людей жаль(
Rosenica• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Та ні. Я би за наших вбитих, закатованих, вкрадених теж таке би бажала росіянським вилупкам
автор Bransoletka • 09 июня 2024
Ответ дляKlodia
Я чекала, що зараз приплетуть ЗСУ сюди.
oboeva• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
да вы их не знаете те методы,что вас так жахает,вы там были?может было тридцать третье еврейских предупреждения
Jimson• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Найімовірніше, хамасівці прикриваються своїм населенням, як живим щитом. Заперечувати їм населення не може, принаймні вголос. Думаю, ярлик ’ворог арабського народу’ або ’друг сіоністів’ означає там вірну смерть.
Klodia• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Риторика ’Израиль (как и любая страна, на которую напали и убили мирных жителей) сам виноват’ очень знакомая... Ничего не напоминает?
Nathalie27• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Навіщо палестинці взагалі напали на Ізраїль, повбивали купу народу і взяли заручників?
автор Bransoletka • 09 июня 2024
Ответ дляМандарина
Люди мислять лише тим, що їм з телевізора у голови вкладають
автор Bransoletka • 09 июня 2024
Ответ дляJimson
Теж так вважаю
lilu1990• 09 июня 2024
Ответ дляoboeva
Риторика кацапстану по відношенню до нас
Klodia• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Я чекала, що зараз приплетуть ЗСУ сюди.
Ну так вы приплели ’мирных палестинцев’, которых учат убивать с детства, как и российских детей теперь учат воевать и ненавидеть соседей.
Гликерия-b010• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Ну тобто палестинці таки бубочки, увійшли ну просто тому, що їм дозволили, вбили купу народу, купу забрали заложниками, але винні все рівно керівництво Ізраїлю?
Nathalie27• 09 июня 2024
Ответ дляBransoletka
Ви не виключення
oboeva• 09 июня 2024
Ответ дляlilu1990
это ваши проблемы какая риторика вам мерещится